Ugrás a kommentre

Az Andor sorozat


Dei

Ajánlott hozzászólás

Hozzászólás ideje: (szerkesztve)

Én biztos nemm, ha csak addig be nem fejezem az első évad újranézését. Még van hátra pár rész, addig meg nem akarok belevágni a második szezonba. :) Bár eleve így is terveztem, hogy nem nézem éjjel, csak következő este. Ez az a sorozat, amit jobb sokkal éberebben nézni. De lehet, hogy most az első évad miatt lesz egy napos csúszás nálam.

Szerkesztve: - Dzséjt
Hozzászólás ideje:
26 perccel korábban, Dzséjt írta:

Addiig te megcsiálod a 3D beállításokat és végigviszed a renderelést? :P 

Persze. :D

 

14 perccel korábban, Iqvi írta:

Hány órakor fognak felkerülni a második évad első részei a Disney+-ra? 

Hajnali háromkor.

Hozzászólás ideje:
3 órával ezelőtt, Yoda József írta:
  Spoiler elrejtése

Benjamin Bratt volt a pletyka, a képek alapján jó sminkkel megoldható szerintem, hogy hasonlítson

 

  Spoiler elrejtése

Megerősítem, hogy ő alakítja. Az elején fura volt, de én speciel hamar megszoktam, jól hozta a karaktert.

Hozzászólás ideje:
3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Rixon gondolom Te is láttad az egész évadot.

 

Még egyszer megnéztem az évadzárót, teljesen készen állok a folytatásra. :D 


Láttam igen, GS-re írtam róla kritikát, ha valakit érdekel: https://www.gsplus.hu/kritika/hogyan-dontsunk-meg-egy-totalis-diktaturat-andor-2-evad-kritika-364951.html

Természetesen ettől függetlenül epizódkibeszélőkkel is jelentkezem majd a szokott módon, illetve Andor Acsarkodót is tervezünk, csak még ki kell majd logisztikázni, hogy hogy tudjuk megoldani.

 

Spoiler

Egyébként Bail az első 3 részben még nem szerepel, egy kicsit még várni kell a megköpködésére :D

 

Hozzászólás ideje:

Egy nagy hajrával bedaráltam az utolsó öt részt, ami még hátravolt. Hajnali 1, az új évad még sehol, így még a veszély sem fenyegetett, hogy rányomok a kövi részre. Az egészben az a legjobb, hogy alapvetően csak a Narkina-szálat akartam letudni, aztán holnap a maradék két részt, és végül jöhetett volna a második évad a kövi napon. De ez a sorozat úgy be tudja rántani az embert, hogy minden szívbaj nélkül lép tovább a következő részre. És ezek csak olyan részek, amiket már ismerek, mi lesz itt, ha jönnek a vadonat újak? Bár felmerült bennem, hogy majd napi egy epizódot nézek meg, de sajnos én ehhez gyenge vagyok. Be fogok hódolni a Sötét Oldalnak, és berántok minden elérhető részt egyszerre. Ezért is jó, hogy még nem elérhetőek az új részek, így legalább nyugodt szívvel kapcsoltam le a tévét és még aludni is aludhatok ma. :D #Hűdek*rváravárommárafolytatás!!!

Hozzászólás ideje: (szerkesztve)

Megnéztem az első részt. Le se tagadhatná, hogy Andor. Még  több beszéd, még kevesebb akció. :) 

 

Abszolút nem darálós szint amúgy, a legnagyobb részét jól meg kell rágni. Meg is nézem még egyszer az elsőt, hogy letisztuljon. :P 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Hozzászólás ideje: (szerkesztve)

Az első három rész után. Azt tudom mondani, hogy az alkotók még bátrabbak voltak, mint az első évad esetében. Rengeteg helyen szakítottak az SW toposzokkal, olyan dolgokat láthattunk amiket még SW-ben soha. Ezt nevezem én univerzum bővítésnek, és mindezt úgy, hogy már a harmadik részben elmorzsoltam egy-két könnycseppet. Bravó! :clap:

 

@csoli1138, @Darth Sky, @Dzséjt máris kijöttek a guide-ok. Majd tartsátok észben, ha még számíthatok a segítségetekre. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Hozzászólás ideje:
1 órával korábban, Frenkie írta:

Aki már látta az első 3 részt leírná hogy összesen hány percesek? Stáblista nélkül. Holnap fogom tudni megnézni őket, de úgy kell szerveznem a progjramjaimat hogy beleférjen a 3 rész.

 

2025. 04. 09. - 17:37, Ody Mandrell írta:

1. sztori - 147 perc

2. sztori - 162 perc

3. sztori - 149 perc

4. sztori - 136 perc

Ha levesszük a stáblistát akkor az első három rész olyan 135 perc körüli.

Hozzászólás ideje:

A 3. rész után kész vagyok. Itt aztán minden arcizomrándulásnak jelentősége van. Néhány mondat üt, mint a villamos. 

 

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hát néhol letettem a hajam, milyen intrikák mennek már itt rögtön az első 3 részben :clap:

Úgy érzem magam, mint Mon 3. a végén.

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.