Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2019 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

Egy érdekes aspektus kimaradt eddig a verseny kapcsán. A 2 évvel ezelőtti gyenge eredmények miatt idén nem került be a játékba Chopper (0), Pryce (0), Cad Bane (0), General Draven (0), Zeb (1), Kit Fisto (1), Ki-Adi Mundi (1), Mon Mothma (1), Finis Valorum (1), Admiral Piett (1), Unkar Plutt (2) és Sebulba (2).

 

Ha szeretnétek, hogy a kedvencetek a következő Madnessben is szerepeljen, próbáljátok elérni, hogy legalább 3 szavazatot szerezzenek, amivel többé-kevésbé biztonságban érezhetik magukat a következő kiírást tekintve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Dei írta:

Akkor azt hiszem ideje könnyes búcsút vennünk Kazudától. :lol:

 

Akik nem érik el a 3 szavazatot mennyi versenyről lesznek eltiltva?

1-ről legalább. Utána még kaphatnak esélyt azok, akikre legalább jött szavazat (0-soknak nincs több sansz), de ez az új karakterek számától is függ, amiből azért lesz bőven ahogy jönnek új sorozatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez a Madness 2 évente lesz megtartva? :)

 

9 perccel korábban, Donát írta:

Ha szeretnétek, hogy a kedvencetek a következő Madnessben is szerepeljen, próbáljátok elérni, hogy legalább 3 szavazatot szerezzenek, amivel többé-kevésbé biztonságban érezhetik magukat a következő kiírást tekintve.

Na akkor mindenki tudja mi a dolga... Ameddát tolni, minimum 3 szavazást kapjon... MINIMUM! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem gyorsan: a 17 -es WM -ben az Anakin-Rey meccsre szavaztunk a legtöbben, összesen 31 szavazat érkezett. Most a csoportkör jelenleg 25 -nél tart. Azt hiszem az idei - pláne a későbbiekben - megelőzheti a rekordot. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Az az idei aktivitástól is függ. Az biztos, hogy jövőre nem lesz. Az is hatással lehet erre, hogy mikor jönnek a következő filmek sorozatok. 

@Donát Szóval akkor lesz még Winter Madness?  Ha igen azokban, az  élőszereplős sorozatokból is lesznek karakterek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

Az első csoportselejtezőt Captain Rex nyerte 11 szavazattal. Ezzel 13 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez az első győzelme.

1. Captain Rex - 11

2. Hera Syndulla - 8 (15 szavazat, 0 győzelem)

3. Sabine Wren - 7 (12 szavazat, 0 győzelem)

4. Grand Inquisitor - 5 (9 szavazat, 0 győzelem)

5. Kazuda Xiono - 1 (1 szavazat, 0 győzelem)

 

Az első kiemelt selejtezőt Chewbacca nyerte 22 szavazattal. Ezzel 64 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a harmadik győzelme (2. a selejtezőkben).

1. Chewbacca - 22

2. Tobias Beckett - 9 (9 szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell kiemelte és kiemelésből visszavonta ezt a topikot

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 2. csoportselejtezőt Kanan nyerte 13 szavazattal. Ezzel 34 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. Kanan - 13

2. Ventress - 10 (12 szavazat, 0 győzelem)

3. Kallus - 7 (15 szavazat, 0 győzelem)

4. Ezra - 1 (4 szavazat, 0 győzelem)

5. Jarek Yeager - 1 (1 szavazat, 0 győzelem)

 

A 2. kiemelt selejtezőt R2-D2 nyerte 25 szavazattal. Ezzel 44 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. R2-D2 - 25

2. Rose Tico - 5 (5 szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 3. csoportselejtezőt K-2SO nyerte 19 szavazattal. Ezzel 42 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. K-2SO - 19

2. BB-8 - 6 ( 13 szavazat, 0 győzelem)

3. C-3PO - 3 (9 szavazat, 0 győzelem)

4. L3-37 (1 szavazat, 0 győzelem)

 

 

A 3. kiemelt selejtezőt Jango Fett nyerte 15 szavazattal. Ezzel 42 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez az első győzelme (1. a selejtezőkben).

1. Jango Fett - 15

2. General Hux - 14 (43 szavazat, 1 győzelem, 1 a selejtezőben)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés. Egy nap két selejtező nyílik meg? Mert legnagyobb meglepetésemre lemaradtam a Jango vs Hux, illetve a droidok párharcáról.  Nem vettem észre őket, ezek szerint akkor naponta 4 nyilik? Illetve hánykor nyilnak meg? Mert a héten reggel 7-től este 7-ig dolgozom és azéért szeretnék szavazni, nem arra eszmélni hogy le van már zárva a szavazás. Azt tudom hogy a nyitástól számítva 24 óra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Adrián írta:

Mindennap este nyolctól elérhetővé válik egy selejtező, és egy kiemelt párharc. Azaz kettő.

Jól írtam @Donát?

Jól írtad. Minden nap két párharc nyílik. A Hux párharc és a droidos is tegnap nyílt meg, 20:00-kor és ma 19:59-ig tartott. Ez egyébként a standard eljárás minden nap esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Donát írta:

Jól írtad. Minden nap két párharc nyílik. A Hux párharc és a droidos is tegnap nyílt meg, 20:00-kor és ma 19:59-ig tartott. Ez egyébként a standard eljárás minden nap esetében.

Akkor ezért maradtam le róluk. Tegnap este 8.-kor már filmeztem, ma meg fél nyolcra értem haza, kajáltam és kb fél kilenckor jöttem fel ide. Köszi, akkor erre figyelni fogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Frenkie írta:

Akkor ezért maradtam le róluk. Tegnap este 8.-kor már filmeztem, ma meg fél nyolcra értem haza, kajáltam és kb fél kilenckor jöttem fel ide. Köszi, akkor erre figyelni fogok.

Pusztán kíváncsiságból: a Hux vs. Jango párharcban kire szavaztál volna? Jango egy szavazattal nyert csak ugyanis...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Frenkie írta:

Eddig mind azok jutottak tovább akikre szavaztam. Jó lenne a lottószámokat is ennyire jól előrelátni.:D

 

Jó neked....nekem eddig egy se jött be akiknek úgy igazán szurkoltam jó R2D2 várható volt,hogy nyert,de a többi eddig semmi pedig közel voltak akiknek szurkoltam de egy kicsivel mindig lemaradtak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.