Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2019 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

A döntőt végül hosszabbításban Luke Skywalker nyerte, 17*-16-ra (*16-16 után 10-8). Ezzel Luke-nak 186 szavazata van a Madnessben, ez volt a 9. főtáblás győzelme.

Luke Skywalker - 17

Sheev Palpatine - 16 (187 szavazat, 7 győzelem)

 

Nagy gratuláció Luke-nak, aki a Madnessben legalább akkorát küzdött idén, mint a filmekben. Már az elődöntőben is egy szavazattal verte Kylot, és egy elbukott döntő után végül szoros küzdelemben behúzta első SWSAGA díját! Bravó! :clap: 

 

giphy.gif

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt, én élveztem, néhány esetben komolyan el kellett gondolkodnom, kire szavazzak, és ha szavazok, akkor arra miért szavazok. :) És Luek győzelmének is örülök, bár szoros volt, azért látszik, hogy a TLJ nem múlt el nyomtalanul. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát,örülök, hogy ismét megrendezted, én remekül szórakoztam rajta. :) Luke győzelme teljesen megérdemelt, 2 évvel ezelőtt csak azért nem nyerhetett, mert szintén premier előtt játszottunk, s még nem tudhattuk, milyen nagyszerű lezárást kap ez a karakter. Remélem, idén is hasonlóan katartikus élményben lesz részünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Donát, szuper volt az idei Madness. Volt meglepetés most is, mint 2 éve. Gratulálok Lukenak, látszik, hogy a TLJ mégjobban felerősítette. Kíváncsi vagyok, hogy a következő Madnessre milyen rangsor lesz. A IX. epizód most nagyon fontos állomás lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Megvan a végső győztes! :clap:

A végső győztes maga a Fórum! 

Nagyon jól összeraktad Donát ezt az egész menetrendet, a párharcok is jók voltak, születtek meglepetések is (sajnos néhány karaktertől elbúcsúztunk - Watto, Kaz én mindent megpróbáltam). Remekül felpezsdítette a hangulatot a fórumon a Mandess és nagyon jó volt így várni az új filmet. Kicsit azért is sajnálni fogom, ha két év múlva nem lesz új mozi premier, hogy esetleg az aktuális Madness is elmarad.

Köszönjük mégegyszer a munkát és hogy ennyit dolgoztál vele... és természetesen gratula a győztesnek, nem rá szavaztam, de megérdemelte!

the last jedi wink GIF by Star Wars

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Wilde írta:

Kicsit azért is sajnálni fogom, ha két év múlva nem lesz új mozi premier, hogy esetleg az aktuális Madness is elmarad.

Lesz még Madness, az időpontja kérdés még - legalább 2 évnek el kell viszont telnie, hogy legyen értelme újra megmérettetni a karaktereket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét nagyszerű versenyt láthattunk,amiért nagy köszönet a szervezőnek és ötletgazdának. :) Szerintem egyértelműen sikeresebb volt mint az előző kiírás. Az biztos, hogy lesz még, az időpont kérdéses. Nekem nagyon fog hiányozni, de a megrendezés Donáton múlik. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Madness, amiben részt vettem, köszönöm én is a lebonyolítást! Nekem is hiányozni fognak a naponta új párbajok, lehet hogy még 1-2 napig automatice vissza fogok jàrkálni az uccsó percben, hogy nem-e késtem le megint xD  Luke-nak pedig nagy gratula, szoros és izgalmas meccs után nyert az Utolsó Jedi! :clap::yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén már én is résztvettem rajta. Nagyszerü volt. Köszi Donát. Amiért számomra jó volt hogy lórúgásszerűen ért némely fórumtárs adott karakterhez való viszonya(nagyon megleptek), illetve bizonyos karakterek népszerűsége.

Segített abban hogy most már tudjam hogy kinek mely karakter és miért jön be.

Luke győzelmének örülök, de nem(csak) a TLJ miatt. Nekem az OT trilógiában az abszolút kedvencem volt van és lesz. Nekem ő a tipikus népmesei hős, a tökéletes, a jószívü, a példakép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csak most gondoltam bele, hogy milyen lesz majd a következő Madness. Nem tudom, hogy idén meg lesz-e tartva, vagy esetleg jövőre/2 év múlva, de a legutóbbi Madness óta azért változott egy kicsit a helyzet és még mik jönnek még... epekedve várom majd. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Madnessek általában a filmekhez igazodnak, de ebben @Donát az illetékes. 

Idén inkább az Aranyfénykardra gyúr szerintem, ami sokrétűbb. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.