Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2019 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 4. csoportselejtezőt Mace Windu nyerte 17 szavazattal. Ezzel 20 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez az első győzelme (1. a selejtezőkben).

1. Mace Windu - 17

2. Wedge Antilles - 7 ( 14 szavazat, 0 győzelem)

3. Aayla Secura - 3 (9 szavazat, 0 győzelem)

4. Watto - 2 (19 szavazat, 1 győzelem)

 

A 4. kiemelt selejtezőt Poe Dameron nyerte 24 szavazattal. Ezzel 53 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. Poe Dameron - 24

2. Plo Koon - 6 (35 szavazat, 1 győzelem, 1 a selejtezőben)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

Az 5. csoportselejtezőt Galen Erso nyerte 14 szavazattal. Ezzel 30 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. Galen Erso - 14

2. Chirrut Imwe - 10 ( 38 szavazat, 1 győzelem, 1 a selejtezőkben)

3. Saw Gerrera - 5 (8 szavazat, 0 győzelem)

4. Baze Malbus - 2 (6 szavazat, 0 győzelem)

 

Az 5. kiemelt selejtezőt Grievous tábornok nyerte 23 szavazattal. Ezzel 39 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. General Grievous- 23

2. Amilyn Holdo - 10 (10 szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy el tudjuk kezdeni majd a felkészülést a selejtező után esedékes párharcokra, a mai napon megtörténik majd a sorsolás, aminek az eredményét este rakom majd be a fórumba. Az előttünk lévő selejtezők esetében még csak perjellel elválasztva fognak szerepelni a lehetséges ellenfelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 6. csoportselejtezőt Jabba nyerte 15 szavazattal. Ezzel 26 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez az első győzelme (1. a selejtezőkben).

1. Jabba the Hutt - 15

2. Supreme Leader Snoke - 14 ( 19 szavazat, 0 győzelem)

3. Admiral Ackbar - 3 (9 szavazat, 0 győzelem)

4. Maz Kanata - 1 (6 szavazat, 0 győzelem)

 

A 6. kiemelt selejtezőt Director Krennic nyerte 24 szavazattal. Ezzel 44 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (1. a selejtezőkben).

1. Director Krennic- 24

2. Qi'ra - 8 (8 szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 7. csoportselejtezőt Lando nyerte 18 szavazattal. Ezzel 27 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez az első győzelme (1. a selejtezőkben).

1. Lando Calrissian - 18

2. Boba Fett- 5 ( 10 szavazat, 0 győzelem)

3. Mas Amedda - 4 (7 szavazat, 0 győzelem)

4. Jar-Jar Binks - 2 (5 szavazat, 0 győzelem)

 

A 7. kiemelt selejtezőt Grand Admiral Thrawn nyerte 19 szavazattal. Ezzel 38 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. Grand Admiral Thrawn - 19

2. Bail Organa - 9 (31 szavazat, 1 győzelem, 1 a selejtezőkben)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 8. csoportselejtezőt Dooku gróf nyerte 21 szavazattal. Ezzel 27 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez az első győzelme (1. a selejtezőkben).

1. Count Dooku - 21

2. Dryden Vos - 4 ( 4 szavazat, 0 győzelem)

3. Enfys Nest - 3 (3 szavazat, 0 győzelem)

4. Nute Gunray - 2 (4 szavazat, 0 győzelem)

 

A 8. kiemelt selejtezőt Qui-Gon Jinn nyerte 25 szavazattal. Ezzel 58 begyűjtött szavazatot szerzett a Madnessek történetében, és ez a második győzelme (2. a selejtezőkben).

1. Qui-Gon Jinn - 25

2. DJ - 3 (3 szavazat, 0 győzelem)

 

Selejtezős ranglista menők:

1. Qui-Gon 48 selejtezős szavazat

1. Poe Dameron 48

3. R2-D2 43

4. Chewbacca 40

5. K-2SO 38

6. Grievous 38

7. General Hux 34

8. Chirrut Imwe 32

9. Grand Admiral Thrawn 30

10. Bail Organa 29

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

Az 1. TOP32-es párharcot Sheev Palpatine nyerte 21 szavazattal. Ezzel 73 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a harmadik főtáblás győzelme.

1. Sheev Palpatine - 21

2. Poe Dameron - 6 (10 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

 

A 2. TOP32-es párharcot Yoda nyerte 26 szavazattal. Ezzel 60 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a második főtáblás győzelme.

1. Yoda - 26

2. K-2SO - 3 (7 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 3. TOP32-es párharcot Luke Skywalker nyerte 28 szavazattal. Ezzel 115 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez az ötödik főtáblás győzelme.

1. Luke Skywalker - 28

2. Grand Admiral Thrawn - 2 (10 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

 

A 4. TOP32-es párharcot Han Solo nyerte 27 szavazattal. Ezzel 58 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a második főtáblás győzelme.

1. Han Solo - 27

2. Jango Fett - 4 (4 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megelőlegezem a végeredményt, ha kell majd szerkesztek rajta:

 

A 4. TOP32-es párharcot Padmé Amidala nyerte 20 szavazattal. Ezzel 62 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a harmadik főtáblás győzelme.

1. Padmé Amidala - 20

2. Chewbacca - 9 (33 főtáblás szavazat, 1 győzelem)

 

Az 5. TOP32-es párharcot Leia Organa nyerte 23  szavazattal. Ezzel 43 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a második főtáblás győzelme.

1. Leia Organa - 23

2. R2-D2 - 5 (6 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 6. TOP32-es párharcot Captain Rex nyerte 17 szavazattal. Ezzel 17 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez az első főtáblás győzelme.

1. Captain Rex - 17

2. Finn - 11 (34 főtáblás szavazat, 1 győzelem)

 

A 7. TOP32-es párharcot Obi-wan Kenobi nyerte 23 szavazattal. Ezzel 109 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a hatodik főtáblás győzelme.

1. Obi-wan Kenobi - 23

2. Kanan Jarrus - 6 (19 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Micsoda? Bakker, lemaradtam. :(

Na mind1. A szavazataim nem változtattak volna az álláson. :)

Én sajnos jó pár napi szavazásról lemaradtam, többek közt a Qui-Gon-osról is (ő a kedvenc Jedim ever) :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Sinistra írta:

Én sajnos jó pár napi szavazásról lemaradtam, többek közt a Qui-Gon-osról is (ő a kedvenc Jedim ever) :(

Rá még szavazhatsz a későbbiekben, ugyanis továbbjutott. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Revanshist írta:

Azért kíváncsi vagyok kire szavaztál volna :D

Obi-wan -ra - ez alap :D - a másiknál azonban necces, mert most így utólag belegondolva, lehet kihagytam volna azt a szavazást Finn és Rex között. Nagyon vártam a párharcot, ezért is vonultam el tegnap este, hogy majd átgondolom, de a mai napom elég sűrű lett, és hát lemaradtam. De talán Finnre szavaztam volna. :oops:

3 perccel korábban, Sinistra írta:

Én sajnos jó pár napi szavazásról lemaradtam, többek közt a Qui-Gon-osról is (ő a kedvenc Jedim ever) :(

Qui-Gon nekem is az egyik kedvencem. Nemsokára azonban lehet szavazni majd rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem, Finn azért lazán behúzza. A 9. rész után meglátjuk, mire fut ki a karaktere. Lehet a végére hatalmas közönségkedvenc lesz és legközelebb már nem kérdés a továbbjutása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a tegnapi végeredményt:

 

A 8. TOP32-es párharcot Rey nyerte 18 szavazattal. Ezzel 79 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a harmadik főtáblás győzelme.

1. Rey- 18

2. Mace Windu - 11 (11 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

 

A 9. TOP32-es párharcot Kylo Ren nyerte 26 szavazattal. Ezzel 40 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez az első főtáblás győzelme.

1. Kylo Ren - 26

2. General Grievous - 3 (4 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 10. TOP32-es párharcot Jyn Erso nyerte 20 szavazattal. Ezzel 61 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a harmadik főtáblás győzelme.

1. Jyn Erso - 20

2. Lando Calrissian - 12 (12 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

 

A 11. TOP32-es párharcot Ahsoka Tano nyerte 23 szavazattal. Ezzel 47 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a második főtáblás győzelme.

1. Ahsoka Tano - 23

2. Count Dooku - 7 (7 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.