Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2019 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

Rögzítsük a tegnapi végeredményt:

 

A 13. TOP32-es párharcot Anakin Skywalker nyerte 26 szavazattal. Ezzel 97 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a negyedik főtáblás győzelme.

1. Anakin Skywalker - 26

2. Jabba the Hutt - 5 (5 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

 

A 14. TOP32-es párharcot Director Krennic nyerte 17 szavazattal. Ezzel 37 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a második főtáblás győzelme.

1. Director Krennic - 17

2. Wilhuff Tarkin - 13 (45 főtáblás szavazat, 2 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Végül is melyik az a szám ami alapján rangsorolva vannak? :)

Egyik sem ezek közül. Kombináltan vettem figyelembe a felsorolt statisztikákat és a jelenlegi formát, ami azért nem egy egzakt dolog. De alapvetően az eddig megnyert párharcok + eddig megszerzett főtáblás pontok az irányadók, de vannak karakterek, ahol módosításra volt szükség pl. Qui-Gon vagy Kylo esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a tegnapi végeredményt:

 

A 15. TOP32-es párharcot Darth Maul nyerte 21 szavazattal. Ezzel 33 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez az első főtáblás győzelme.

1. Darth Maul - 21

2. Galen Erso - 9 (15 főtáblás szavazat, 0 győzelem)

 

A 16. TOP32-es párharcot Qui-Gon Jinn nyerte 25 szavazattal. Ezzel 35 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez az első főtáblás győzelme.

1. Qui-Gon Jinn - 25

2. Cassian Andor - 3 (36 főtáblás szavazat, 1 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Már eddig többen szavaztak az első nyolcaddöntőben, mint két éve a döntő alkalmával.

Én is azt néztem. :o  Az átlag szavazatok száma is messze magasabb a torna során, mint 2 éve, ami tök jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Donát írta:

Én is azt néztem. :o  Az átlag szavazatok száma is messze magasabb a torna során, mint 2 éve, ami tök jó.

Pedig jó páran nem is aktívak a két évvel ezelőtti szavazók közül. :) 

30 perccel korábban, Pildi írta:

Időközben szépen bővült a fórumlétszám is. :) Szinte minden nap van egy új belépő, én azt néztem a múltkor.

Az SW hype hatása. De hát az ugye nincs is állítólag. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

Az 1. nyolcaddöntős párharcot Anakin Skywalker nyerte 28 szavazattal. Ezzel 125 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez az ötödik főtáblás győzelme.

1. Anakin Skywalker - 28

2. Rey - 7 (86 főtáblás szavazat, 3 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Már eddig többen szavaztak az első nyolcaddöntőben, mint két éve a döntő alkalmával.

Érdekesség, hogy 2 éve is az Anakin - Rey párharcra szavaztak a legtöbben (31). Most sikerült egy új csúcsot felállítani. :D (35)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

Az 2. nyolcaddöntős párharcot Han Solo nyerte 18 szavazattal. Ezzel 76 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a harmadik főtáblás győzelme.

1. Han Solo - 18

2. Ahsoka Tano - 10 (57 főtáblás szavazat, 2 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a végeredményt:

 

A 3. nyolcaddöntős párharcot Qui-Gon Jinn nyerte 20 szavazattal. Ezzel 55 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a második főtáblás győzelme.

1. Qui-Gon Jinn 20

2. Jyn Erso - 10 (71 főtáblás szavazat, 3 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4. nyolcaddöntős párharcot Yoda nyerte 20 szavazattal. Ezzel 80 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a harmadik főtáblás győzelme.

1. Yoda - 20

2. Darth Maul - 8 (41 főtáblás szavazat, 1 győzelem)

 

Az 5. nyolcaddöntős párharcot Sheev Palpatine nyerte 32 szavazattal. Ezzel 129 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez az ötödik főtáblás győzelme.

1. Sheev Palpatine - 32

2. Captain Rex - 4 (21 főtáblás szavazat, 1 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. nyolcaddöntős párharcot Kylo Ren nyerte 30 szavazattal. Ezzel 70 begyűjtött szavazatot szerzett eddig a főtáblán a Madnessek történetében, és ez a második főtáblás győzelme.

1. Kylo Ren - 30

2. Director Krennic - 3 (40 főtáblás szavazat, 2 győzelem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.