Jump to content

Aranyfénykard III.

Donát
 Share

Recommended Posts

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Lehet tudni valami bővebbet? A mai nap kellemes meglepetése ez a hír. :) 

Még nem tudom a pontos ütemtervet, de anno megbeszéltük, hogy ha lemegy az ST akkor jön az újabb felvonás. :)

2021. 01. 08. - 19:33, Ody Mandrell írta:

Bizony! Engem is meglepett @Donát lépése, de csak örülni tudok neki. :D 

Akkor legyen annyi mankónak, hogy először legyen meg a The Mandalorian 2. évadának szavazása - már készül a szavazólap -, aztán ez. Ne legyen egymásra hányva a kettő.

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Akkor legyen annyi mankónak, hogy először legyen meg a The Mandalorian 2. évadának szavazása - már készül a szavazólap -, aztán ez. Ne legyen egymásra hányva a kettő.

Így lesz, főleg hogy a Mandalore szavazás itt van a kanyarban, erről meg csak azt tudni egyelőre, hogy 2021-ben lesz. :D 

55 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Ebben csak a saga filmek fognak szerepelni, vagy a két spin-off is?

Ez jó kérdés, a válasz engem is érdekel. :) 

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Igen, ennek egyelőre csak a készülődési munkálatai kezdődnek meg. 

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Ebben csak a saga filmek fognak szerepelni, vagy a két spin-off is?

Ez nyitott kérdés egyelőre, de én a 11 filmmel futnék neki. 

• Like 1
  • Tetszik 3

Viszont a Saga-nak vége, a spin-off sorozatnak viszont még nincs, hisz jön a Rogue Squadron. Szerintem ez inkább amellett szól, hogy a(z egyelőre) lezárt sorozat vagyis a kilenc részes Sagaról szavazzunk. De nyitott vagyok a 11 filmes szavazásra is.

17 perccel korábban, Bomarr írta:

Viszont a Saga-nak vége, a spin-off sorozatnak viszont még nincs, hisz jön a Rogue Squadron. Szerintem ez inkább amellett szól, hogy a(z egyelőre) lezárt sorozat vagyis a kilenc részes Sagaról szavazzunk. De nyitott vagyok a 11 filmes szavazásra is.

Nem rossz gondolat. Ezzel csak annyi a bajom, hogy ha minden jól megy, akkor a spinoffok még nagyon sokáig kimaradhatnak, hiszen sokáig jöhetnek még újak. :)  

• 1 month later...
2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Donát! Lehet tudni valamit a lebonyolítás idejéről?

Igazából ezt nyugodtan kialakíthatjuk közösen. Előbb állapodjunk meg a kategóriákról, aztán megbeszélhetjük az időrendet. Nálam egyelőre csak annyi biztos, hogy idén lesz, de azon belül bármikor lehet. 

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most volt a Mandalori, szerintem várjuk még vele. Amúgy is nagyszabásúvá kellene tenni.

Így van, kell vörös szőnyeg, online gála, Birofalmi dísz csillagrombolók, alakzatban elhúzó X-szárnyúak a fejünk fölött, és nem mellesleg konferáló, és Baby Grogu. :hehe::D