Ugrás a kommentre

Aranyfénykard III.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Leadtam én is. Tegnap kiválasztottam minden kategóriában a sorrendet, de nem küldtem el, hagytam ülepedni, aztán ma végignéztem, és volt ahol változtattam még. Nem volt egyszerű választás a legtöbb  kategória, és az biztos, hogy az utolsó három film nagy befolyással bírt a szavazataimra az Aranyfénykard II-höz képest. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 12. 04. - 22:28, Donát írta:

Közelítjük az 50 szavazót!

54 szavazónál járunk! :yeah:  7 kategória még mindig nyitott, ebből 4 esetében egy szavazat is változtathatja a jelenlegi győztest.

 

További érdekesség még, hogy a 23 kategóriából 19 esetében vezet az a jelölt, amelyik a legtöbb első helyet kapta (tehát ha csak győztest kellett volna jelölni, ebben a 19 kategóriában ugyanaz a jelölt vezetne most is), 4 esetében viszont a kevesebb első hellyel (de több 2., 3., 4., stb helyekkel) rendelkező jelölt vezet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bízom benne, hogy az aktív tagok mind szavaznak majd. Van esetleg még olyan közülük aki nem voksolt?

Féltávnál (szerda) esetleg mehet még egy kör kommunikáció FB-n és Twitteren hátha valaki onnan esik be és lemaradt az elsőről a hírfolyamban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Wilde írta:

 

Én még nem jutottam odáig, de jövő szerdáig még mindenképpen fogok szavazni.

Kissé lelassult az új szavazatok áramlása, úgyhogy könnyen lehet, hogy te mondhatod ki a döntő szót 3-4 kategóriában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként biztos meg lehetne beszélni a ziro-s srácokkal, hogy reklámozzák meg, akkor jönnének még, csak az a kérdés megérné-e? :) 

Szerintem a mostani kombináció ideális. Elsősorban fórumos célcsoport, de azért meghirdettük Facebookon és Twitteren is, szóval onnan is esnek be emberek nyilván, de mégis főleg a fórumos közízlés fogja alakítani a végeredményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.