Ugrás a kommentre

Aranyfénykard III.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Éppen most , Dzséjt írta:

Az ep4 nálam idővel nagyon hátra szorult. Mondjuk nálam eleve az OT sosem volt túl erős, bár ezt soha nem is titkoltam. A PT és az ST is veri nálam.

Ez ma már nálam is így van, pedig én az OT-n nőttem fel. Egyszerűen, ha arról van szó, melyik filmet nézzük meg otthon, ezeket ritkábban választom, mert nagyobb örömet okoz a PT vagy a ST filmeket látni.

 

Az Ep3 viszont teljesen jogosan lett első. :clap: Nekem is ez a TOP SW film immár 2005 óta, és ez nem is fog már megváltozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyek, urak, ezzel végére értünk az összes kategóriának. Remélem jól érezte magát mindenki. Az jól látszik, hogy olyan hatalmas változás nem állt be a preferenciában, ami miatt érdemes lenne ezt a szavazást évente vagy pár évente megtartani. De 10 év múlva talán ideje lesz újra megnézni, hogy hogyan öregedtek az epizódok, karakterek és egyéb jelöltek. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A prequel jó szereplése annyira nem lep meg, mert a prequel szeretet a legnagyobb összekötő kapocs a fórumozók között. Itt kisebbségben van aki nincs oda a prequelért. Viszont a sequel leszereplése nagyon tanulságos. Még itt ahol jóval pozitivabb fogadtatásra lelt az új trilógia mint másutt még itt se tudott érdemi helyezésekre szert tenni a három új film. 

Mondjuk elég beszédes hogy lassan a Zsivány Egyes több érdemi kapcsolódó kánon anyagot kap mint a sequel, úgyhogy lehet tudni hogy az új trilógia nem kavart nagy vihart de igy is meg vagyok lepődve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez érdekes volt. Pár meglepetés, pár csalódás, még több öröm. Jó látni, hogy a PT ilyen jól szerepelt, bár egy olyan fórumon, amit alapvetően a PT iránti rajongás alapozott meg, ez azért talán nem meglepő. Chewbacca és Caroline Blakiston, na, ők meglepőek. Rájuk még inni kell egy kicsit, hogy túltegyem magam az elért eredményeiken. Azt sajnálom, hogy az ST egy díjat sem kapott, de azért Ian McDiarmid, Carrie Fisher és a Millennium Falcon győzelme (na meg azoké, akiket véletlen kihagyok) ahhoz is hozzá ad. Aztán majd az Aranyfénykard 4-nél meglátjuk, hogyan ért meg az ST. Elvégre, anno a PT is rosszabb színben tündökölt, mint most.

@Donát-nak köszönöm, hogy lebonyolította ezt az egészet az elejétől a végéig. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ennek ellenére az ep3 szerintem is megérdemli az első helyet. Sosem lesz a kedvenc epizódom, de erényeit eszembe sincs elvitatni. Mondjuk egyik résznek sem, de az ep3-nak végképp nem.

Azt láttam a legtöbbször egyébként: 152X. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a korábbi PT hegemónia mellé jelentősen felzárkózott az OT az utóbbi években. A PT sajnos soha nem lesz a kedvencem, de a mostani szavazás is azt tükrözi, hogy egyelőre meg idő kell ennek a három filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam sokat változtatott azért a ST, de továbbra is a prequel éra a kedvencem. Iqvi is az a generáció aki itt került igazán közel a SW-hoz és vannak még nála fiatalabbak is akik itt léptek be ebbe az univerzumba. Szerintem megvan a STnek is a közönsége, majd látszani fog később az eredményeken is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azt láttam a legtöbbször egyébként: 152X. :) 

Vesd össze

:D:D:D

 

2007. 05. 18. - 23:10, Ody Mandrell írta:

Mindennap SW film? Kicsit unalmas lehet. :) Én pl. idén csak hatszor láttam az EPIII-at (összesen 91-szer). A 4-5-6 részeket meg kétszer, talán háromszor. Attól még, hogy nem nézem őket, ugyanúgy érdekelnek, és írok róluk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Nálam a korábbi PT hegemónia mellé jelentősen felzárkózott az OT az utóbbi években. A PT sajnos soha nem lesz a kedvencem, de a mostani szavazás is azt tükrözi, hogy egyelőre meg idő kell ennek a három filmnek.

ST akartál írni szerintem. :)

 

Szívesen szerveztem meg és jó érzés volt egy ilyen mini SW karácsonyt tartani, ha már új film nincs. Folyamatosan követtem a szavazás állását, nagyon szurkoltam az STnek hogy legyen győzelme, de sajnos nem jött össze. :(

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy az ST pár év ülepedés után akár más megítélés alá eshet majd, mint most, pláne ha folytatódik az SW filmes univerzum bővülése, ahol biztos lesznek megint olyan alkotások, amelyek megosztóak lesznek. 

Amúgy meg úgyis az a lényeg, mi magunk mit szeretünk. :) A lehető legjobb dolog, hogy 9 (+ 2) filmből lehet választani. :) 

 

Köszönjük szépen a lebonyolítást, Donát, remek este volt! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát én is köszönöm, hogy létrehoztad az Aranyfénykard III-at! Nem kis feladat volt, amibe pénzt is tettél. Gratulálok, én roppant jól szórakoztam! :clap: 

 

4 perccel korábban, Bomarr írta:

A prequel jó szereplése annyira nem lep meg, mert a prequel szeretet a legnagyobb összekötő kapocs a fórumozók között. Itt kisebbségben van aki nincs oda a prequelért. Viszont a sequel leszereplése nagyon tanulságos. Még itt ahol jóval pozitivabb fogadtatásra lelt az új trilógia mint másutt még itt se tudott érdemi helyezésekre szert tenni a három új film. 

Mondjuk elég beszédes hogy lassan a Zsivány Egyes több érdemi kapcsolódó kánon anyagot kap mint a sequel, úgyhogy lehet tudni hogy az új trilógia nem kavart nagy vihart de igy is meg vagyok lepődve.

Azért az AFII-n ahol több százan szavaztak, inkább az OT volt a nyerő. Egyébként nehéz ezt belőni. Az ST egyfajta levezetése a SAGA-nak, aminek még érnie kell. Talán nincs is benne annyi emlékeztess szereplő mint a korábbi érákban. Viszont Kylo Ren és Rey iszonyat jó karakterek lettek, ráadásul a klasszik nagy hármasa igazából az ST-ben kapott mélységet. Harmadsorban nekem az a véleményem, hogy a legjobban megcsinált filmek azok az ST részei. Aztán hogy ez később mire lesz elég, nem tudni. Érdekes lesz látni, hogy képes lesz-e befutni olyan ívet ez a három film, mint a PT epizódjai. 

 

2 perccel korábban, Donát írta:

Vesd össze

:D:D:D

 

 

Na, azóta akkor ki tudod számolni, még hányszor néztem meg. ;) 

 

 

Ezt pedig a végére. :D

 

 

  • Nagyon tetszik 3
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért az AFII-n ahol több százan szavaztak, inkább az OT volt a nyerő. Egyébként nehéz ezt belőni. Az ST egyfajta levezetése a SAGA-nak, aminek még érnie kell. Talán nincs is benne annyi emlékeztess szereplő mint a korábbi érákban. Viszont Kylo Ren és Rey iszonyat jó karakterek lettek, ráadásul a klasszik nagy hármasa igazából az ST-ben kapott mélységet. Harmadsorban nekem az a véleményem, hogy a legjobban megcsinált filmek azok az ST részei. Aztán hogy ez később mire lesz elég, nem tudni. Érdekes lesz látni, hogy képes lesz-e befutni olyan ívet ez a három film, mint a PT epizódjai. 

Ezen a téren is biztos lesz változás idővel. Sokat fog az ST-hez adni a jövő művei. És nem is csak a PT jó példa erre. Ott van Ahsoka, mennyien utálták a megjelenésekor. Aztán most meg már annyira népszerű, hogy komplett tévésorozatot alapoznak rá. Vagy hát ja, a PT is, megkockáztatom, hogy a maguk idejében semmivel sem volt jobb a megítélésük, mint most az ST-nek. Aztán most a fél világ elsül, csak mert készül egy olyan sorozat, ami majdnem teljes egészében a PT-re van alapozva, illetve az ST-ből azokat az elemeket hiányolják sokan, amiket anno kritizáltak (pl.: politika).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam ezt most követni. Sok volt a munkám. A Lopakodó árnyak Köztársaság fénykora regénynek ki kéne jönnie és az utolsó pillanatban kaptam meg ellenőrzésre, plusz még volt mellette más munkám is.

Azt jó látni, hogy az előzmény-trilógia így feljött. A folytatás-trilógián sajnos nem lepődtem meg. Még túl friss és túl nagy ellenszenv irányult ellene. Lehet, hogy 10 év múlva más lesz a helyzet. Az utolsó Jedik és a Skywalker kora rosszabb szereplésének nem örültem, Az Egy új reményhez képest bármelyikük fényévekkel jobb. Én nem tudom, hogy mit esznek az Egy új reményen, nálam gyerekkoromban is az utolsó helyen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én nem tudom, hogy mit esznek az Egy új reményen, nálam gyerekkoromban is az utolsó helyen volt.

Nosztalgia. Amikor mi voltunk gyerekek, 80-as évek, ez volt a non plusz ultra. Ezt egy mai fiatalnak nehéz megérteni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nosztalgia. Amikor mi voltunk gyerekek, 80-as évek, ez volt a non plusz ultra. Ezt egy mai fiatalnak nehéz megérteni. 

Akkor ez olyan, mint nálam a Baljós árnyak 21 évvel ezelőtt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem végére a topicnak. Ugyan nem tudtam élőben itt lenni, de egyenként visszaolvasva is izgalmas volt! Örülök, hogy az előzmény-trilógia ennyi díjat zsebelt be, az meg pluszban kellemes meglepetés, hogy a TPM a második helyre került ebben. Az ST-nél gondoltam én is, hogy sajnos nem lesz osztatlan sikere, de nagyon megdöbbentem pl. a Jedi Steps és a Rey's Theme rossz helyezésein; gyönyörű zenei témák, nehéz megkönnyezés nélkül meghallgatnom őket... A Duel of the Fates pedig nekem is a kedvencem, és megérdemelten kapta az 1. helyet. 

Összességében izgalmas és szórakoztató volt utólag is követni ezt a versenyt. Köszönöm én is a lebonyolítást. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Az ST-nél gondoltam én is, hogy sajnos nem lesz osztatlan sikere, de nagyon megdöbbentem pl. a Jedi Steps és a Rey's Theme rossz helyezésein; gyönyörű zenei témák, nehéz megkönnyezés nélkül meghallgatnom őket... 

Eleinte nekem is voltak ilyen gondolataim egyes kategóriákban, pl. a zenei témáknál is, de aztán arra gondoltam, hogy már eleve csak a legjobbak jutottak be a döntőbe, ami önmagában jelzi, mennyire jó az adott téma, vagy éppen jelenet, amelyek között alig lehet sorrendet felállítani, de persze ilyenkor muszáj. Szóval hogy a Jedi Steps vagy Rey témája hátul végzett, csak annyit jelent, hogy az előrébb jutottakat régebb óta szeretjük. :) 

 

És amúgy gondolkoztam a filmek sorrendjén is. Múlt szombaton kicsit meglepődtem az OT filmek előkelő 2-4. helyezésén, de persze nem azért, mert nem tartom ezeket jó filmeknek - hogy is gondolhatnék ilyet, hiszen ezeken nőttem fel, meg ha Saga-ról beszélünk, akkor számomra mindegyik filmnek megvan a maga helye és szerepe, és mindet szívesen látom. Inkább arról van szó, hogy a később készült PT és ST esetében teljesen rabul ejtett, milyen jó előzményt és folytatást késztettek az OT-hez, amelyek nemcsak hogy bővítették és színesítették a Skywalkerek történetét, hanem egy teljes univerzum épült ki ezen keresztül remek animációs és immár élőszereplős sorozatok, no meg könyvek és képregények formájában. Úgy is fogalmazhatnám, hogy az OT az origo, ahonnan minden elindult, de ha a PT vagy az ST nem lett volna, vagy nem lett volna ennyire jó, akkor az OT és a SW univerzum mint olyan is sokkal inkább feledésbe merült volna mára már. Azokat a régi WTF pillanatokat, mint pl. az "Én vagyok az apád", vagy amikor Luke felrobbantja az első Halálcsillagot, vagy ahogy Luke eldobja a fegyvert és Vader meg ledobja Palpit az aknába, bizonyos szempontból nem lehet überelni, más szempontból viszont nagyszerű dolog, hogy ezekhez ma már sok másik hasonló WTF pillanatot lehet hozzátenni, és kb. lehetetlen megmondani, hogy melyik jobb vagy egyenesen a legjobb.

Amúgy meg meggyőződésem, hogy az OT pont azért lehet ma is ekkora kedvenc, mert az ST kapcsolódási pontjai, Luke, Leia, Han, Chewie, a Falcon, Palpatine, és még sorolhatnám, ismét élő élménnyé teszik és egyben újra értékeltetik velünk. 

 

Szóval én azért sorolom hátrább ezeket az amúgy szintén nagyszerű filmeket, mert mindezt figyelembe veszem, és mert ha egy sorrendet muszáj felállítani, akkor nálam az is döntő szempont, melyiket milyen gyakran szoktam megnézni csak úgy. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme!

 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB BOLYGÓ    
 

CORUSCANT    481
NABOO    419
TATOOINE    389
KAMINO    354
BESPIN    328
MUSTAFAR    306
EXEGOL    271
AHCH-TO    268
DAGOBAH    244
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB ŰRJÁRMŰ    
 

MILLENNIUM FALCON (YT-1300)    491
X-SZÁRNYÚ (T-65B)    411
IMPERIAL OSZTÁLYÚ BIRODALMI CSILLAGROMBOLÓ    401
VENATOR OSZTÁLYÚ CSILLAGROMBOLÓ    363
SLAVE I (Firespray-31)    344
NABOO KIRÁLYI JACHT (J-típusú 327 Nubian)    291
RESURGENT OSZTÁLYÚ CSILLAGROMBOLÓ    290
SUPREMACY (MEGA OSZTÁLYÚ CSILLAG DREADNAUGHT)    243
TIE WHISPER    226
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB ŰR- ÉS LÉGICSATA    
 

KÖZTÁRSASÁG VS. SZEPARATISTÁK (CORUSCANT)    523
LÁZADÁS VS. BIRODALOM (ENDOR)    448
LÁZADÁS VS. BIRODALOM (YAVIN)    413
ELLENÁLLÁS VS. VÉGSŐ REND (EXEGOL)    320
NABOO VS. KERESKEDELMI SZÖVETSÉG (NABOO)    308
ELLENÁLLÁS VS. ELSŐ REND (TAKODANA)    270
MILLENIUM FALCON VS TIE VADÁSZOK (JAKKU)    266
ELLENÁLLÁS VS. ELSŐ REND (D'QAR)    258
ELLENÁLLÁS VS. ELSŐ REND (STARKILLER BASE)    254

 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ    
 

AT-AT BIRODALMI LÉPEGETŐ    484
ANAKIN VERSENYFOGATA    440
AT-TE LÉPEGETŐ    394
T-47 HÓSIKLÓ    369
HAVW A6 JUGGERNAUT NYOLCKEREKŰ TÁMADÓ JÁRMŰ    351
AT-M6 LÉPEGETŐ    350
JABBA VITORLÁS JACHTJA (LO-KD57 VITORLÁS)    266
V-4X-D SÍSIKLÓ    212
125-Z LÁNCTALPAS ROBOGÓ    194
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB FELSZÍNI CSATA    
 

GEONOSISI CSATA    492
HOTHI CSATA    426
UTAPAUI CSATA    368
NABOOI CSATA    353
KASHYYYKI CSATA    340
ENDORI CSATA    334
CRAITI CSATA     314
TAKODANAI CSATA    234
HARC A CSILLAGROMBOLÓN     199
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB FÉNYKARD PÁRBAJ    
 

OBI-WAN KENOBI VS. ANAKIN SKYWALKER    514
QUI-GON & OBI-WAN KENOBI VS. DARTH     492
YODA VS. DARTH SIDIOUS    361
LUKE SKYWALKER VS. DARTH VADER (BESPIN)    339
LUKE SKYWALKER VS. DARTH VADER (HALÁLCSILLAG II)    332
ANAKIN SKYWALKER & OBI-WAN KENOBI VS. DOOKU GRÓF (CORUSCANT)    303
REY & KYLO REN VS. SNOKE LEGFŐBB VEZÉR ÉS TESTŐREI    267
YODA VS. DOOKU GRÓF    241
REY VS. KYLO REN (KEF BIR)    211
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB MASZK    
 

DARTH MAUL    485
CHEWBACCA    428
ÖSSZEÉGETT ANAKIN SKYWALKER    423
DARTH SIDIOUS    410
ACKBAR ADMIRÁLIS    313
NUTE GUNRAY    295
BUCKALAKÓK    269
WICKET    230
NIEN NUNB    207
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB JELMEZ    
 

DARTH VADER PÁNCÉLJA     549
JANGO FETT PÁNCÉLJA    426
BOBA FETT PÁNCÉLJA    373
PADMÉ AMIDALA RUHAKÖLTEMÉNYEI    366
KYLO REN ÖLTÖZETE    349
DARTH SIDIOUS ÖLTÖZETEI    280
A CSÁSZÁRI TESTŐRSÉG ÖLTÖZÉKE    266
PHASMA KRÓM-ROHAMOSZTAGOS ÖLTÖZETE    231
A PREATORIANUS GUARDOK PÁNCÉLJA    220
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB IDEGEN LÉNY    
 

YODA    520
DARTH MAUL    419
CHEWBACCA    416
GRIEVOUS TÁBORNOK    367
JABBA    360
WATTO    276
AAYLA SECURA    268
BABU FRIK    238
SNOKE LEGFŐBB VEZÉR    196
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB ÁLLAT    
 

BOGA    435
RANCOR    413
ACKLAY    381
REEK    350
NEXU    326
SARLACC    324
PORG    299
RATHTAR    258
KOWAKI MAJOM-GYÍK    274
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB ANIMÁLT KARAKTER    
 

YODA    494
GRIEVOUS TÁBORNOK    433
JAR JAR BINKS    333
SEBULBA    325
LAMA SU    310
WATTO    303
MAZ KANATA    291
SNOKE LEGFŐBB VEZÉR    290
JABBA    281
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB MELLÉKKARAKTER    
 

CHEWBACCA    456
R2-D2    451
DOOKU GRÓF    428
WILHUFF TARKIN    413
C-3PO    338
JABBA    335
JAR JAR BINKS    247
SNOKE LEGFŐBB VEZÉR    226
HOLDO ALTENGERNAGY    166
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB FŐSZEREPLŐ KARAKTER    
 

OBI-WAN KENOBI    503
LUKE SKYWALKER    437
ANAKIN SKYWALKER / DARTH VADER    433
HAN SOLO    339
SHEEV PALPATINE / DARTH SIDIOUS    339
KYLO REN    318
LEIA ORGANA    286
REY SKYWALKER    214
PADMÉ AMIDALA    191
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB NŐI MELLÉKSZEREPLŐ (SZÍNÉSZ)    
 

PERNILLA AUGUST (SHMI SKYWALKER)    445
CAROLINE BLAKISTON (MON MOTHMA)    381
LUPITA NYONG'O (MAZ KANATA)    363
KEIRA KNIGHTLY (SABÉ)    340
KERI RUSSELL (ZORRI BLISS)    333
GWENDOLINE CHRISTIE (PHASMA SZÁZADOS)    323
LAURA DERN (HOLDO ALTENGERNAGY)    316
KELLY MARIE TRAN (ROSE TICO)    311
NAOMI ACKIE (JANNAH)    248
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB FÉRFI MELLÉKSZEREPLŐ (SZÍNÉSZ)    
 

IAN MCDIARMID (SHEEV PALPATINE/DARTH SIDIOUS)    506
JAMES EARL JONES (DARTH VADER HANGJA)    388
SIR ALEC GUINNESS (OBI-WAN KENOBI)    370
CHRISTOPHER LEE (DOOKU GRÓF)    354
SAMUEL L. JACKSON (MACE WINDU)    340
PETER CUSHING (WILHUFF TARKIN)    328
FRANK OZ (YODA)    312
BILLY DEE WILLIAMS (LANDO CALRISSIAN)    273
DOMNHALL GLEESON (ARMITAGE HUX TÁBORNOK)    189
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB FÉRFI FŐSZEREPLŐ (SZÍNÉSZ)    
 

EWAN MCGREGOR (OBI-WAN KENOBI)    536
HARRISON FORD (HAN SOLO)    427
LIAM NEESON (QUI-GON JINN)    414
ADAM DRIVER (BEN SOLO / KYLO REN)    402
MARK HAMILL (LUKE SKYWALKER)    397
HAYDEN CHRISTENSEN (ANAKIN SKYWALKER / DARTH VADER)    357
OSCAR ISAAC (POE DAMERON)    239
JAKE LLOYD (FIATAL ANAKIN SKYWALKER)    159
JOHN BOYEGA (FINN)    129
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB NŐI FŐSZEREPLŐ (SZÍNÉSZ)    
 

CARRIE FISHER (LEIA ORGANA)    152
NATALIE PORTMAN (PADMÉ AMIDALA)    135
DAISY RIDLEY (REY SKYWALKER)    121
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB POSZTER    
 

Episode I - The Phantom Menace    392
Episode V - The Empire Strikes Back    389
Episode III - Revenge Of The Sith    387
Episode VIII - The Last Jedi    385
Episode VII - The Force Awakens     342
Episode IV - A New Hope    330
Episode VI - Return Of The Jedi    299
Episode II - Attack Of The Clones    292
Episode IX - The Rise Of Skywalker    244
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB FORGATÓKÖNYV    
 

Episode III - Revenge Of The Sith    503
Episode V - The Empire Strikes Back    491
Episode IV - A New Hope    373
Episode VI - Return Of The Jedi    359
Episode II - Attack Of The Clones    316
Episode VIII - The Last Jedi    305
Episode I - The Phantom Menace    300
Episode VII - The Force Awakens    230
Episode IX - The Rise Of Skywalker    183
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB ZENE    
 

Episode I - The Phantom Menace    457
Episode III - Revenge Of The Sith    454
Episode V - The Empire Strikes Back    431
Episode IV - A New Hope    428
Episode VI - Return Of The Jedi    347
Episode II - Attack Of The Clones    342
Episode VII - The Force Awakens    233
Episode VIII - The Last Jedi    188
Episode IX - The Rise Of Skywalker    180
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB ZENEI TÉMA    
 

DUEL OF THE FATES    477
STAR WARS - MAIN THEME    427
BINARY SUNSET (INCLUDING FORCE THEME)    421
THE IMPERIAL MARCH    398
BATTLE OF THE HEROES    369
ACROSS THE STARS    299
REY’S THEME    257
EMPEROR THRONE ROOM    229
JEDI STEPS & FINALE    183
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB JELENET    
 

OBI-WAN ÉS ANAKIN PÁRBAJA PÁRHUZAMOSAN YODA ÉS DARTH SIDIOUS PÁRBAJÁVAL    441
"EXECUTE ORDER 66." - A 66-OS PARANCS MÉSZÁRLÁSAI    430
LUKE VS. VADER: "ÉN VAGYOK AZ APÁD!"    414
A JEDI VISSZATÉR ÉS LEDOBJA PALPATINE-T AZ AKNÁBA    380
LUKE KIÁLL AZ ELSŐ RENDDEL SZEMBEN EGYMAGA ÉS ÖSSZECSAP KYLOVAL    318
LUKE A HALÁLCSILLAG ÁROKBAN    307
HAN ÉS KYLO REN TALÁLKOZÁSA ÉS SOLO HALÁLA    287
SNOKE FELSZELETELÉSE ÉS A PÁRBAJ A PREATORIANUS ŐRÖKKEL    255
"MI TÖBBEN VAGYUNK, POE!" - MEGÉRKEZIK A GALAKTIKUS FLOTTA EXEGOLRA    228
 

ARANYFÉNYKARD III. - LEGJOBB EPIZÓD    

Episode III - Revenge Of The Sith    523
Episode V - The Empire Strikes Back    442
Episode VI - Return Of The Jedi    361
Episode IV - A New Hope    349
Episode I - The Phantom Menace    319
Episode VIII - The Last Jedi    308
Episode II - Attack Of The Clones    308
Episode IX - The Rise Of Skywalker    231
Episode VII - The Force Awakens    219

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.