Ugrás a kommentre

Aranyfénykard III.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Hölgyeim és uraim, örömmel jelenthetem be, hogy elkészült a szavazólap! :yeah: :hb:

23 kérdés, a feladat közös: rangsorolni a válaszokat tetszés szerint. Minden kérdésnél állítsatok fel egy sorrendet kezdve a LEGINKÁBB KEDVELTTEL és befejezve a legkevésbé kedvelttel.

 

Minden válaszhoz jár egy kis képes segédlet, hogy egyszerűbb legyen a döntés, már ha beszélhetünk egyszerű döntésről egy Aranyfénykard szavazáson. :) 

 

A kérdőívet egyszer lehet kitölteni, de amíg nem külditek be a válaszokat, a link többször is megnyitható. Ha félbehagyjátok, elvileg egy darabig megjegyzi, hogy legutóbb hol jártatok és onnan lehet folytatni. Elvileg! De azért a legegyszerűbb az, ha egy szuszra végignavigáltok a kérdéseken és a végén rányomtok a "BEKÜLDÉS" gombra.

 

Íme a link: https://online-kerdoiv.com/index/v/h/aranyfenykard2021

 

A szavazás Dec 15-én 23:59 perckor zárul, tehát több mint 2 hétig lehet szavazni.

Díjkiosztó Dec. 18. 20:00.

 

És mindenkinek nagy köszönet, aki segített felállítani a jelölteket. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ügyes kis szavazólap. Csak egy olyan észrevételem lenne, hogy a legjobb állatnál a Boga az a konkrét varactyl saját neve. Ezzel az erővel a rancor is lehetett volna Pateesa, de csak kukacoskodok itt :hmm: .

 

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az nagyon sok! A bulk mail megtette hatását? :D 

Meg. Elfelejtettem, hogy regisztráltam...ennek kb. 9 éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Darth Falcon írta:

Nagyon ügyes kis szavazólap. Csak egy olyan észrevételem lenne, hogy a legjobb állatnál a Boga az a konkrét varactyl saját neve. Ezzel az erővel a rancor is lehetett volna Pateesa, de csak kukacoskodok itt :hmm: .

 

Meg. Elfelejtettem, hogy regisztráltam...ennek kb. 9 éve.

Jogos! Majd az Aranyfénykard IV-re igyekszem észben tartani. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

De fel ám! Nem gondoltam volna, hogy ez reális szám.  :D 

 

Elvileg most nincs SW láz, kíváncsi vagyok mennyien lesznek.

 

 

Eleddig 31-en szavaztak!

 

AFI: 39
AFII: 320
AFIII: 31+ 

:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Háromszáz biztos nem lesz. 100+-nak már örülnék. :D

Ebből is látszik milyen felfoghatatlan hype volt 2015-ben. Nálunk a céges karácsonyokkor minden pénzügyes csapatnak saját készítésű videót kellett hozni. 6 csapat volt, ebből egy mi, üzleti elemzők, ahol én vágtam a videót, így az nyilván Star Warsos volt. :D Ami viszont jól mutatja a hype-ot, hogy a másik 5 csapatból további 2 szintén Star Wars videót hozott, pedig nem SW rajongók csinálták, tehát összességében 6 random videóból 3 SWs volt. Jó lenne még egyszer az életben átélni hasonlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Eleddig 31-en szavaztak!

 

AFI: 39
AFII: 320
AFIII: 31+ 

:D

Abból én vagyok az egyik, akinek egyébként ez volt az első Aranyfénykard-szavazása. Régen ugye még nem voltam itt. Jó lett a lista. Nekem amúgy nem okozott fejtörést, elég határozottan végigpörgettem pár perc alatt. Imádom az összes részt, de a fejemben már régóta megvannak az ilyen-olyan tetszési-rangsorok.

Egyéb: Jó ez a hóesés effekt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.