Ugrás a kommentre

Aranyfénykard III.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Szerintem a holtverseny vagy a nagyon szoros végeredmény borítékolható több kategóriában is. Én még nem szavaztam, de nagyon nehéz lesz rangsorolni jó pár esetben, ez már a jelöltállításnál is látszott. :)

Szavazzatok minél többen a kedvenceitekre, mert lehet, hogy 1-1 szavazaton fog múlni a győzelmük. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Donát írta:

Eddig 37 szavazónál járunk.

A 23 kérdésből 12 még abszolút nyitott, ebből 5-ben irgalmatlan szoros küzdelem van. Az egyik kategóriában hármas holtverseny van. :o 

43 szavazó, legalább 11 nyitott kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az EPIX lett a kedvenc filmed? :P:D 

Ez nevesített szavazás, vagy egy ember többször is szavazhat? (Nem forgatok ilyet a fejemben, csak kíváncsiskodom.) Közben megnéztem, bocsi.

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Donát írta:

43 szavazó, legalább 11 nyitott kategória.

Nehéz ügy ez, kérem szépen. Az még ment, hogy az első két kedvencem rangsoroljam, de a többi lehetséges választ, amikor teljesen úgy éreztem, hogy abszolút hangulatfüggő, hogy ki kerül a 3., 4., stb. helyre. Ráadásul úgy, hogy nagyon sok esetben legszívesebben az adott kérdés összes lehetséges válaszát az első helyre raktam volna. Meg nekem hiányoztak a Rogue One és Solo filmek idevágó passzisai is. Pl. A legjobb űrcsatának én a Scarifi ütközetet tettem volna az első helyre, az összes többit meg a másodikra. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó lett a szavazólap, de a végleges kitöltés előtt még megpróbálom újranézni a filmeket, van amit már elég régen láttam, de az már biztos, hogy az új trilógia több ponton is változtatott a választottamon az Aranyfénykard II-höz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mikor írsz kritikát a TROS-hoz? Két éve várom. :D

 

Ez itt kicsit OFF, de a régi laptopomon volt, ami azóta sajnos tönkrement, de az érdeklődésre való tekintettel, esküszöm vagy megkeresem azt a fájlt, vagy még az idén (lehet most az újranézés után) írok egy másikat a díjátadó előttre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Wilde írta:

Nagyon jó lett a szavazólap, de a végleges kitöltés előtt még megpróbálom újranézni a filmeket, van amit már elég régen láttam, de az már biztos, hogy az új trilógia több ponton is változtatott a választottamon az Aranyfénykard II-höz képest.

Nálam is fix, hogy lesznek változások. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az pl., hogy épp melyik a kedvenc epizódom, mindig is elég változékony volt. A PT-OT hat része közül talán egyedül a Birodalom visszavág az, amit soha nem helyeztem az első helyre a képzeletbeli listámon. Igazából most leginkább arra leszek kíváncsi, hogy a ST három epizódja milyen helyezéseken fog debütálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a kedvenc epizód első két helyével nincs gond. Ep8 és ep2, ebben a sorrendben. A többi viszont már alkalomfüggő, bár általában az OT-k végeznek hátul, és vagy az ep5, vagy az ep4 az uccsó. Azt most nem súgom meg, hogy ezúttal melyik volt. :) Amivel nagy bajban voltam, az legnagyobb meglepetésemre a zenei kategóriák. Általában készülési sorrendben egyre rosszabb véleménnyel vagyok a zenékről, most mégis azon kaptam magam, hogy baromira nem tudom őket rangsorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.