Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A premier vetítés után @Bomarr-ral összenéztünk, és csak mosolygott, én meg belemondtam az arcába, hogy ez kurva jó volt. Egyetértett. :D Ez azóta se változott.

Életem legszebb emlékei közé fog tartozni a tíz mozis megtekintés. Rengeteg moziban megnéztük, IMAX-ban magasan ez volt a legjobb...szóval egy karakteres pontot tett a film a  Skywalkerek történetének végére.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem nagyon be voltam ijedve a film előtt mert mindenhol mondogatták, hogy nagyon megosztó film, meg a kritikák se olyan jók. Aztán 10 perc után már tudtam hogy nekem ez baromira be fog jönni. Onnantól leesett egy nagy kő a szivemről és végig vigyorral a képemen néztem a filmet. Állati jó volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első percekben még azt gondoltam, hogy ez kínos lesz. Utána viszont nem eresztett egészen a legvégéig. A sequel trilógia filmjei közül itt jöttem ki a legelégedettebben a moziteremből. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Az első percekben még azt gondoltam, hogy ez kínos lesz. Utána viszont nem eresztett egészen a legvégéig. A sequel trilógia filmjei közül itt jöttem ki a legelégedettebben a moziteremből. 

Én ezt a "Palpatine vagy, Rey" résznél éreztem. Igazából ezen akadtam fenn leginkább. Olyan szappanoperás fordulat feelingem volt. De azóta már megbarátkoztam a dologgal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Oké ott mondjuk én is a mozi plafonját vizslattam inkább. Nekem annyiból könnyebb volt ott helyben a premieren hogy előtte olvastam a spoilereket így tudtam hogy ez is benne van a pakliban.

Igen, ezért is lazítottam a spoikerekhez való hozzáállásomon. Néha még jól is jöhet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem voltam spoileres, és elsőre nekem is döbbenet volt a "Palpatine vagy, Rey", és nem jó értelemben. Viszont közben az egyértelműen jó érzés volt, hogy megleptek, olyan fordulat jött, amire nem számítottam. És aztán a film  végével mindennel megbékéltem, annyira katartikus volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai napig nem tudok megbékélni vele. Nem véletlenül nem írtam véleményt róla egy éve. Nekem ez a Palpatine unoka a legalja zs-film szint. Hálistennek hogy nem jelent meg itthon így nem kellett megvennem. Januárban láttam utoljára, és remélem örökké utoljára. Nem akarom újranézni soha többé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie ez most eléggé meglep, mert pár értékelést már irtál a filmről. Decemberben még azt irtad, hogy imádod és amikor Donát kivolt a filmtől és kérdezte hogy mit ad egyáltalán ez a film ami miatt tetszhet valakinek, te válaszoltál:

2019. 12. 21. - 1:42, Frenkie írta:

Az emberi érzelmek olyan tárházát ami példaértékü,

Azokat az "átlagnézőket" pedig akiknek nem tetszett elküldted a fenébe:

2019. 12. 21. - 20:10, Frenkie írta:

Baromira nem érdekel az átlagnéző véleménye. Nem érdekel mit gondol a szomszéd ,a másik házban lakó emberke. Nézzen utána ha nem érti. De az sem kell. Csak fantázia.

Egy  csomó minden elhangzik. Mindig Palpatine volt a háttérben.

Nehogymár azért érezzem magam rosszul, mert egy noname figurának nem tetszi vagy nem éri. Magasról tojok rá. Nekem tetszen illetve azoknak  akik értik is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, én is úgy emlékszem, hogy tetszett neked a film, zs kategóriáról szó sem volt. Ez a mai véleményed eléggé meglepett.

Persze van olyan, hogy az embernek megváltozik a véleménye, de ez annyira drasztikus váltás, hogy nem igazán értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Pildi írta:

Frenkie, én is úgy emlékszem, hogy tetszett neked a film, zs kategóriáról szó sem volt. Ez a mai véleményed eléggé meglepett.

Persze van olyan, hogy az embernek megváltozik a véleménye, de ez annyira drasztikus váltás, hogy nem igazán értem.

Tudod miről van szó, nem hiszem hogy lenne ok nagy értetlenkedésre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma néztem meg megint, összesen 3x láttam. Néhány kreatív megoldás ellenére, máig nem tudtam megbékélni vele, de remélem ezzel nem botránkoztatok meg senkit. Nagyon sok ponton tudnám ragozni, hogy miért nem, de nem akarom, mégis csak gyerekkori rajongásom tárgyának a kései része, még én teljesen ámsként zártam volna le. Veletek viszontjó volt nézni. 

Számomra a disney-érából a csúcspont a Zsivány. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként amik nagyon jók voltak még, azok a Frenkie-nél hajnalig tartó kibeszéléske, ahogy próbáltuk összerakni a gondolatainkat a friss élmény után. Az ilyen pillanatokért, órákért, napokért érdemes rajongónak lenni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.