Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Aktuális ennek is megnyílnia mert hamarosan trailer és egyúttal beindul a jegyvásárlás is! Ki hol és mikor szeretné megnézni majd a filmet? Én minden bizonnyal a Westendben tekintem meg a szokásos baráti csapattal. :) 

 

A topik úgy mint a korábbi években is, a vásárlási élmények és esetleges kooperációk színhelyéül is szolgál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, most már közeleg az idő! A csapatom együtt van, de én nem beszélek helyettük.. ;)

Amúgy még egyel többen leszünk a baranyai premieren úgyhogy 10-en vagy még 11-en is lehetünk. Werebazs kérdőjel, mert a Solo-n nem volt velünk, legutóbb a TLJ-n láttuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Na, Valyon, hol, vajon kikkel? :D 

Halvány lila gőzöm sincs nekem se. Na majd decembereig kitalálom.:D Meg a film utáni kibeszélő helyszínét is ki kéne találni.:D

 

 

 

Ami biztos hogy a jegyvsásárlási rendszer össze fog omlani 10 percen belül mint minden sw-filmnél. Megint majd jönnek a nyilatkozatok, hogy ők nem gondoltak ekkora rohamra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Frenkie írta:

Halvány lila gőzöm sincs nekem se. Na majd decembereig kitalálom.:D Meg a film utáni kibeszélő helyszínét is ki kéne találni.:D

 

 

 

Ami biztos hogy a jegyvsásárlási rendszer össze fog omlani 10 percen belül mint minden sw-filmnél. Megint majd jönnek a nyilatkozatok, hogy ők nem gondoltak ekkora rohamra.

Csak minden másodiknál omlik össze :D aa Zsiványnál és Solonál nem volt ilyen gond, szóval folytatva a sort most megint lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Igen, most már közeleg az idő! A csapatom együtt van, de én nem beszélek helyettük.. ;)

Amúgy még egyel többen leszünk a baranyai premieren úgyhogy 10-en vagy még 11-en is lehetünk. Werebazs kérdőjel, mert a Solo-n nem volt velünk, legutóbb a TLJ-n láttuk.

Werebazsnak enyhén szólva se tetszett az eddigi két új SW film, így nem valószínű, hogy ott lesz. Bár ki tudja. :) 

56 perccel korábban, Yoda József írta:

Csak minden másodiknál omlik össze :D aa Zsiványnál és Solonál nem volt ilyen gond, szóval folytatva a sort most megint lesz :D

A TLJ-nél se volt semmi gond ha jól emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

Neked lehet nem, de nekem elsőre nem sikerült jegyet venni, pedig levonta a számlámról pénzt. Ennek eredményeképpen kiengesztelésül gazdagodtam egy TLJ poszterrel és egy TLJ-s pohárral :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Pildi írta:

De bizony volt! 2-3 jegyenként sikerült nagy nehezen venni jegyeket és zömében kényelmetlenül elől lévő helyekre. :) 

Most rájöttem, hogy a TFA-ra emlékeztem. :D A TLJ-nél könnyebb volt, de azért szerencse is kellett hozzá szerintem. :)

Most ismét nagyobb érdeklődés várható, mert egy korszak végleges lezárásáról lesz szó.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Sinistra írta:

 és ezúttal nem is fogok úgy elrohanni, mint a TFA premierje után. :D  

Azért az mentségünkre szóljon (mert én is hazamentem utána), hogy hajnali 3 óra volt. :) Este 11-kor jobbak az esélyek megosztani az élményeket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Sinistra írta:

@Pildi akkor ezek szerint a premier vetítések nem mindig éjfélkor vannak?  Bocs, ha hülye kérdés, alig 10 éve kezdtem el mozizni. :$  Örülnék természetesen, ha a mostani hamarabb kezdődne :D 

A RO óta este nyolkor kezdődnek kb. Aminek én is nagyon örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Sinistra írta:

@Pildi akkor ezek szerint a premier vetítések nem mindig éjfélkor vannak?  Bocs, ha hülye kérdés, alig 10 éve kezdtem el mozizni. :$  Örülnék természetesen, ha a mostani hamarabb kezdődne :D 

Nem, hál'Istennek. :D SW téren a TFA volt az utolsó éjféli premier, azóta a TLJ, a RO és a Solo is 19-20 körül kezdődött, több időpontban, verzióban és moziban. De szerintem a Marvel premierek is ilyenek már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

No akkor készülhet mindenki, hogy akár már jövő hétfőn indul a menet. :)

 

6 perccel korábban, Frenkie írta:

Akkor sokkal jobb lenne ha 21.-én lenne a trailer, mert akkortól szabin leszek és tudok segíteni a jegyvásárlásban.

Nekem is jobb lenne, mert akár személyesen is tudnék jegyet venni, ami most hétfőn biztos nem jön össze. Egyébként az internetes vásárlások és egyben összeomló jegyrendszerek korában még mindig az a legjobb módszer, ha valaki korán odaáll a mozihoz és személyesen megveszi a jegyet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.