Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Minthogyha azt írták volna, hogy meglesz a jegyelővétel pontos időpontja is (tehát hogy hánytól), de azóta nem találtam erről semmi információt az oldalukon... (nekem fontos lenne, hogy be tudjam ütemezni a jegyvásárlást, mert holnap nagyon sűrű napom van, aztán lehet megint csak ilyen second-hand jegyem lesz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Itt a csütörtököt irják. Az Alleeban. De szerintem az nem a premier mert csütörtökön váltanak a mozik műsort. Szerda estének kell lennie a premiernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hol nézitek, de én semmit nem látok

 

@Frenkie A premier hivatalos dátuma december 19. De az első vetítések mindig szerda este vannak. Ez így volt a Rogue One óta az összes filmnél. A TFA kivételt képez, mert akkor még büntiben voltunk.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak véletlen hiba lehetett részükről. Eddig sosem volt konkrét időpont egyik moziban sem a jegyértékesítés indulásánál  korábban. Sőt, az egyes mozik műsora sem egyszerre, hanem némi csúszással került fel. Volt is olyan a korábbi premiereknél, hogy frászt kaptam, hogy nem lesz a megbeszélt helyen és időben előadás... Aztán persze lett. :)

 

De utálom ezt az utolsó percig titkolózó gyakorlatot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Pildi írta:

Ez csak véletlen hiba lehetett részükről. Eddig sosem volt konkrét időpont egyik moziban sem a jegyértékesítés indulásánál  korábban. Sőt, az egyes mozik műsora sem egyszerre, hanem némi csúszással került fel. Volt is olyan a korábbi premiereknél, hogy frászt kaptam, hogy nem lesz a megbeszélt helyen és időben előadás... Aztán persze lett. :)

 

De utálom ezt az utolsó percig titkolózó gyakorlatot :D

Mintha ma jöttek volna rá hogy holnap reggel lehet már jegyet venni és elkezdtek kapkodni és halvány lilla gőzük nem lenne arról hogy mikor legyen az előadás időpontja. Remélem ennél azért profibbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.