Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Pildi írta:

No akkor készülhet mindenki, hogy akár már jövő hétfőn indul a menet.

Az USA-ban, ami nálunk kedd reggel :) az eddig sémát követve valamelyik kedd (15. vagy 22.) reggel 10 óra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Yoda József írta:

Az USA-ban, ami nálunk kedd reggel :) az eddig sémát követve valamelyik kedd (15. vagy 22.) reggel 10 óra.

Köszi a kiigazítást! A kedd sokkal jobb lenne, de továbbra is még jobb, ha egy hét múlva lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, RacerX írta:

Csakis személyesen. Jobb szeretem magamnál tudni a jegyet.

Kisvárdán mennyire kell sietni a vétellel? Vagy ott nem kapkodják el túl gyorsan a jegyeket? 

 

Te hol nézed Cupsy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kisvárdán mennyire kell sietni a vétellel? Vagy ott nem kapkodják el túl gyorsan a jegyeket? 

 

 

Amint posztolja a mozi hogy melyik nap indul a jegyértékesítés, megyek oda nyitásra. Szerencsére közel van a munkahelyemhez, szóval csak átugrom. Általában nincs senki olyankor. Mondjuk a TLJ-nál volt. A film vetítési napján tömött sorok vannak a pénztáraknál, sokan már csak másnapra kapnak jegyet. Kis város, kis mozi. Csak két terem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, RacerX írta:

Amint posztolja a mozi hogy melyik nap indul a jegyértékesítés, megyek oda nyitásra. Szerencsére közel van a munkahelyemhez, szóval csak átugrom. Általában nincs senki olyankor. Mondjuk a TLJ-nál volt. A film vetítési napján tömött sorok vannak a pénztáraknál, sokan már csak másnapra kapnak jegyet. Kis város, kis mozi. Csak két terem van.

Nálunk csak egy terem van, szóval... :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem este hét jött ki. :) Abból megtudjuk mikor várhatjuk a trailert, bár fura, hogy szombaton jön és nem vasárnap. 

De ugye ebből nem következik egyértelműen, hogy hétfőn kezdik árulni a jegyeket? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a keddet 1000 %-ra veszem. Már mindent arra tettem fel hogy aznap jegyvásárlás. Ne csalódjak. 

A durva hogy jobban érdekel és jobban izgulok a jrgyelővétel miatt mint a trailer miatt. 

Most nálam a trailer huszadrangú. Fontosabb hogy legyen jegy a premierre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Frenkie írta:

A durva hogy jobban érdekel és jobban izgulok a jrgyelővétel miatt mint a trailer miatt. 

Szerintem érthető. Sajnos a trailer megnézése 100%-os, a jegy megszerzése viszont nem az. :( F*szom, én meg otthon sem leszek, esélyes, hogy netközelben sem, rágni fogom a kefét, lehet szó szerint. Mondjuk a mobil nálam lesz, szóval.... Ááááá... Haverok szerintem kedden h*lyét fognak kapni tőlem. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Én a keddet 1000 %-ra veszem. Már mindent arra tettem fel hogy aznap jegyvásárlás. Ne csalódjak. 

A durva hogy jobban érdekel és jobban izgulok a jrgyelővétel miatt mint a trailer miatt. 

Most nálam a trailer huszadrangú. Fontosabb hogy legyen jegy a premierre. 

Eddig 3/3 a találati arányunk, úgyhogy én bizakodó vagyok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Szerintem szombaton ezt is megtudjuk. Habár redditen olyat is olvastam, lehet ezúttal már az előzetes előtt elkezdik.

Én is ezt olvastam, hogy amcsiban már előbb beindul.

10 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem érthető. Sajnos a trailer megnézése 100%-os, a jegy megszerzése viszont nem az. :( F*szom, én meg otthon sem leszek, esélyes, hogy netközelben sem, rágni fogom a kefét, lehet szó szerint. Mondjuk a mobil nálam lesz, szóval.... Ááááá... Haverok szerintem kedden h*lyét fognak kapni tőlem. :D 

A trailert se tudod megnézni?

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A roham ráadásul szerintem érezhetően kisebb lesz mint a TFA-nál. És még ott is volt jegyünk.

Lehet, hogy hatalmas roham lesz most is! A SAGA filmeknél mindig ez van, plusz ezt nagyon várják. Azt se feledd, hogy a TFA esetében milyen helyünk volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A trailert se tudod megnézni?

A megjelenés idejében - mint az ep3 óta mindig minden trailer esetében - biztos nem. Valószínűleg reggel a mobilon nézem majd meg. Kivéve, ha kiderül, hogy a szállásunkon okostévé van, mert akkor ott fogom megnézni, de ez igen valószínűtlennek tűnik. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy hatalmas roham lesz most is! A SAGA filmeknél mindig ez van, plusz ezt nagyon várják. Azt se feledd, hogy a TFA esetében milyen helyünk volt...

Szerintem a TFA openingjével domesticben és worldwide-ban nem fog tudni versenyezni. Az csoda lenne. Úgyhogy csak annyi a kérdés, hogy itthon ez hogy csapódik le, de itthon is azt gondolom, hogy kisebb lesz az érdeklődés, mint az EpVII előtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Donát írta:

Szerintem a TFA openingjével domesticben és worldwide-ban nem fog tudni versenyezni. Az csoda lenne. Úgyhogy csak annyi a kérdés, hogy itthon ez hogy csapódik le, de itthon is azt gondolom, hogy kisebb lesz az érdeklődés, mint az EpVII előtt. 

Itt most nem a bevételekről van szó, hanem, hogy lesz-e jó helyekre jegy. A TFA katasztrófa volt ebből a szempontból, a TLJ-nél szerencsénk volt. Meglátjuk mi lesz most, de azért érdemes felkészülni mindenre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.