Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Itt most nem a bevételekről van szó, hanem, hogy lesz-e jó helyekre jegy. A TFA katasztrófa volt ebből a szempontból, a TLJ-nél szerencsénk volt. Meglátjuk mi lesz most, de azért érdemes felkészülni mindenre. 

Arra céloztam, hogy szerintem kisebb lesz az érdeklődés, így könnyebb lesz helyet szerezni. :)

A TLJ-nél amúgy a Cinemások is okosabbak voltak, és több termet bocsátottak rendelkezésre, mint a TFA-nál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Donát írta:

Arra céloztam, hogy szerintem kisebb lesz az érdeklődés, így könnyebb lesz helyet szerezni. :)

A TLJ-nél amúgy a Cinemások is okosabbak voltak, és több termet bocsátottak rendelkezésre, mint a TFA-nál.

Szerintem kizárt hogy kisebb legyen az érdeklődés. Ez egy több mint negyvenéves saga lezárása lesz. Én kedden a moziban irdatlan tömegre számítok azonnal lefagyó rendszerrel. Óriási lesz az érdeklődés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Frenkie írta:

Szerintem kizárt hogy kisebb legyen az érdeklődés. Ez egy több mint negyvenéves saga lezárása lesz. Én kedden a moziban irdatlan tömegre számítok azonnal lefagyó rendszerrel. Óriási lesz az érdeklődés.

Legyen így. Én ennek csak örülnék. :)Jegyünk tuti lesz, és minél többet hoz a film, annál jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azt se feledd, hogy a TFA esetében milyen helyünk volt...

A TFA-nál azért is volt rossz helyünk mert a mozilánc először alábecsülte az érdeklödést és viszonylag kevés termet szentelt az ep. 7-nek. Mivel kevés volt a terem hamar elfogytak a jó helyek. Aztán ezt korrigálták. Később új terméket nyitottak az TFA-nak, azóta pedig minden új SW filmnél számolnak a kimagasló érdeklödéssel. 

Most valószinüleg több terem lesz mint anno és az érdeklödés is kisebb lesz valamivel. Szerintem simán lesz helyünk. Persze biztos ami biztos jó ha olyan hamar megvesszük a jegyeket ahogy csak lehet, de meglepne ha gond lenne bejutni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bejutással nem lesz gond csak a helyekkel, esetleg. De a TLJ-nél is remek volt, szóval igazából nem félek ettől. A TFA idején egyébként nem is értem hogy lehetett alábecsülni az érdeklődést...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A bejutással nem lesz gond csak a helyekkel, esetleg. De a TLJ-nél is remek volt, szóval igazából nem félek ettől. A TFA idején egyébként nem is értem hogy lehetett alábecsülni az érdeklődést...

Annyiból nem lep meg, hogy a Cinema nálam többször is leszerepelt már korábban. Kicsit más, de egyszer fél órát várakoztattak Debrecenben a tök üres kasszák előtt, mert számlát kértem és nem volt alkalmazott, aki képes lett volna megírni... A termek száma egy dolog, de ha emlékeztek, szerver infrastruktúrában is nagyon komoly hiányosságok voltak, üdvözítő, hogy azóta azért fejlesztettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig ugyanakkor indult eddig :) arra, hogy ezt mikor jelentették be a CC-nél, nem emlékszem. De tegyük fel, hogy hétvégén nem dolgoznak a hírszerkesztőik, így csak hétfőn fogják bejelenteni :D vagy azt csinálják mint az Endgame-nél, hogy nem adnak hírt róla, csak egyszerűen sunyiban elindítják a jegyvásárlást, ezzel megúszva a hirtelen rohamot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Frenkie írta:

Igen ez sarkalatos pont. Most néztem a Cinemacity honlapját és semmi hír a jegyvásárlásról? Nem lehet hogy csak az USA-ban lesz keddtől, itthon meg később?

Kedd 10-től lesz Frenkie!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lehető legkorábbi, azaz sejthetően december 18. 19:00-es 2D eredeti nyelvű feliratos vetítésre tervezek jegyeket venni.

Aki hasonló szándékokkal vett jegyet anno, netán nem emlékeztek, hogy mely moziban van a lehetőség a legnagyobb teremben megtekinteni? Arra emlékszem, hogy az Allee-ban 19:30-kor kezdték el, szóval az nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltam ma az Allee-ban, úgyhogy gondoltam benézek a Cinema City-be is. Megkérdeztem a jegypénztárnál, hogy holnap indul-e a jegyvásárlás, viszont a pénztáros nem tudott erről semmit sem mondani. A belső rendszerükben is megnézte, és még nincsenek vetítési időpontok sem... nem túl jó előjelek :( Sőt, azt is mondta, hogy szerinte november közepe környékén indul a jegyelővétel itthon

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Szerintem becsapott. :D

Mutatta a gép képernyőjét, nem rejtegetett semmit. Látszott rajta, hogy nem sunyul, hanem hogy tényleg f*ngja nincs.

 

De amúgy az elmúlt években ekkor már lehetett tudni a vetítési időpontokat, most meg semmit nem tudunk... Elég gyanús ez nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mit ne mondjak, én örülnék, ha nem holnap indulna, mert nem jó nekem az időpont :D bár már megbeszéltem mással, hogy vegyen nekem. De nekem bizony gyanús, hogy hétfő van és semmit nem tudunk, eddig ez nem így volt. Persze a mai nap folyamán még jöhet a megerősítés, de ha már estefelé lesz és még mindig nem tudunk semmit, akkor az gyanús.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írt a Fórum Hungary:

 

"Kedves Róbert!

Holnap indul a jegyelővétel a filmre. További információkért figyeld a mozik műsorát."

 

:yeah:

 

Cinemacity facebook.

 

https://www.facebook.com/cinemacitymagyarorszag/posts/2716446018379047

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért abban igaza van Yodának hogy a honlapjukra kiírhatnák egy nappal elötte. Itt valami sunyiságot érzek a Cinemacity részéről. Ha nem tudják az emberek, nem is lesz roham, ergó nem fog összeomlani a renszerük. Mondjuk nekünk jó ha nem lesz roham, több esély lesz jegyet venni.

Megnéztem az Ody által belinkelt facebook oldalt és a második hozzászólás már"azújfilmekokádékokénmegsemnézem".:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.