Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2019. 12. 16. - 20:04, RacerX írta:

Minden új SW filmre beszerzek egy új pólót. Most egy TIE vadászosat szereztem. Abban megyek megnézni. :D

És sisak, lesz rajtad? :D

 

Nagyon gyorsan eltelt ez a 4 év.

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elmúlt pár napban már éreztem némi feszengést, de a mai naptól iszonyatosan megerősödtek a baljós árnyak bennem. Éreztem egy ideje, hogy annak ellenére mennyire várom a filmet, és a szombati napot hogy megnézhessem, és hiába tetszett minden promó anyag...valami bökkenőt mégiscsak éreztem...valami megfoghatatlant, de éreztem hogy valami nem lesz jó a film körül. A mai naptól ez bennem totálisan elszabadult. Amit hallottam a filmtől az inkább elvette kedvem, semmint hype-olt volna. Iszonyatosan félve fogok beülni a moziba, annak ellenére hogy továbbra is embertelen módon várom. Utoljára ilyet az Igazság Ligájánál éreztem, amit gyerekkori kötödés miatt is nagyon vártam. Mondjuk ott ahogy kijöttem az minden volt csak pozitív nem, és konkrétan átbaszva éreztem magam...Nagyon remélem ez itt nem fog megtörténni. Év végére nem akarok egy csalódással távozni a moziból...lehet lejjebb kéne adnom a lécet, nem tudom.

Szerkesztve: - Gladosfreeman
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem az ep8 végére, jöhet az ep9. Holnap ilyenkor már javában közeledhetem többedmagammal egy korszak végére. Remélem, hogy elégedetten jövök ki. Vannak félelmeim, de ezeket leküzdve fogok belépni a moziterembe. Hiszen már Luke is megmondta: Confronting fear is the destiny of the Star Wars Fan. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Gladosfreeman írta:

Az elmúlt pár napban már éreztem némi feszengést, de a mai naptól iszonyatosan megerősödtek a baljós árnyak bennem. Éreztem egy ideje, hogy annak ellenére mennyire várom a filmet, és a szombati napot hogy megnézhessem, és hiába tetszett minden promó anyag...valami bökkenőt mégiscsak éreztem...valami megfoghatatlant, de éreztem hogy valami nem lesz jó a film körül. A mai naptól ez bennem totálisan elszabadult. Amit hallottam a filmtől az inkább elvette kedvem, semmint hype-olt volna. Iszonyatosan félve fogok beülni a moziba, annak ellenére hogy továbbra is embertelen módon várom. Utoljára ilyet az Igazság Ligájánál éreztem, amit gyerekkori kötödés miatt is nagyon vártam. Mondjuk ott ahogy kijöttem az minden volt csak pozitív nem, és konkrétan átbaszva éreztem magam...Nagyon remélem ez itt nem fog megtörténni. Év végére nem akarok egy csalódással távozni a moziból...lehet lejjebb kéne adnom a lécet, nem tudom.

 

Szerintem semmi szükség arra, hogy előre temessük ezt a filmet. Külföldi kritikusok nincsenek elájulva tőle? Na és? Nem tud megfelelni annak a rengeteg és óriási elvárásnak, amit vele szemben megfogalmaztak? Az nem biztos, hogy a film hibája teljesen. Nem tudhatjuk, kinek milyenek az elvárásai és hogy azokat mi teljesítette volna. Felesleges előre leírni.

 

Lehet, hogy nem ez lesz a legjobb SW film, bármennyire is szerettük volna esetleg, hogy az legyen, lehet, hogy a mi elvárásainknak sem tud majd 100%-ban megfelelni, de ezzel várjunk már addig, amíg megnézzük. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma én is átestem a gyász minden fázisán,

Spoiler

hallván a kiszivárogtatott történet beigazolódását.

Azt hiszem, nyugodtan, de remények nélkül állok elébe a holnapi premiernek. Már annak is örülni fogok, ha legalább részletek tetszeni fognak a filmből, habár a csili-vili akciózásnál azért többet várok.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Pildi írta:

 

Szerintem semmi szükség arra, hogy előre temessük ezt a filmet. Külföldi kritikusok nincsenek elájulva tőle? Na és? Nem tud megfelelni annak a rengeteg és óriási elvárásnak, amit vele szemben megfogalmaztak? Az nem biztos, hogy a film hibája teljesen. Nem tudhatjuk, kinek milyenek az elvárásai és hogy azokat mi teljesítette volna. Felesleges előre leírni.

 

Lehet, hogy nem ez lesz a legjobb SW film, bármennyire is szerettük volna esetleg, hogy az legyen, lehet, hogy a mi elvárásainknak sem tud majd 100%-ban megfelelni, de ezzel várjunk már addig, amíg megnézzük. ;)

Egyáltalán nem temetem, továbbra is piszok mód várom, csak nagyon félek az eredménytől...mert mint írtam is, egyszer hasonló esetben már pórul jártam...mégegyszer nem esne jól.

 

12 perccel korábban, Dzséjt írta:

Most értem az ep8 végére, jöhet az ep9. Holnap ilyenkor már javában közeledhetem többedmagammal egy korszak végére. Remélem, hogy elégedetten jövök ki. Vannak félelmeim, de ezeket leküzdve fogok belépni a moziterembe. Hiszen már Luke is megmondta: Confronting fear is the destiny of the Star Wars Fan. :D 

Nagyon szimpatikus a gondolatod Dzséjt, kicsit fel is vidított :):D

Szerkesztve: - Gladosfreeman
Kiegészítés
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom egy gyásztopikban érzem magam, 23 órával a premier előtt. :D

Spoilermentes vagyok, de elolvastam pár hónapja azt a lehetséges történetszálat és spoiler topikba is benéztem, de nem mentem bele konkrétumokba. Én is remélem, hogy nem az a sztori lesz, amit anno elnagyoltam végigpásztáztam, de ha az is lenne, nehogy már előre eltemessük a filmet!

Én bízom Abrams-ban, szerintem ő pontosan érzi és érti a sw summáját, nem tudja elvenni a kedvem semmi, de az itteni film előtti "gyászjelentések" komolyan ijesztőek. Olvastam az első reakciókat is, nekem többségében pozitívnak tűntek, radásul mind kiemelte, hogy elvarrják a fontosabb szálakat.

Szóval no para! Vannak nyugtalanító hírek tényleg, de bírjuk már ki holnapig! :pill:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljes lelkesedéssel várom a holnapi napot. Semmilyen kiszivárgott sztorikról nem tudok semmit, egy hangot sem. Nem olvastam kritikákat, első véleményből is csak egy-kettőt, de azok sem hatottak meg se pozitív, se negatív irányba. Van, akinek tetszik és van, akinek nem... Mi a fene? Tényleg? :o Hogy mik vannak! :D Az elmúlt tíz napban (tizenegyben, mert egyet egy buli miatt ki kellett hagynom) Star Wars filmről Star Wars filmre halattam, néha kicsit Battlefront 2-ztem, máskor Fallen Ordereztem (meg jó sokat Tomb Raidereztem, hogy néha azért a nőkre másra is gondoljak, ne csak a Star Warsra :hehe:). Ez meglehetősen jó előkészítés volt ahhoz, hogy tudatlanul, de felspanolva üljek be holnap a moziba. Hogy aztán milyen lesz a lelki világom, amikor kijövök, azt nem tudom. Eszeveszett űrcsatát, lehengerlő kardpárbajt, elvont misztikus dolgokat, legalább mosolyra fakasztó humort és megható jelneteket várok. Hogy ezeket Abrams miképpen valósítja meg, az már jó kérdés, de az biztos, hogy lelkesen várom.

Bár az eddigi trailerek és spotok alapján optimista vagyok, mert a képek gyönyörűek, kardpárbaj és űrcsata már befigyelt, a misztikus Erőzésre is elég komoly utalásokat kaptunk, humort is villantottak, és, amikor C-3PO még egy utolsó pillantást vet a barátaira, már a trailer elatt meghatódtam. Akkor mi lesz itt a film alatt? Basszus... Ahogy írom ezt, úgy kezdek egyre jobban pörögni. Ami nem jó, mert akkor meg nem alszom... Ody a megmondhatója, mit okozott az első ep9 trailer, a Face-en hagyott, amikor lefeküdt, és ott talált, amikor felkelt. De ha ma nem alszom, holnap elalszom a filmen... Muhahahahaaaa! Áááá... Megyek Fallen Orderezek kicsit. Ja, nem, az csak spanolna. Akkor Tomb Raiderezek még kicsit, aztán jöhet a Plague Tale, az annyira nyomott, hogy talán letornássza a pulzusumat. Meg van itt valahol egy kis Unicum Next is. Vagy azt tartsam meg holnapra? :?

Jajj, legyen már holnap ilyenkor. :clap2: Na megyek, dolgozom egy kicsit, abban legalább nincs Star Wars... Jéééé... Star Wars cikket kell feltöltenem. Na baz' meg! :D 

  • Nagyon tetszik 2
  • Vicces 1
  • Tetszik 5
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne legyen gyásztopik. :nana:

 

Tényleg, jól írta Bomarr, a várakozás és a készülődés öröme már a miénk, ne rontsuk el az utolsó órákat felesleges félelmekkel. :) Ha rossz lesz ( amit nem hiszek, mégiscsak hozzáértő rendező keze alatt tehetséges színészekkel van dolgunk), akkor ráérünk holnap szomorkodni, akkor már a biztoson. De nem lesz rossz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az van, hogy világéletemben az olyan dolgok tetszettek leginkább, legyen az film,  zene, könyv, stb, amit vagy egyöntetű, de igazságtalan ekézés ér, vagy legalább megosztó rajongói és/vagy kritikusi körökben. Ellenben amit egyhangúan istenítenek, az általában csalódást szokott okozni (ami nem feltétlenül azt jelenti hogy egyáltalán nem tetszik, csak alulmúlja azt a hypeot, amit körítettek neki). Ezzel együtt természetesen vágyom arra, hogy végre legyen olyan Star Wars mű, ami egyesíti a régebbi és az új generáció rajongóit, meg kritikusi elismerést *is* kap, de be kell látni, hogy ez álom, és valszeg soha nem fog megvalósulni. (Talán a Mandalóri picit közelít, ennek roppant mód örülök, de jó lenne ezt megtapasztalni Saga filmnél is!)

 

Az előbbi miatt a magam részéről nincs aggodalom a 9. résszel kapcsolatban. Nagyon valószínű, hogy tetszeni fog. :D

 

Olvasgattam itt-ott és úgy gondolom,  önmagában egy-egy leírásból nem szabad ítélni, még akkor se ha esetleg más a sztori, mint amit várunk, mert a megvalósítás az, amin nagyon sokminden fog múlni.

 

Ha neadj'isten mégsem tetszene, az már egy másik történet, de részemről akkor sincs vége a világnak. A Star Wars univerzuma hatalmas, amiben minden rajongó megtalálhatja a saját egyéni ízlésének megfelelő művet.  

 

 

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Valahol holnap egy korszak lezárul. Iszonyúan drukkolok hogy jó legyen, de akárhogyis: egy élmény volt!

"Gratulálok! Minden egyes szavad tévedés":

Egy korszak most válik teljessé. Ne drukkolj, garantálom, hogy jó lesz! És az élmények csak most kezdődnek!

(Viccet félretéve, egyetértek veled!) :hug:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bírtam aludni egész éjjel. Ritkán vagyok ennyire izgatott egy film miatt. Az SW pont ilyen. Kb felesleges bent lennem melóban is, nem tudok koncentrálni. Csak a film zakatol a fejemben. Nagyon várom már. Ahogy olvastam bizonyos helyeken, eléggé megosztó lesz. De ez engem nem zavart sohasem. Mindig pozitívan, lelkesedéssel nézem ezeket a filmeket. Nyitott is vagyok az új dolgokra. Nem hagyom hogy prekoncepcióim befolyásoljanak. Reményeim szerint elégedetten fogok kimenni a moziból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak bő 2 és fél óra. :) Mivel az éjjel dolgoztam, így a mai nap gyorsan és könnyebben eltelt, mint nektek lévén aludtam és bár még egy óra múlva akartam csak felkelni, megébredtem és hát az a fránya izgalom nem engedett vissza álomföldre, szóval most némi Battlefront 2-vel terelem el a Star Wars-ról a filmről a figyelmem. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.