Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Tegnap láttam nyolcadjára moziban, így ez a Star Wars film lett a legtöbbet moziban megtekintett epizód. A lényeg nem is ez, hanem inkább a körítés. Tegnap, 10:50, Allee, feliratos. Gondoltuk leszünk vagy 4-5-en, erre félház volt és mind egyetemista korú emberke, extrának feltűnt három kínai is, akik nem beszéltek magyarul (még hogy a kínaiak nem szeretik az SW-t :D ). A végén majdnem mindenki végigülte még a szöveget is, láthatóan hatást gyakorolt a közönségre a film. A lényeg, hogy megint nagy élmény volt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén azért szépen megtelnek a mozik :) Múlthét kedden mikor néztem Allee-ban, na akkor hétköznap, munkaidőben tényleg 4-en voltunk, de ez azért nem annyira meglepő :D

 

Aztán szombaton Debrecenben édesanyámmal néztem, na akkor félház volt. Itthon amúgy arányaiban véve átlagon felül teljesít a film :) ennek apropóján a Disney hamarabb is idehozhatná a Disney+-t :D mi mindent megtettünk

 

A kínaiaktól reméljük nem kaptad el a koronavírust :evil:

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor Te is adtál az élvezetnek. :) Pedig meg voltál rémülve a spoilerek miatt, de akkor minden jól alakult. Debrecen meglepő... Szinkronos volt? 

 

Úgy olvastam Koronavírus meg mindig volt itt is, ez egy új mutációja. Remélem nem fertőztek. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nehéz elképzelni mást... Japánok biztos nem lehettek. Koreai? Kizárásos alapon kínaiak voltak, belőlük amúgy is sokan élnek hazánkban. Meg kellett volna kérdeznem honnan jöttek. :D

off

Én mindig összetévesztem őket itt Debrecenben. Vannak koreaiak, japánok, mongolok szép számmal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Ma egy éve volt a TROS premier! :) Az elmúlt év és a jelenlegi korlátozások ismeretében ma már különösen felértékelődik, hogy az utolsó Skywalker Saga film premierjét még zavartalanul élvezhettük, és utána még bő 2 hónapig moziban többször is láthattuk! Ma szinte utópisztikus élmény arra gondolni, hogy lesz még ilyen a mozizás valaha. De remélem, hogy lesz! Ahogy SW premier is lesz 3 év múlva megint! :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.