Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Darth Porg írta:

Mester, én is erre megyek a gyerekekkel, 14.sor...  ;)

2 vel mögöttetek leszek. ;)

 

Egy ideig gondolkodtam a szerdai premierről is, de mivel vidéki vagyok és a busz még hétköznap is rossz estefelé ( plusz szüleim ne izgulják túl magukat :P ) így inkább lemondtam róla és megyek csütörtökön. Az első mozi lesz amit felirattal nézek majd, a TLJ/Solo duót csak itthon néztem meg így, moziban HUN volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a Westendben nézem, december 18-án, 19:20-kor. Eredeti nyelv, magyar felirat. Remek helyre sikerült (közép-közép), pedig voltak félelmeim. Ugyan csak 10-en voltak előttem a sorban, de 10-20-asával vették a jegyeket. :o Azt hiszem, még Pildit és Frenkie-t is láttam.

Amúgy direkt a legelső westendes vetítésre kértem, mivel azt hittem, ekkor nézi a fórum zöme is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Darth Sky írta:

Én is a Westendben nézem, december 18-án, 19:20-kor. Eredeti nyelv, magyar felirat. Remek helyre sikerült (közép-közép), pedig voltak félelmeim. Ugyan csak 10-en voltak előttem a sorban, de 10-20-asával vették a jegyeket. :o Azt hiszem, még Pildit és Frenkie-t is láttam.

Amúgy direkt a legelső westendes vetítésre kértem, mivel azt hittem, ekkor nézi a fórum zöme is.

Kár, hogy nem jöttél oda. :)   

Nem akartuk megcélozni az elsőt, mert többen jönnek vidékről, ismerjük a vonatokat és a közutakat is, más meg egyetemről jön, nem jó kicentizni a dolgot. 20 órára lőttük be a kívánatos időpontot, a 19:20 korán lett volna ehhez képest, így lett 20:20.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Én is a Westendben nézem, december 18-án, 19:20-kor. Eredeti nyelv, magyar felirat. Remek helyre sikerült (közép-közép), pedig voltak félelmeim. Ugyan csak 10-en voltak előttem a sorban, de 10-20-asával vették a jegyeket. :o Azt hiszem, még Pildit és Frenkie-t is láttam.

Ahogy Pildi írta nyugodtan oda jöhettél volna. Mi voltunk a 3.-ok a sorban. Legalább megismertük volna egymást személyesen is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Féltem elhagyni a helyem. :D Plusz valószínűleg egy utolsó tolakodó lettem volna, ha csak úgy odamegyek. De még összefutunk majd személyesen, ezt garantálom. ;) 

Egyébként tényleg cuki kölyök volt az ünneplős kissrác, pont ő állt előttem. Arra gondoltam, hogy "na a csúnya Disney megfertőzött még egy generációt a Star Warsszal". :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Darth Sky írta:

Arra gondoltam, hogy "na a csúnya Disney megfertőzött még egy generációt a Star Warsszal". :)  

Az hagyján... most megfertőzték, aztán meg majd tíz év múlva egy másik trilógiával jól lerombolják az egész gyerekkorát... SZEMETEK!  :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én duplázom a Corvin moziban. 18-án feliratosan nézem 19:45-től, 19-én pedig szinkronosan 18:00-kor. Másnap utazom szüleimhez karácsonyi szabadságra, így előtte kell egy kis feltöltődés a filmből. Nálam nincs karácsony Star Wars nélkül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Én is a Westendben nézem, december 18-án, 19:20-kor. Eredeti nyelv, magyar felirat. Remek helyre sikerült (közép-közép), pedig voltak félelmeim. Ugyan csak 10-en voltak előttem a sorban, de 10-20-asával vették a jegyeket. :o Azt hiszem, még Pildit és Frenkie-t is láttam.

Amúgy direkt a legelső westendes vetítésre kértem, mivel azt hittem, ekkor nézi a fórum zöme is.

Kicsit én is meglepődtem, hogy nem az elsőre megyünk. Kár, hogy elkerüljük egymást. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Darth Porg írta:

Ez a 18.-i este 7 órás előadás abszolút világpremier, vagy van ahol még korábban bemutatják?

A vörös szőnyeges premier feltehetően december 15-én lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Porg írta:

Ez a 18.-i este 7 órás előadás abszolút világpremier, vagy van ahol még korábban bemutatják?

A pór népnek ez lesz a világpremier. Persze időzónától függ kinek mikor. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Nem lehet tudni pontosan, hogy a magyar az első premi? Nincs valami időzónás térkép, pl.?  :) Érdekelne, bár mi csütörtök délben nézzük.

@RacerX jól mondja az Ausztrál és Új-Zéland lesz az első, mint az új évkor. De miért is fontos ez? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.