Ugrás a kommentre

TV spotok


Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vicceskednek a skacok.

El tudnék viselni ebből kevesebbet is, hogy mit ne mondjak...

 

Amúgy egy erős tipp: a két rohamosztagos egyikét (akiken Rey elmetrükköt használ) alakítja Ed Sheeran :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nyilván nem ilyen lesz a film végig... Emlékszel a ROTS elejére? Az első negyedóra szinte egy poénbomba. Mintha vígjátékot néznék.

A TLJ-hez és a TFA-hoz képest kéne most kicsit visszavenni ebből, úgy értettem. Ez a nagy lezárás, a tét óriási, kicsit illúzióromboló lenne, ha folyton poénkodnának. Az előző két filmben érzésem szerint kicsit túl lett ez tolva.

 

Amúgy nem tudom észrevettétek-e, de Kylo-nál nincs fénykard a tróntermi harcnál, amikor Rey támadja (vagy van nála, csak nem kapcsolja be... mintha nem is akarná Reyt megtámadni)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is komolyabb hangvételre számítok, de nem sokkal. Eddig egy jó kis kalandfilmnek néz ki a dolog. :D 

 

5 perccel korábban, Yoda József írta:

Amúgy nem tudom észrevettétek-e, de Kylo-nál nincs fénykard a tróntermi harcnál, amikor Rey támadja (vagy van nála, csak nem kapcsolja be... mintha nem is akarná Reyt megtámadni)

Mintha Rey le akarná vágni, Kylo meg féltérden előtte. :hmm: Azt is látjuk, amikor Kylo felveszi az összeforrasztott sisakot. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spotban csak kicsit szatirikusak és nem valami rémkomoly jelenetben, hisz nem Palpatine-al küzdenek vagy Kylo-val hanem pár bicajos rohamosztagossal. Szomorú lenne ha ennyi poénkodás nem férne el a filmben. Nekem ez épp hogy hozzátesz nem pedig elvesz az egészből. A Star Wars mindig is könnyed volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont pont hogy imádom, hogy viccesebbre veszik, és lesz valódi "bonding" a karakterek között. Én nagyon hiányoltam eddig szóval én ezt a 15mp-es spotot már többször megnéztem és mindig jókat derülök rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Bomarr írta:

A spotban csak kicsit szatirikusak és nem valami rémkomoly jelenetben, hisz nem Palpatine-al küzdenek vagy Kylo-val hanem pár bicajos rohamosztagossal. Szomorú lenne ha ennyi poénkodás nem férne el a filmben. Nekem ez épp hogy hozzátesz nem pedig elvesz az egészből. A Star Wars mindig is könnyed volt.

Pontosan! Nem tudom, honnan jött az az elvárás, hogy a Star Warsnak rém komolynak kell lennie, de iszonyodom tőle. Már az OT sem volt rémkomoly, még a legsötétebb hangulatú ep5-ben is össze-vissza poénkodott Han, szerencsétlenkedett C-3PO, Yoda meg egyenesen lement debilbe. Ennél agyamentebb az ep7-8 sem volt. A zárófilm se legyen ilyen, sőt mivel a jóknak kell győznie, annak pont, hogy pozitív kicsengésűnek kell lennie, nem olyannak, hogy a film közben az ütőered elvágása egy tök jó alternatívának tűnik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol írtam én ilyet, hogy rémkomolynak kéne lennie? Miért kell el eltúlozni a kifogásaim?

Annyit írtam, hogy a korábbi részekhez képest túl lett tolva a poénkodás, nemcsak mennyiségben, hanem minőségben is. Az OT poénjai érettebbek voltak, mint pl. ez a "They fly now" cringe, aminek ráadásul még értelme sem nagyon van. Addig még okés, hogy C3PO a szokásos kétségbeesett hangján megkérdezi, de minek kell ezt Finnek megismételnie? Egyrészt a jetpack egy elég régi találmány ahhoz, meg kéne ezen lepődnie, másrészt rohamosztagos volt, tudhatná, hogy ilyen is van. És erre még rákontráz Poe, aki szintén olyan hangnemmel és arckifejezéssel mondja ezt a mondatot, mintha ő is most látna ilyet először, holott ez nem igaz (van képregény, ahol harcolt már ilyenek ellen)

 

Hol van ez pl. Han Solo vagány, sokszor pofátlan beszólásaihoz képest? Yodát meg kár felhozni, összesen 1 db jelenet van, ahol debilkedik, azt is csak azért teszi, hogy próbára tegye Luke türelmét. Onnantól, hogy felfedi magát teljesen komolyan viselkedik.

 

Egyébként a TFA úgy-ahogy hozta a korábban megszokott humort, a TLJ az ami mennyiségben túl, minőségben pedig alullőtt a célon.

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Hol írtam én ilyet, hogy rémkomolynak kéne lennie? Miért kell el eltúlozni a kifogásaim?

Írta valaki, hogy te írtad? Miért kell magadra venni azt az inget, ami nem a tied? (Bár ezek szerint te úgy érzed, hogy ez a te inged is...). Én személy szerint Bomarr megállapítását szőttem tovább, nem véletlenül idéztem őt. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Írta valaki, hogy te írtad? Miért kell magadra venni azt az inget, ami nem a tied? (Bár ezek szerint te úgy érzed, hogy ez a te inged is...). Én személy szerint Bomarr megállapítását szőttem tovább, nem véletlenül idéztem őt. ;) 

Mert gyakran megesik, hogy eltúlozod vagy kiforgatod azt, amit más mond, hogy könnyebb legyen ellene érvelni ;) Most is kicsit így éreztem. Szerintem sosem volt a SW felé olyan elvárás, hogy rémkomolynak kellene lennie, a részemről legalábbis sosem. Legfeljebb a legnagyobb ToR-fanok gondolják ezt, ők szokták azt mondani, hogy a ToR játék átvezető videói önmagukban jobbak mint az egész ST :D azokra rá lehet aggatni, hogy tényleg vérkomolyak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Szerintem sosem volt a SW felé olyan elvárás, hogy rémkomolynak kellene lennie

Szerencsés vagy, én sűrűn találkozok ezzel a véleménnyel, és nem csak most, immár húsz éve. :( 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Most is kicsit így éreztem.

Sose érezd így, mert sosincs így. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Hát ez jó...

Ime a saga lezárásának főbb szereplői, a jók Resistance logóban a rosszak First Order logóban.

 

Hölgyeim és Uraim, következzen a fantasztikus Rey, a rettenthetetlen Finn, az örök túlélő Lando, a csodálatos Leia, a rossz útra téved Kylo és...

a GONOSZ LÉZERSUGÁR. :-)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy újabb :D mondtam én, hogy november 25-től naponta jönnek majd :D

 

 

Szerintem ennek a spotnak a zenéje a filmből van. Zenés spoiler:

 

Spoiler

Volt róla szó, hogy korábbi ikonikus témák átdolgozása hallható lesz a filmben, ez pl. a Duel of the Fates zenéje volt átdolgozva.

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Itt egy újabb :D mondtam én, hogy november 25-től naponta jönnek majd :D

 

 

Új Palpi mondat! The final battle begins. :clap: Ez azért már komolyabb húrokat pendít. Remélem Poe nem Finnék halála miatt NOOOO-zik. :para: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Redditen furcsának találják Palpi hangját, mintha nem Ian lenne... Megint előkerültek a Matt Smith - fiatal Palpi teóriák :D

 

Kíváncsi vagyok, hogy a korai Matt Smith pletykáknak tényleg volt-e alapja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.