Ugrás a kommentre

TV spotok


Ajánlott hozzászólás

Jól ismerem Witwer Palpiját. Lehet, hogy nem jön be a sejtés, de nagyon gyanús. Akárhogy is, amit most mond, az annyira színpadias, hogy sajnos el tudom képzelni, hogy hype és nem lesz a filmben, függetlenül attól melyik színész mondja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Súlyos látvány van, egészen elképesztő minden pillanat. De Babu Frik kacaja mindent visz. ;)  A Falcon egy csillagrombolóban hasít? Az égő Tie vadész, hmmm. Rey gyönyörűűű. ÁÁÁÁÁ. Kylo meg nagyon durva a párbaj közben, van egy pillanat, amikor nagyon ideg, ijesztő az arca, alig várom... Azok a hatalmas hullámok és az egész szitu ott: 5*, már előre... Ez a Skywalker-es mondat cool, de szerintem nem Palpi, hype. Pedig bírnám ha benne lenne. 2 hét és 5 nap. 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Porg írta:

 Kylo meg nagyon durva a párbaj közben, van egy pillanat, amikor nagyon ideg, ijesztő az arca, alig várom...

Már ezzel a pillantással letaglózott és ismét bizonyította,hogy a legjobb színész a sagaban. Extra nagyban kell a falra. Utoljára ilyen érzésem Anthony Perkinsnél volt mikor a Psycho végén felnéz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Lizardking írta:

Már ezzel a pillantással letaglózott és ismét bizonyította,hogy a legjobb színész a sagaban

Mit a Sagában!? Korunk egyik legjobb színésze a csávó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ami igaz az igaz, van valami furcsa a hangjában. :) 

Szerintem csak az, hogy 14 év után azért változott a hangja és a játéka is. A Rebelsben is hasonló a hangja.

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Jól ismerem Witwer Palpiját. Lehet, hogy nem jön be a sejtés, de nagyon gyanús. Akárhogy is, amit most mond, az annyira színpadias, hogy sajnos el tudom képzelni, hogy hype és nem lesz a filmben, függetlenül attól melyik színész mondja.

Palpatine mindig is színpadiasan beszélt, amikor önmagát adta, sőt néha még a jámbor kancellár sem állta meg. :) Sőt az egész Star Warsra jellemző némi színpadiasság.

Amúgy meg, minek vennének fel egy tök más színésszel szöveget egy spothoz (dobnának ki feleslegesen pénzt), amikor kéznél van az igazi színész és bármit felvehetnek vagy még inkább, bevághatnak az elkészült anyagból? Ebben semmi logika sincsen. Pláne annak tükrében, hogy anno az ep7 teaser traileréhez képesek voltak Mark Hamillel felvenni egy olyan monológot, amit nagyrészt már az ep6-ban is elmondott. Ezután hol van annak értelme, hogy egy spot kedvéért behívják Witwert és külön fizetnek neki pár sorért? Mert ugye ő sem puszira dolgozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem csak az, hogy 14 év után azért változott a hangja és a játéka is. A Rebelsben is hasonló a hangja.

Palpatine mindig is színpadiasan beszélt, amikor önmagát adta, sőt néha még a jámbor kancellár sem állta meg. :) Sőt az egész Star Warsra jellemző némi színpadiasság.

Amúgy meg, minek vennének fel egy tök más színésszel szöveget egy spothoz (dobnának ki feleslegesen pénzt), amikor kéznél van az igazi színész és bármit felvehetnek vagy még inkább, bevághatnak az elkészült anyagból? Ebben semmi logika sincsen. Pláne annak tükrében, hogy anno az ep7 teaser traileréhez képesek voltak Mark Hamillel felvenni egy olyan monológot, amit nagyrészt már az ep6-ban is elmondott. Ezután hol van annak értelme, hogy egy spot kedvéért behívják Witwert és külön fizetnek neki pár sorért? Mert ugye ő sem puszira dolgozik.

Nézd, részemről ez csak egy feltevés, felvetés. Ha mondjuk McDiarmid végzett már és most a spotokhoz kellett volna pár mondat, akkor megérteném, ha nem Ő volna. De legyen Ő. Jobb lenne! És legyen benne a filmben is ez mondat. Én ezt kívánom, de nem csodálkoznék azon sem, ha nem így lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Durvulnak a spotok! A kapucnis Rey állat jól néz ki! És ez tuti nem McDiarmid hangja! 

Nem szoktam spotokat nézni, de ezt most megnéztem én is. Tényleg durva. :o Valóban fura a hangja, de nem lehet, hogy ez Palpatine jelenlegi állapotával van összefüggésben? Nem olvastam spoilereket, ezért lehet hülyeség a felvetés, de nem lehet, hogy valami gép segítségével lép kapcsolatba a külvilággal? Lehet, hogy ő lesz az új Electromodulator 2. :) A "story" szó különösen furának hat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qrva anyjukat ezeknek a reddit-es lejátszóablakoknak. Hol maguktól elindulnak és a bekapcsolt hangszóróknál üvöltenek mint a sakál (akkor a f***om ki van velük mert ügyködhetek azon hogy kussoljanak) hol meg csak nagy nehezen jön elő amit mutatni akarnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

És még milyen! :D Kicsit hasonlít a Dűne fűszer férgére. 

Azt a q.... ez odab*sz. Nem is a szörny, hanem ahogy kimanőverezik és benyomják a vakugrást. Na ez brutál jelenet. Valami azt súgja, hogy ez a SW rész pörgős lesz és tele történéssel. Pont ezt hiányoltam a TLJ-ből, ahol két és fél órán át kellett nézni, hogy mennek, lőnek rájuk, mennek, lőnek rájuk. Már ez az egy jelenet könnycseppet csalt a szemem sarkába...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A Starkilleren nem voltak jetpackes rohamosztagosok. Márpedig Finn korábban ott szolgált.

Meg a Supremacy-n, de nyilvánvaló okokból ott sem szolgáltak jetpackos katonák. Viszont még így is fura ez a megjegyzés, márcsak azért is, mert már a klón háborúk óta vannak jetpackos katonák, szolgáltak ilyenek a KNH-ban (jetpack trooper), voltak a Birodalomban is (jumptrooper), és azért na, fura, hogy egy katona nem tudja, hogy milyen ágai vannak még annak a hadseregnek, amiben felnőtt (mintha egy sorkatona meglepődne azon, hogy a hadseregben vannak tüzérek is). Még az sem lehet, hogy csak Finn távozása után jelentek meg, mert már az ep7 előtt játszódó Poe Dameron képregényekben is szerepeltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy az Első Rend seregét nagyon össze lehetne hasonlitani földi hadseregekkel, hisz több rendszerre kiterjedő szervezetről beszélünk. Most azokról az alakulatokról is tudni kell akik mondjuk a több száz megszállt holdból/bolygóból csak egyetlen planétán léteznek? De tegyük fel hogy igen elhangzott az oktatásukon. Nehéz elhinni, hogy Finn egyszerüen elfelejtette, hogy létezik egy olyan alakulat, akiket ő sose látott? Plusz vegyük hozzá, hogy az Első Rendről beszélünk, ami pont úgy mint a Birodalom hatékonyságban fényévekre van a földi seregektől. Eleve olyan gépeket épitenek aminek majdnem semmi értelme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Bomarr írta:

De tegyük fel hogy igen elhangzott az oktatásukon. Nehéz elhinni, hogy Finn egyszerüen elfelejtette, hogy létezik egy olyan alakulat, akiket ő sose látott?

Számomra nem csak nehéz elhinni, egyenesen abszurd. Pláne az előző két film tükrében, amiben Finn láthatóan kente-vágta az Első Rendet, még azt is tudta, hogyan játszhatják ki a TIE vadászokat pedig nem volt pilóta(!!!), vagyis ismerete volt egy teljesen más fegyvernemről. Mind az ep7-ben, mind az ep8-ban az jött le, hogy Finn inkább a nagyvilági dolgokkal nincs tisztában, amik az Első Renden kívül vannak, de azon belül, a hadseregén belül olyan patinánsak az ismeretei, hogy azonnal otthonosan mozog a köreikben: ismeri a kódokat, erősségeket és gyengeségeket, stb.

És ha a földi példa ennyire nem tetszik, akkor hozok SW-s példát: senki sem lepődött meg az Első Rendnél jóóóóóóóóóóval nagyobb KNH-ban, hogy létezik egy minimális fővel operáló speciális ARC alakulat. De arra sem emlékszem, hogy akárcsak a Birodalomban vagy a KNH-ban rácsodálkozott volna bárki (beleértve az ellenséget, a Lázadókat és a szeparatistákat) is a jetpackos katonákra, pedig az egész sorozatot figyelembe véve azokat sem vetették be túl sűrűn. Jumptroopert a birodalmi érát átölelő filmek, sorozatok és képregények összeségében háromszor láttunk akcióban.

Szóval Finn-nek nem kellett látnia rocket troopert, de azért hallani halljon már róla és ne csodálkozzon, ha már egyszer 20+ évet töltött el abban a szájbatekert haderőben, és elvileg abban a 20+ évben minden napját ez a hadsereg töltötte ki, ez a hadsereg volt a lelépéséig az élete alfája és omegája. Nagyjából annyira hihető a rácsodálkozása, mintha Rex rácsodálkozott volna a klón komandósokra, ami szintén egy bolhányi alakulat az egész KNH-ban.

Szóval ja, nekem ez egy kicsit abszurd, de lehet, hogy a filmbe helyezve működni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.