Ugrás a kommentre

TV spotok


Ajánlott hozzászólás

Biztos, hogy ezt a Jet trooperes részt 20 másodperc alapján kell megítélni? Lehet valami poénnak a folytatása is. De ha nem, azért nem ördögtől való az, hogy Finn ezen most itt és most meglepődik. Ezer oka lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Biztos, hogy ezt a Jet trooperes részt 20 másodperc alapján kell megítélni?

Ezért írtam, hogy a filmben lehet, hogy tetszeni fog. Kiragadott a spotban, de kontextusba helyezve esélyes, hogy be fog jönni. Ha meg nem, hát basszus, ez legyen a legnagyobb bajom az ep9-cel. :) 

 

 

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az új kínai spotban ugyanaz a jelenet látható, mint a D23-as előzetesben, viszont utóbbiban még totál más volt a környezet:

Azért ez nem cseppet megtévesztő. Az elsőben olyan, mintha valami bolygó légkörében képtek volna ki, a másodikban meg mintha valami földöntúli világban, amiben nem mellesleg a csillagrombolók is vannak. Imádom az ilyen kis trükköket. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Pláne az előző két film tükrében, amiben Finn láthatóan kente-vágta az Első Rendet, még azt is tudta, hogyan játszhatják ki a TIE vadászokat pedig nem volt pilóta(!!!), vagyis ismerete volt egy teljesen más fegyvernemről.

Valamit vág valamit nem. Ennyi szerintem. Az lenne problémás ha már látott volna jetpackes katonákat és most rájuk csodálkozna. De itt nincs erről szó. Nem kell ezt túlgondolni. A Star Wars tele van következetlenségekkel. A Birodalom visszavágban hyperhajtómű nélkül repkednek egyik rendszerből a másikba a Falconnal. A Sithek bosszújában meg eltűnik R2 alsó teste amikor Anakin hajójában van. Csak egy kis emlékeztető, hogy mennyire logikus a Star Wars világa:

Kép

 

Ezt igy vették fel, csak aztán kitörölték R2 alsó felét:

Kép

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn az egyik legjobb katona volt már az akadémián is. Egy ilyen katona ismerhetné a többi ágat is. A Birodalom visszavágban meg azért repülnek hiperhajtómű nélkül, mert rossz a hiperhajtómű. Nem egészen értem, hogy ez hogy jött ide. Az R2-es eset meg technikai "baki", nem sok köze van ehhez.

 

 

Nekem mondjuk a legnagyobb bajom a "poénnal", hogy 3 db C3PO van a jelenetben, miközben sok esetben már egy sopánkodása is bőven elég

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A Birodalom visszavágban meg azért repülnek hiperhajtómű nélkül, mert rossz a hiperhajtómű. Nem egészen értem, hogy ez hogy jött ide. Az R2-es eset meg technikai "baki", nem sok köze van ehhez.

A "való világban" még fénysebességgel is röghöz van kötve az ember, a Naphoz legközelebbi csillag még 1.5x fénysebességgel is 2.6 évre van. Ezért fantasy hogy még fénysebesség alatt is átjárnak a rendszerek között. R2D2 meg a dizájn oltárán áldozta fel az alsó felét... :) Az már hab a tortán, hogy nézik a csillagpusztító sugarát és látják, hogy kiüti a köztársaság központját, ráadásul nappal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, RacerX írta:

Ránézésre a feljavított Skywalker kardot fogja. A Renek meg jól összepocsékolták a padlót. :D

A Renek olyan finom úriemberek, hogy ezt bárki megbocsájtja nekik.:lol: Nekem sokkal jobban bejön Kylo így maszkkal, pláne ezzel a heggesztettel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.