Ugrás a kommentre

Obi-wan Kenobi vs. Kanan Jarrus


Donát

TOP 32 #8  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 16-ba?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Na, ez egy fogós, ravasz kérdés. Ben Kenobi az ep4-6-ban nem volt szimpatikus. Egyrészt, kölyök koromban nem szívleltem a remete, szakállas mentor típusokat, így heveny ellenszenvvel viseltettem érte, és bár később ez elmúlt, Kenobi sajátságos igazság értelmezése kicsit még mindig unszimpatikussá teszi a vén salabaktert. Ezzel szemben az ep1-3-ban meg őt bírom a legjobban. Energikus, szarkasztikus, és bár nem hibátlan, rendíthetetlensége kompenzálja bakijait.

Kanant viszont elsőre megkedveltem, bejött ez a cowboy Jedi stílus, de még jobban bejött az az út, amit végigjárt, ahogy ebből a nemtörődöm, ex-padawanból végül igazi Jedi lovag és mentor lett. És emiatt rá szavazok. Kenobi esetében érzek egy kis törést Obi-Wan és Ben között, úgy értem, ott az a 18 évnyi űr, ami nagy szakadék egy ember jellemének fejlődésében, pláne, ha olyan tragédiák sorozatán van túl, mint a vén remete. Ezért is örülök, hogy jön a vele foglalkozó sorozat, ami ezt a fejlődést fogja előtérbe hozni.

Ezzel szemben Kanant végigkísérhettük az útján nem csak a Rebelsben, de egy könyvben és egy képregénysorozatban is, így nincs meg ez a bizonyos törés. Szóval most emiatt, mert Kanan a fenti okokból közelebb került hozzám, rá szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
On 11/20/2019 at 4:02 PM , Donát said:

Szegény Kanan rendesen belenézett ebbe a párosításba. Úgy érzem, jó pár ellenfél ellen tudott volna menni még egy kört.

Erről is lemaradtam, de jobb is, mert nem tudtam volna kire szavazni. :D Obi az egyik kedvenc karakterem, viszont Kanant is bírom; nekem ő a Rebels Qui-gon Jinne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.