Ugrás a kommentre

Luke Skywalker vs. Kylo Ren (Elődöntő)


Donát

Elődöntő #1  

33 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness döntőbe?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

@Ody Mandrell még most is vacillálok. Luke az egyetlen jedi, aki Vader legyőzésének egyetlen módját nem a megölésében látta. Később még is tett egy hibát, és megteremtette Kylo-t. És úgy látszik őt sem a megölésével szerette volna legyőzni, de erre nem látott lehetőséget, ezért inkább számüzetésbe vonult, minthogy megölje, csakhogy közben lehet hogy már többszáz gondolkodó lényt lemészárolt.

Tehát a kedvencem az egész sagában a ROTJ-os Luke, de ha egészében nézem, akkor inkább Kylo a vívódása miatt.

De nem tudom igazságos vagyok-e így Kyloval szemben, mert a Vader vs. Luke-nál meg a teljes életüket vettem figyelembe, mikor a nagyúrra szavaztam. Mondjuk az nem is volt ennyire szoros.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
De nem tudom" után bővítés
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, MissKarrde írta:

Na, azért ketten fordítottuk meg a helyzetet :P

high quality GIF

 

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Long live the real Suprem Leader Ren. Ezennel én, Kylo Ren, bence1997-et az Első Rend ellenségének minősítem, mivel megakadáloyzta, hogy átvegyem a fórum felett a hatalmat. (:P)

the office no GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell ekkora jóságot, mint amilyet Luke mutatott akkor, kevés kitalált szereplő tanúsított (talán csak Jonathan Joestar múlja felül a Jojo animéből). Ez mellett nem mehettem el. Főleg hogy a Jedi visszatértet és az animét is most néztem újra.

Az is egy dolog, hogy a Széthasadt Birodalomban már simán felrobantotta az egyik birodalmi tisztet. Ha a karakter pályáját egészében nézzük, már nem olyan színtiszta jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.