Ugrás a kommentre

Luke Skywalker vs. Kylo Ren (Elődöntő)


Donát

Elődöntő #1  

33 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness döntőbe?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Luke Skywalker

luke_skywalker_2019.jpg

vs.

 

Kylo Ren

kylo_ren_2019_2.jpg

 

Korábbi Díjak:

Luke Skywalker:

Winter Madness 2017 II. hely

 

Kylo Ren:

-

 

Korábbi Összecsapások:

Episode VIII. :)

 

Statisztikák

Luke Skywalker

Főtáblás pontok: 152

Mérleg: 7-1

Eddigi út: Thrawn (28-2), Obi-wan Kenobi (20-10), Anakin Skyawlker (17-11)

 

Kylo Ren

Főtáblás pontok: 89

Mérleg: 3-1

Eddigi út: Grievous (26-3), Krennic (30-3), Leia Organa (19-9)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj! Ez nehéz kérdés. Az OT-ból Luke az abszolút kedvencem, plusz a TLJ beli szereplését és sorsát is imádom, de a ST-ból pedig Kylo a favorit nálam. Mivel light side párti vagyok, így remélem, hogy Kyloban/Benben "még mindig ott a fény", habár a sötétség felé vette az irányt a sorsa. Úgy érzem, hogy benne megvalósulhat az Erő egyensúlya, így végül rá adom a szavazatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke az eredeti trilógiában semleges volt számomra (kivéve ROTJ), de a TLJ olyan magaslatokba emelte a karaktert, hogy hűha. Nem is értem, hogy az utálkozók miért nyavalyognak, hogy tönkretették a karakterét... Meg a nagy lóf***t! A halála a Sagában az egyik legcsodálatosabban megkomponált jelenet és egyben leg Jedibb dolog evör, a mai napig megkönnyezem. Számomra ő IS Kiválasztott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo Renre szavaztam. Luke nagyon szép lezárást kapott, de nem tudok szabadulni attól, hogy egészen az ep8-ig nekem olyan semmilyen volt a karakter, mármint nem tudtam hozzá kötődni. Megértem és átérzem a drámáját, de nekem túl jó volt, azzal együtt is, hogy voltak hibái.

Kylo Ren ellenben már a belépőjével megfogott, és onnantól minden mozdulatát kis túlzással csodálom. Imádom, amikor gúnyolódik Huxon, amikor szétveri a berendezést, amikor Rey meglepetésére lakpja a maszkot - amit pedig az ep8-ban művel, az páratlan. És ebben nagyon nagy szerepe van Adam Drivernek, aki szerintem kisujjból lejátssza úgy Mark Hamillt, hogy ő is az élete legjobb alakítását hozta az ep8-ban, magasan jobbat, mint bármikor az ep4-6-ban. Egyszerre kettejükre nem lehet szavazni? :) 

Persze lehet, hogy Kylót is elrontják a következő részben, de én bizakodó vagyok. Ha meg mégis, hát majd legközelebb Luke-ra szavazok. De most Kylo Ren fővezéré a voksom - live long the supreme leader!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Az EP9 előtt egy héttel egyelőre Luke életíve, tragédiája és dicsőséges távozása jobban megérint. Aztán majd meglátjuk.

 

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én is azért szavazok Luke-ra mert lezárták a történetét és az remek lett. Kylo majd két év múlva, ha... ;) 

Pontosan ezekért én is Luke-ot támogatom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz döntés volt, de végül Skywalkerre szavaztam. Kylo remekül összetett karakter, de Luke-ot is kimondottan kedvelem, főleg az utolsó tettének fényében. "Egyszerűsége" ellenére, már az OT idején is őt bírtam legjobban a trióból. Ráadásul, mivel számtalan Ep6 utáni Legends könyv főhőse is, sokkal több kalandot és élményt tudok hozzá kötni. E miatt is közelebb áll hozzám Kylo Rennél. Kylo még adós egy zseniális 9. részbeli szereppel, hogy újragondoljam az álláspontom. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Donát írta:

Ha 10 perccel a vége előtt x lesz, akkor is? :D

Úgy érted, egyenlő? :D Amikor a hozzászólást írtam, éppen 10–10 volt az állás, de úgy látom, az újonnan véleményt nyilvánítók ellenére sem lebbent fel a jövőről a sötét oldal fátyla. :P Amúgy nekem tetszik a szituáció; mindkét karakter megérdemli a szavazatait. És bár valóban megkísértett, hogy a mérleg nyelve legyek, az ilyen machinációk nem az én stílusom (bármily nagyra is becsülöm Palpatine képességeit, és támogatom őt a maradék két fordulójában ;)), maximum hogy az utolsó pillanatban az eggyel lemaradót döntetlenre segítsem. :D De szerintem ettől is tartózkodni fogok.

A rendszer a szavazatom nélkül is működőképes marad; ha jól emlékszem, döntetlen esetén kilátásban vannak gyorsasági fordulók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, sirszalhasogato írta:

Úgy érted, egyenlő? :D Amikor a hozzászólást írtam, éppen 10–10 volt az állás, de úgy látom, az újonnan véleményt nyilvánítók ellenére sem lebbent fel a jövőről a sötét oldal fátyla. :P Amúgy nekem tetszik a szituáció; mindkét karakter megérdemli a szavazatait. És bár valóban megkísértett, hogy a mérleg nyelve legyek, az ilyen machinációk nem az én stílusom (bármily nagyra is becsülöm Palpatine képességeit, és támogatom őt a maradék két fordulójában ;)), maximum hogy az utolsó pillanatban az eggyel lemaradót döntetlenre segítsem. :D De szerintem ettől is tartózkodni fogok.

A rendszer a szavazatom nélkül is működőképes marad; ha jól emlékszem, döntetlen esetén kilátásban vannak gyorsasági fordulók.

Persze. De irigylem az önuralmad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.