Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Az a baj hogy nem lehet beeröltetni már a Kenobi elé. Az első évad 16 részes volt és május 4.-től augusztus 12.-ig tartott. Az bő 3 hónap.

Feltételezve hogy a 2. évad is 16 részes lesz kizártnak tartom hogy tavasszal elindítják. Februárban már biztos nem. Ha márciusban indítják és ott is az elején

az is június eleji véget jelent. De ez is a legoptimistább változat. De ekkorra már előzetesek kellenének, tv-spot-ok plakátok hisz 2 és fél hét múlva március van.

De hát a nagy semmi van most.

Egyébb esetben azaz minél késöbb indítják, annál inkább bele fog lógni a Kenobiba.

Odyval egyetértve ez öngyilkosság a Bad Batch-re nézve. Már most ki merem jelenteni hogy ahogy a Kenobi elkezdődik minden más sw produktum megy le a pincébe.

Itt a fórumon is ez lesz , pedig mi hardcore-rajongók vagyunk. Már csak a feltételezett(és remélhetőleg meg is valósuló) Vader-Kenobi csörte, párbeszéd köztük, Kenobi kisérlete Vader visszaállítására olyan érzelmi bomba lesz hogy még a Boba Fett 6. részét is el fogja homályosítani. Legalábbis szerintem.

Namost gondoljuk el hogy nézzük ezt a párbeszédet ,másnap meg Bad Batch van. Hát a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni. Pedig imádom a Bad batch-et.

Szóval szerintem a Kenobi után lesz a Bad Batch második évada azaz nyáron. Így pont véget ér az Andor őszi premierje elött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem két opció esedékes:

1. párhuzamosan fogják adni a Kenobival. Itt mondjuk egy külön napnak örülnék. Előbbi jöhet nyugodtan szerdán, ez pedig érkezzen pénteken. Így is el lesz nyomva a Kenobi által, de legalább lenne kis szünet a kettő között.

2. a már Obi-wanos topikban felvetett példám: leadják a sorozat első felét (ha 12-16 résszel számolunk) majd a Kenobi után leadják a második felét. Az Andor ha minden igaz, szeptemberben kezd.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rákerestem böngészőben, és mindenhol egyhangúan 2022 spring-et irnak. De azt hogy a tavaszon belül mikor, arról semmi infó, nagyon nagy a csend.

Idióta clickbait videókat nem néztem a témából, csakis cikkeket olvastam. 

Ha a Kenobi előtt le akarják adni, akkor Márciusban kezdeni kellene, nem? 

 

Frenkie, és mi van akkor, ha a Kenobi után inditják el a TBB 2. évadját, nyár végén, és akkor ősszel lenne vége valamikor?

Csak ezt nem közlik le, hogy húzzák a rajongók idegeit... :P 

Az meg hogy az Andor-ba belelóg majd, az már majd belefér nekik, nem!? 

 

Vagy tényleg ketté osztják az évadot, de még igy is kezdeni kellene Március vége fele, attól függően persze, hogy hány részes lesz a 2. évad. 

 

Nagyon komoly titoktartás mehet, mert hogy eddig szó szerint semmi se szivárgott ki, mire is számitsunk.... érdekes. :)    

 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy május végéig SW nélkül maradunk. @Frenkie-nek igaza van, kizárt, hogy a TBB-t az Obi-Wan sorozattal párhuzamosan adják. Amit @Bence1997 ír, az nekem tetszetős, szerintem nem lenne rossz megoldás, ha két részletben adnák le a sorozatot, közbe ékelve egy olyan aprósággal, mint az Obi-Wan. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően Disney+-os a sorozat és mivel már nem az első évadjáról van szó, hasonló marketinget tudok elképzelni, mint a Mandinál. Ott szeptember közepén jött egy előzetes, a premier október végére esett. Most én azt mondom, hogy ha március végére szeretnének egy SW produktumot elindítani, akkor jövőhéten jön egy premierdátum bejelentés egy poszterrel, na meg egy szaftos előzetessel. Ugyanez volt a Bad Batch-Visionsnél is, lement a BB, kövi héten promózták is az animét. (jó, ott volt egy júliusi animecon is, de azt most ne vegyük figyelembe :P)

 

Mindenképpen lesz valami SW finomság az Obi-wanig. Az Insiderben lévő "tavasz" igazából eléggé tág fogalom. Jelenthet március elejét, de június közepét is, tudtommal a nyár hivatalosan június 20 körül kezdődik. :P Persze én most örülnék a két részletre bontásba, így még folyamatos kontentet tudnának produkálni a rajongóknak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy nem értem, miért ne lehetne megnézni és szeretni (már ha bejön az embernek) 2 SW sorozatot párhuzamosan? Főleg stream-en. Van, hogy az ember több sorozatot is néz (azt hiszem volt párhuzamosan a TBoBF, Expanse 6. meg a ST Discovery 4, mindet lehetett nézni),

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, gafz said:

Valahogy nem értem, miért ne lehetne megnézni és szeretni (már ha bejön az embernek) 2 SW sorozatot párhuzamosan? Főleg stream-en. Van, hogy az ember több sorozatot is néz (azt hiszem volt párhuzamosan a TBoBF, Expanse 6. meg a ST Discovery 4, mindet lehetett nézni),

Nem is az a gond, hogy nem lehetne nézni és szeretni a TBB-t és a Kenobit egyszerre, hanem, hogy a Kenobi miatt a Bad Bazchnek alacsonyabb nézettsége lenne, ami miatt a sorozatot a Lucasfilm, ha gyengék a számok, sajnos cacelelheti is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem is az a gond, hogy nem lehetne nézni és szeretni a TBB-t és a Kenobit egyszerre, hanem, hogy a Kenobi miatt a Bad Bazchnek alacsonyabb nézettsége lenne, ami miatt a sorozatot a Lucasfilm, ha gyengék a számok, sajnos cacelelheti is.

A Bad Batchnek valószínűleg így is, úgy is kevesebb lesz a megtekintése, hiszen animációról beszélünk. A Kenobi hihetetlen számokat fog produkálni, amíg fut csakis az lesz a téma. Sőt, gondolom a finálét követően is még az lesz a téma. A Bad Batch jöhetne vele párhuzamosan, de akkor arra a 6 hétre (+- egy két hét még odadobva) a BB el lesz nyomva. Illetve a Disney+-nak jobb lenne, ha kettészednék az évadot, mert így hosszútávon folyamatos kontentet tudnak adni a SW rajongóknak. Ez azt jelenti, hogy mondjuk 16 hét alatt kapunk SW dózist, vagy kettészedik és a 16 kihúzódik 22 hétre. Vajon melyik érné meg jobban a Disneynek? Ha az előfizetők folyamatos áramlást látnak, akkor azzal jól járnak. (Itt főleg csak az olyan előfizetőkre gondolok, akiket csakis SW érdekel)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg hány évada van a Boba Fett könyvének? Csak azért mert szeretném letölteni.

Egyébként a klónok a kedvenc embereim az egész Star Wars -ban. Főleg a Rex százados. És a negyedik évad. És azon belül is amikor a löveghajók lerakják a klónokat azon a sötét bolygón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Nem hiszem, hogy május végéig SW nélkül maradunk. @Frenkie-nek igaza van, kizárt, hogy a TBB-t az Obi-Wan sorozattal párhuzamosan adják. Amit @Bence1997 ír, az nekem tetszetős, szerintem nem lenne rossz megoldás, ha két részletben adnák le a sorozatot, közbe ékelve egy olyan aprósággal, mint az Obi-Wan. :P

 

Miért ne lehetne egyszerre adni a kettőt? 

Amúgy senkinek nem tűnte fel, hogy egy érában játszódik a kettő? 

A Birodalom idejében, amikor még nem volt kész a halálcsillag.

Viszont amig a TBB a Birodalmi éra elején játszódik, addig a Kenobi a már megszilárdult Birodalom idejében, aszem. :P 

Szóval mehet ez párhuzamosan, a Kenobi szerdán, a TBB meg péntekenként, amig a Kenobi véget nem érne.

Aztán ha vége a Kenobinak, utána jöhetne a TBB is szerdánként, logikus lenne, nem? 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Cpt. Rex said:

 

Miért ne lehetne egyszerre adni a kettőt? 

Amúgy senkinek nem tűnte fel, hogy egy érában játszódik a kettő? 

A Birodalom idejében, amikor még nem volt kész a halálcsillag.

Viszont amig a TBB a Birodalmi éra elején játszódik, addig a Kenobi a már megszilárdult Birodalom idejében, aszem. :P 

Szóval mehet ez párhuzamosan, a Kenobi szerdán, a TBB meg péntekenként, amig a Kenobi véget nem érne.

Aztán ha vége a Kenobinak, utána jöhetne a TBB is szerdánként, logikus lenne, nem? 

Adni egyszerre a kettőt lehetne, csak nem biztos hogy megérné. Ugyanis a Kenobi valószínűleg olyan nézettséget fog produkálni, amit eddig star wars sorozattól még nem láttunk. A TBB-t, ahogy @Bence1997 írta eleve kevesebben nézik, nem is pörgött a fórum, ha jól emlékszem, az első évad alatt. Ha beraknák a Kenobi mellé, akkor házon belül megkaphatnánk azt, mint a Solo és az Infinity War esetében. Ebben az esetben pedig sajnos az is megeshetne, hogy a gyenge nézettség miatt a sorozatot cancelelheti a Lucasfilm. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

eleve kevesebben nézik, nem is pörgött a fórum, ha jól emlékszem, az első évad alatt.

Rosszul emlékszel, mert pörgött csak ne mannyira, mint egy élőszereplős sorozat alatt, ami valahol természetes is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nem tudom @Iqvi honnan gondoltad, hogy alig volt diskurzus, volt itt dögivel. Persze a Kenobi más tészta lesz, mert az egy EVENT lesz, ami szerintem a TFA óta az egyik legjobban várt alkotás. Erre még azok is felfognak figyelni, akik eddig még SW-t se néztek, akkora felkapottság lesz.

 

Nem gondolnám amúgy, hogy elkaszálnák a sorozatot, ha a Kenobi mellé beraknák. A streamingen mások a szabályok. Maximum akkor tudnám elképzelni a kaszát, ha a kasza igazából finálé lenne. De szerintem még legalább 1 évadunk lesz a 99-es osztaggal. Maximum 4 évad lehet, én most ennyit aposztrofálok a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Iqvi írta:

Adni egyszerre a kettőt lehetne, csak nem biztos hogy megérné. Ugyanis a Kenobi valószínűleg olyan nézettséget fog produkálni, amit eddig star wars sorozattól még nem láttunk. A TBB-t, ahogy @Bence1997 írta eleve kevesebben nézik, nem is pörgött a fórum, ha jól emlékszem, az első évad alatt. Ha beraknák a Kenobi mellé, akkor házon belül megkaphatnánk azt, mint a Solo és az Infinity War esetében. Ebben az esetben pedig sajnos az is megeshetne, hogy a gyenge nézettség miatt a sorozatot cancelelheti a Lucasfilm. 

Én akkor gondolnám ezt az alacsony nézettség dolgot logikusnak, ha egy napon adnák a kettőt. De, ha szerdán jön a Kenobi, és pénteken a Batch, az úgy szerintem szuper lenne.  :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Én akkor gondolnám ezt az alacsony nézettség dolgot logikusnak, ha egy napon adnák a kettőt. De, ha szerdán jön a Kenobi, és pénteken a Batch, az úgy szerintem szuper lenne.  :) 

Szerintem itt nem a nézettséget kellene figyelembe venni, hanem az érdekeltséget. Egy élőszereplős SW sorozat - amely a Saga egyik legikonikusabb szereplőjéről szól + Vader is szerepel majd benne - sokkal nagyobb érdeklődést fog mutatni, mint egy animációs sorozat. Persze az, hogy két külön napra tennék az egészet, az jobb lenne abból a szempontból, hogy van idő az egyiket megnézni és megemészteni, majd jöhet a másik a hétvégére.

 

Viszont mint fentebb említettem, a Disney mindenképpen úgy járna jobban, ha ezt a sorozatot ketté szednék és a Kenobi elé, illetve utánra berakná. Jelenleg még mindig kevés "eredeti" tartalmuk van a streamingjükön, ha folyamatosan szeretnék, hogy jöjjön valami és az előfizetők megmaradjanak, akkor hosszútávon jó, ha van néznivaló minden héten. Ezért mondom, hogy 22 heti SW nekik jobban megérné, mint 16 heti anyag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ehhez nem értek, én csak egy egyszerű fan vagyok. 

De az biztos, hogy amig nem kapunk egy valamire való előzetest, vagy bejelentést, addig mi is spekulálunk.

Ha meg ketté szedik, ahogy itt többen irták, akkor március végén, vagy április elején kezdeni kellene streamelni, gondolom.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.