Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Mindenképpen ez lesz a sorozat legerősebb évada az biztos. 

Külön kiemelném, az új évad sötétebb tónusú hangulatát, ami hála égnek, már nagyon hiányzott. Itt már nem babra megy a játék! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Nos ha @csoli1138 és @Dzséjt megoldja a feladatát kész is van a guide! Az érdekességek és a concept artok már felkerültek. 

 

Feladat elvégezve, bár még a részt sem láttam..

305:

epguide305.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Én úgy látom, részről részre fejlődik a képi világ, pedig már igy is mese szép az animáció. 

Az biztos hogy a Tantiss lesz a fő cél, de szerintem a jövő heti dupla részben, még nem Tantiss jön. Túl korai lenne, mert a mostaniban se tudtak meg túl sokat az egész létesitményről, csak annyit, hogy sokkal több klón van fogságban, mint hitték Echo-ék. 

Ha tippelnem kellene akkor Coruscant lesz jövő héten, lehet hogy megpróbálnak intel-t szerezni majd a fővárosban, hol is lehet ez a Tantiss-i létesitmény pontosan.

image.png

 

De nem akarok nagyon eltérni a résztől, mert @Ody Mandrell-tól kapok megint. :P 

Szóval szerintem Tantiss "lerohanása" az majd az évad második felében fog bekövetkezni, ha tippelnem kellene. Az már mindenkinek új kaland lesz. :) 

Szerintem ez csak a sorozat végén várható, egy nagyszabású finálé keretében!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most nem tartom ördögtől valónak @Cpt. Rex ötletét, mert hol máshol lehetne jobban információhoz jutni egy olyan létesítménnyel kapcsolatban ami létfontosságú a császárnak és klónokat tartanak fogva benne, mint azon a bolygón ami a császárnak a székhelye. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én most nem tartom ördögtől valónak @Cpt. Rex ötletét, mert hol máshol lehetne jobban információhoz jutni egy olyan létesítménnyel kapcsolatban ami létfontosságú a császárnak és klónokat tartanak fogva benne, mint azon a bolygón ami a császárnak a székhelye. 

De azt sem tartom kizártnak, hogy ha tényleg Coruscant lesz, akkor végre Wolfee-t is láthatjuk esetleg? 

(Kövi rész cimek: Beszivárgás és kimentés) 

image.png

 

Mondjuk általában sötétben tapogatózunk, és teljesen máshogy értjük a rész cimeket, mint a készitők. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ez az, hogy néha egész beszédesek az epizódcímek, meg az előző részből lehet következtetni, hogy merre megy el a történet, de ez nem 100%. Ami viszont nekem a képen érdekes, hogy Wolfee társaságában egy klónn kommandós meg két reg klón mellett van egy TK trooper is. Azért eddig ilyen alakulatot nem láttunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Hát, ez az, hogy néha egész beszédesek az epizódcímek, meg az előző részből lehet következtetni, hogy merre megy el a történet, de ez nem 100%. Ami viszont nekem a képen érdekes, hogy Wolfee társaságában egy klónn kommandós meg két reg klón mellett van egy TK trooper is. Azért eddig ilyen alakulatot nem láttunk. 

Szerintem itt már a TK trooperek a megbizható katonák. Gondolom ki van adva parancsba nekik, ha a klónok elkezdenek furcsán viselkedni, vagy parancsot megtagadni, instant lelőhetik őket. Ez az én meglátásom. 

BBY18 volt az utcsó év, a klónok számára, ha jól tudom, és ez időkben játszódik a 3. Batch évad is. 

Szóval a klónok sorsa valamelyest meg van pecsételve. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Venatorokat elenyésző számban, de még a polgárháború idején is használ a Birodalom, a TBB idején meg érthető okokból még ezek alkotják a Birodalmi Hadiflotta gerincét. Venatorból több száz, ha nem több ezer volt hadrendben a háború idején, míg az Imperialokat még csak most kezdték el gyártani. Így nyilván azokat először a fontosabb bolygók védelmére vetik be, míg a Venatorok maradnak mindenhol máshol. Azért egy ekkora állományt nem lehet csak úgy egy év alatt teljesen leváltani. 17 évvel a yavini csata előtt az Executrixet is egy Venatorok kísérték a Salient-kampány idején, és Tarkin még a Sentinel-bázis védelmére is Venatort használt (az Electrumot) yavin előtt 14-ben. Igazából, ha ebben a sorozatban egyáltalán nem jelennének meg Imperialok, az sem lenne meglepő. Jelentéktelenül kevés lehet még belőlük a Galaxisban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.