Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is igyekszem követni a sorozatot, igaz, hogy kicsit megcsúsztam (még csak most fog jönni a 10. rész) de eddig nagyon tetszik a záróévad (bár ezt elmondhatom a teljes sorozatra is, akár.... de tény, hogy ez a harmadik eddig nagyon erős szvsz).

 

Az, - talán kimondhatjuk már - hogy a TCW animációs stílusa lett az alapértelmezett az animációs Star Wars-ok kapcsán, az számomra kifejezetten örömteli! (TCW, TBB, Tales sorozatok) remélhetőleg a TBB utáni új széria (azt hallom főleg itt tőletek, hogy elvileg lesz) is ezt az animációs stílust fogja követni!

Talán az évadzáró után írok egy összegzést az évadról, illetve magáról a sorozatról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem vicces, és akkor mi van? Nem kell mindenbe belekötni tesó. 

 

Amúgy meg most fog véget érni egy három éve futó klónokról szóló sorozat. Szerinted van arra reális esély, hogy a következő animációs sorozat is klónokról fog szólni? Ne hülyéskedjünk már.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én látok benne fantáziát. Nem azt irom, hogy teljesen a klónokról fog szólni, de nagyon lehetséges, hogy maradunk ebben az érában, és esetlegesen Ventress koré épül majd a kövi animációs sorozat, de nem csak Ventress-ről fog szólni. 

És igy lehetnek benne klónok is, mint esetleges segitő kezek.... :) 

De persze ez csak egy elmélet, és úgy is kell kezelni. 

 

Amúgy azt vettem észre, ti kb. minden youtuber-t SW Meg szintjén kezeltek, tisztelet a nagyon kevés kivételnek....... 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

Amúgy azt vettem észre, ti kb. minden youtuber-t SW Meg szintjén kezeltek, tisztelet a nagyon kevés kivételnek....... 

Mert a legtöbb youtuber nem is megbízható (tisztelet a kivételnek), a saját teóriájukat magyarázzák. Az a kis réteg, akik viszont megbízhatóak, ott források is vannak, míg itt például csak arra alapozza az elméletét, hogy a BB első évada jól ment, valamint a klóncentrikus epizódok is nagyot arattak IMDB-n(!!!). Hát nem olyan erős érvek. :D

 

Valamint valóban fura lenne, ha a Bad Batch zárultával érkezne egy újabb sorozat, ami a klónlázadásról szólna. Egyrészt, szerintem a klónok sztorija ebben a sorozatban véget fog érni, esetleg érkezhet egy Tales of the Clones mini, amiben Rex főbb szerepet kaphat. De már így is 2 sorozat szól a klónokról (mégha a TCW többrétegű is volt), egy harmadik nem feltétlenül lenne jó. Továbbá igen, valahogy sejthető, hogy a következő animációs sorozat mi felé mehet el (megy a pletyka Ventressről és a Rejtett Ösvényről), ami megint egy másfajta animációs sorozatot mutatna be, de az érát tekintve megint maradni fogunk a Sötét Időkben (amit én mondjuk már elhagynék, de ez én vagyok :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Én látok benne fantáziát. Nem azt irom, hogy teljesen a klónokról fog szólni, de nagyon lehetséges, hogy maradunk ebben az érában, és esetlegesen Ventress koré épül majd a kövi animációs sorozat, de nem csak Ventress-ről fog szólni. 

És igy lehetnek benne klónok is, mint esetleges segitő kezek.... :) 

De persze ez csak egy elmélet, és úgy is kell kezelni. 

 

Amúgy azt vettem észre, ti kb. minden youtuber-t SW Meg szintjén kezeltek, tisztelet a nagyon kevés kivételnek....... 

 

Mert alapvetően nagyon kevés jó SW youtuber van.

SW Explained, Bombastic, Eckharts Ladder, Rixon. Részemről itt ki is merült a lista

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Yoda József írta:

Mert alapvetően nagyon kevés jó SW youtuber van.

SW Explained, Bombastic, Eckharts Ladder, Rixon. Részemről itt ki is merült a lista

Nekem tudott újat mondani a Generation Tech is korábban, szóval én szeretem ezt a csatornát. :) 

Nagyon részletesek pl. az SW katonai jármű bemutatói is, vagy hogy egyes tipusokat miért is vonták ki a forgalomból...etc... 

SW Explained, Rixon, ezeket követem én is. Ez a Ladder nem ismerős túlzottan, lehet láttam már 1-2 videót tőle, de ennyi. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.