Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

32 perccel korábban, Yoda József írta:

@Ody Mandrell Pedig volt már rá példa, hogy nagyon ellene voltál/voltunk valaminek, aztán mikor megtörtént mégis tetszett/elfogadtuk :D

 

 

 

 

Volt, de ez most nem az az eset. Azokra végső soron a történet adott okott. Itt semmi nem indokolja Tech visszatérését. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azokra végső soron a történet adott okott. Itt semmi nem indokolja Tech visszatérését. 

És végső soron itt is adhat okot a történet (amit még nem ismerünk), ha tényleg ez lenne

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész évad során ment a célozgatás arra, hogy a CX-2 valamelyik ismert klón felébredve alvó ügynökként. Visszautalhatnának ezzel arra is, ahogy Echo-t felhasználták a szeparatista oldalon. 

 

Én egyébként nem feltétlen igénylem Tech visszatérését, de esélyt látok rá, és őszintén még azt sem mondanám, hogy teljesen felépítetlen, hiszen egész évben ment a felvezetése CX-2-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én semmi felvezetést nem láttam ennek...mire gondolsz? Először CX-1-re mondták, hogy Tech mert sántít is. :D aztán miután az nem jött be, lett CX-2.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Yoda József írta:

A Tantisson végig CX-2 szolgált, vele kapcsolatban ment a teória, hogy Tech lehet az. CX-1 kizárólag a 6-7. részekben szerepelt

Az adott részbe CX-1 -van írva, mint szereplő. Érdekes, hogy Mind CX-1 és CX-2 ugyanazon epizódba vannak feltüntetve, mint első szereplők, de a Shadows of Tantiss-ba nincsenek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Wilde írta:

Szerintem a tweetben a sárkány csak simán a zillo-ra utal, a Plan 99 meg arra, hogy valaki/valakik feláldozzák magukat a többiekért. Én azt is adnám, ha a csapatból csak Omega maradna meg, de a legvalószínűbb tényleg Crosshair lenne, aki így vezekelhetne igazán a korábbi tetteiért, hogy most mindent odaad és feláldozza magát. Ez egy igazán ütős redemption sztori lenne a részéről így.

 

Egyébként most őszintén Tech visszatérésnek a shock value-n kívül mi értelme lenne. Egy pillanatra mindenki nagyon meglepődik és ennyi. Ellenben jól hazavágnák az egész sorozat eddigi legdrámaibb pillanatát, ami a második évad során remekül fel lett vezetve. Egy kicsit jobban megismerhettük Techet, láttuk a párosukat Phee-vel, megszerethettük és így volt ütős a halála. A halálnak az adja a súlyát, hogy végleges, ráadásul ebből, hogy Tech esetleg át lett állítva maximum egy olyan dinamika bontakozhat ki, amit meg már eleve láttunk az első évadban, ahol Crosshair maga választotta a Birodalmat és éppen ezért az sokkal ütősebb volt. 

 

Én végig csipáztam Crosshair-t, akármelyik oldalon is állt. Megérdemelte a karaktere azt hogy a rajongók kedveljék. :) 

Szóval, nagyon sajnálnám, ha tényleg ő áldozná fel magát, persze igy logikus, de attól függetlenül, sajnálnám. :( 

Talán Crosshair karaktere volt a legváltozatosabb az egész szériában....

1 órával korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Az egész évad során ment a célozgatás arra, hogy a CX-2 valamelyik ismert klón felébredve alvó ügynökként. Visszautalhatnának ezzel arra is, ahogy Echo-t felhasználták a szeparatista oldalon. 

 

Én egyébként nem feltétlen igénylem Tech visszatérését, de esélyt látok rá, és őszintén még azt sem mondanám, hogy teljesen felépítetlen, hiszen egész évben ment a felvezetése CX-2-nek.

Nem tudom hogy ki is lesz CX-2 a sisak alatt, fura hogy eddig nem mutatták sisak nélkül, lehet okkal.....passz. 

Viszont, szeretném Cody-t még a holnapi részben legalább viszontlátni. Annak semmi értelme nem volt igy akkor, hogy 1 rész erejéig behozták, és le van tudva annyival, hogy megszökött, vagy ismeretlen helyre távozott.... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, Cpt. Rex said:

Viszont, szeretném Cody-t még a holnapi részben legalább viszontlátni. Annak semmi értelme nem volt igy akkor, hogy 1 rész erejéig behozták, és le van tudva annyival, hogy megszökött, vagy ismeretlen helyre távozott.... 

Azzal én is egyetértek, hogy az eddig látottak alapján Codyt teljesen értelmetlenül hozták vissza, de nem tudom, hogyan jelenhetne meg most a sorozat záróban? Annyi lehetőségük lett volna szerepeltetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Azzal én is egyetértek, hogy az eddig látottak alapján Codyt teljesen értelmetlenül hozták vissza, de nem tudom, hogyan jelenhetne meg most a sorozat záróban? Annyi lehetőségük lett volna szerepeltetni.

Fogalmam sincs. Ha tényleg 42 perces lesz, az nagyon kevés. 20-25 perc olyan gyorsan elmegy, ha izgalmasabb részt kapunk, hogy csak azt veszem észre, már vége is van....

42 perc alatt mit zárnak le!? 70 perc simán lehetett volna, mint a legelső TBB rész esetében.....majd megy a kapkodás, és úgy ahogy lezárják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Viszont, szeretném Cody-t még a holnapi részben legalább viszontlátni. Annak semmi értelme nem volt igy akkor, hogy 1 rész erejéig behozták, és le van tudva annyival, hogy megszökött, vagy ismeretlen helyre távozott.... 

Ez hasonlóképp elmondható Ventressről és Wolffe-ról. Szerintem a további sorsukat már a Lucasfilm Animation egy másik sorozatában fogják kifejteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Azzal én is egyetértek, hogy az eddig látottak alapján Codyt teljesen értelmetlenül hozták vissza

Egyáltalán nem. Ő az első és eddig egyetlen olyan klón, akiről tudjuk, hogy végrehajtotta a 66-os parancsot, de nem vették ki belőle a chipet és láthattuk, hogy ez miképpen működik ezután. Cody a példa arra, hogy a chipnek milyenek az utóhatásai végrehajtott 66-os esetén. Cody-n át mutatták meg, hogy nem feltétlen kell kés alá feküdniük, a hatás idővel magától elmúlik, a klónok eredeti jelleme visszatér és elkezdik megkérdőjelezni a tettüket. S közben rajta keresztül azt is láttuk, hogy ezek a klónok nem érzékelik a chip hatása alatti időszakot másképpen, a saját döntésüknek és tettükként értékelik a 66-os parancs végrehajtását.

Cody egy fontos láncszem annak megértésében, milyen volt a chip utóhatása egészséges klónokban, akikről biztosan tudjuk, hogy aktiválódott a chip és végrehajtották a parancsot. Ez pedig máris jelentősebb, mint amennyi jelentőssége volt az ep3-ban vagy a TCW-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Ez hasonlóképp elmondható Ventressről és Wolffe-ról. Szerintem a további sorsukat már a Lucasfilm Animation egy másik sorozatában fogják kifejteni.

Talán kapunk később egy Tales of The Clones produkciót is, amiben pl. Cody vagy Wolffe is kaphat szerepet. :) 

Megérdemelnék a klónok is ezt a 6 rövidebb történetet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen itt két részlet Dee és Michelle kettősétől, amit még februárban mondtak a sorozat végéről:

 

Michelle: "Olyan volt, mintha az én művészi utam és Omega karakterének útja két sorba sűrűsödött volna... Az utolsó pillanatok súlyossága miatt könnyű volt úgy érezni, hogy ez volt mindennek a csúcspontja... A finálé "igazán szentimentális. Szomorú voltam, de hálás vagyok az utazásért. Az, hogy három évad után véget kellett érnie, meglepő volt, de emellett úgy gondolom, hogy az írók gyönyörű munkát végeztek."

 

Dee Bradley: "Az érzelmek, amelyek szerepet játszanak, valódi emberi érzelmek", majd hozzátette, hogy "nagyon sok hitelesség van a játékban, ahogy az évadzáró és az epilógus játszódik". Baker elkotyogta, hogy az utolsó epizód "nagyon megható. Nagyon szép. Továbbá kihívlak titeket, hogy ne sírjátok el magatokat."

 

Tehát kapunk valamiféle epilógust. Picit Rebels-szagot érzek. :hmm:

  • Nagyon tetszik 1
  • Szomorú 1
  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Én végig csipáztam Crosshair-t, akármelyik oldalon is állt. Megérdemelte a karaktere azt hogy a rajongók kedveljék. :) 

Szóval, nagyon sajnálnám, ha tényleg ő áldozná fel magát, persze igy logikus, de attól függetlenül, sajnálnám. :( 

Talán Crosshair karaktere volt a legváltozatosabb az egész szériában....

 

Nekem a kedvenc karakterem volt a sorozatból Crosshair, de szerintem ez lenne számára a tökéletes lezárás.

 

3 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Nem tudom hogy ki is lesz CX-2 a sisak alatt, fura hogy eddig nem mutatták sisak nélkül, lehet okkal.....passz. 

 

Szerintem, ha valaki lesz a sisak alatt az Crosshair, legalábbis a klónja, amit belőle alkottak. Ez a sniper vonal is hozzá illene és ha összecsapnának akkor adott lenne, hogy a saját maga "rosszabb énjével" kerülne szembe.

 

13 perccel korábban, Bence1997 írta:

Tehát kapunk valamiféle epilógust. Picit Rebels-szagot érzek. :hmm:

 

Akkor nem hiszem, hogy mindenki meghalna, hanem a csapat utóéletét mutatják majd meg. Tippre azt mondanám, hogy láthatjuk majd Ventresst és Ahsokát együtt a végén...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Wilde írta:

Szerintem, ha valaki lesz a sisak alatt az Crosshair, legalábbis a klónja, amit belőle alkottak. Ez a sniper vonal is hozzá illene és ha összecsapnának akkor adott lenne, hogy a saját maga "rosszabb énjével" kerülne szembe.

 

Ilyen rövid idő alatt létrehoztak egy Crosshair klónt? Lehetséges ez? 

Akkor ezek szerint CX-2 a legjobban képzett az összes CX-es katonából?

Nagyon remélem, hogy 1-2 perc jut majd erre az átképzésre, vagy legalábbis betekintést nyerünk, hogyan is zajlik ez a dolog a Tantiss-on belül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Bence1997 írta:

Legyen itt két részlet Dee és Michelle kettősétől, amit még februárban mondtak a sorozat végéről:

 

Michelle: "Olyan volt, mintha az én művészi utam és Omega karakterének útja két sorba sűrűsödött volna... Az utolsó pillanatok súlyossága miatt könnyű volt úgy érezni, hogy ez volt mindennek a csúcspontja... A finálé "igazán szentimentális. Szomorú voltam, de hálás vagyok az utazásért. Az, hogy három évad után véget kellett érnie, meglepő volt, de emellett úgy gondolom, hogy az írók gyönyörű munkát végeztek."

 

Dee Bradley: "Az érzelmek, amelyek szerepet játszanak, valódi emberi érzelmek", majd hozzátette, hogy "nagyon sok hitelesség van a játékban, ahogy az évadzáró és az epilógus játszódik". Baker elkotyogta, hogy az utolsó epizód "nagyon megható. Nagyon szép. Továbbá kihívlak titeket, hogy ne sírjátok el magatokat."

 

Tehát kapunk valamiféle epilógust. Picit Rebels-szagot érzek. :hmm:

Ha ennek a fele fele igaz, én biztos sírni fogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Wilde írta:

Akkor nem hiszem, hogy mindenki meghalna, hanem a csapat utóéletét mutatják majd meg. Tippre azt mondanám, hogy láthatjuk majd Ventresst és Ahsokát együtt a végén...

Azt eltudom képzelni, hogy a csapatból valaki feláldozza magát. Én se gondolom, hogy az egész csapatot feláldoznák. Ahsokát se várom, eddig se tűnt fel a sorozatban, furcsának találnám, ha mégis feltűnne. Ventress viszont esélyes. Pláne, ha ezzel bevezetnék, hogy miről szólhat majd a következő animációs sorozat.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden klónnak volt a fejében chip, és azt is láttuk a TCW-ben, hogy az egyszerű mezei katonáknak is kiment a parancs. Nem holoüzenetben Palpatine-tól, csak egyszerűen rádión a fülükre. Miért lenne Howzer kivétel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sugározták non-stop napokig, csak egyszer ment ki a "körlevél" (a TCW, a TBB és a Jedi: Fallen Order alapján pedig alig pár percig sugározták). Ha Howzer akkor éppen a budin ült, aludt, eltávon volt vagy akármi olyan tevékenységet végzett, ami miatt nem volt a vödör a fején, akkor nem kapta meg. De ez nem is lényeges igazából, mert akár megkapta, akár nem, az akkor is igaz marad, hogy legjobb tudomásunk szerint nem támadott meg Jedit a parancs hatására, míg Cody-ról biztosan tudjuk, hogy megtette. Szóval felesleges azt vitatni, hogy Cody volt-e az első és eleddig egyetlen, akiről tudjuk, hogy végrehajtotta a parancsot, nem szedték ki utána belőle a chipet, és nem szenvedett se előtte, se utána genetikai, fizikai vagy mentális károsodást és/vagy deformálódást.

  

1 órával korábban, Yoda József írta:

A 66-ost minden klón megkapta, ez teljesen evidens

Cut Lawquane és Kix biztos nem kapták meg, de gyanítom, hogy az olyan lecsukott klónok, mint Dogma vagy Slick sem. ;) :P 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.