Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, mert sokan visszatértek már a halálból a SW-ban, és minden ilyen visszahozás kicsit kevésbé teszi "véglegessé" a halálokat. Nekem is ott motoszkál a fejemben, hogy "de mi van ha készítők mégis meglépik". Hiszen már megtették korábban is, nem is egyszer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az akkor volt.

Spoiler

Ha tényleg CX-2 lenne Tech, azt hamarabb fel kellett volna fedni, hogy most legyen min izgulni. Egyébként érdekes, hogy ő nem is szerepelt a legutóbbi 2 részben. Azért a fináléban várnék egy jó kis final bossfight-ot közte és az egyik Batch tag között. Leginkább Crosshairral kéne, hiszen már egyszer összecsaptak, és akkor Crosshair inkább alulmaradt és meg is kellett menteni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Most komolyan! Tech feltűnése szerinted releváns az utolsó részben? Ez az egész egy hatalmas baromság volt végig, Te meg úgy adagolod, mintha bármikor is logikus lett volna. :D 

Én nem adagoltam semmit se, youtube-on nyomták ezt egy ideig. Onnan irtam én is ezt. Annyian nyomatták hogy az ember már kezdte azt hinni, tényleg életben lehet......

Tegnap is odairtam hogy HA tényleg meghalt, de rá se bagóztok az emberre mint általában. :) 

De ha tényleg 42 perces lesz a finálé, akkor még ebből le jön az előző részek tartalmából valszeg, meg a végén az outro zene meg stáblista, akkor jó esetben 35 perc játékidő. Odairom megint, HA tényleg 42 perc lesz.... 

I have spoken! 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Újabb Jennifer Tweet... "Plan 99"... Anya, félek :para:

 

 

 

Szerintem ez most frankón Techet vetíti előre: ez az a pillanat, amikor a sárkány a GoT-ból élőhalottként felébred gonoszként.

 

Tech = CX-2 ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, IndianaAndrisSolo said:

 

Szerintem ez most frankón Techet vetíti előre: ez az a pillanat, amikor a sárkány a GoT-ból élőhalottként felébred gonoszként.

 

Tech = CX-2 ?

Csak azt ne. Azért a plan 99 simán jelenthet önfeláldozást is. Ahogy Tech tette. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell Pedig volt már rá példa, hogy nagyon ellene voltál/voltunk valaminek, aztán mikor megtörtént mégis tetszett/elfogadtuk :D

 

2012. 11. 01. - 8:37, Ody Mandrell írta:

Na ne....akkor nem is érdekelne. Azért remélem ennél több van a tarsolyban. Itt egy újabb konfliktust kellene építeni, nem folytatni a régit (ami egyébként le is lett zárva).

 

2012. 11. 01. - 8:48, Ody Mandrell írta:

Hivatalos persze, de azért ugye érzed, hogy más formátum? Egy TV sorozatba több minden belefér mint egy mozifilmbe. És nyilván a mozifilmek vannak a csúcson, a TCW is csak kiegészítés hozzá. Szóval ide eredetibb történet kell, mint hogy Palpatine -t klónozzák....

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a tweetben a sárkány csak simán a zillo-ra utal, a Plan 99 meg arra, hogy valaki/valakik feláldozzák magukat a többiekért. Én azt is adnám, ha a csapatból csak Omega maradna meg, de a legvalószínűbb tényleg Crosshair lenne, aki így vezekelhetne igazán a korábbi tetteiért, hogy most mindent odaad és feláldozza magát. Ez egy igazán ütős redemption sztori lenne a részéről így.

 

Egyébként most őszintén Tech visszatérésnek a shock value-n kívül mi értelme lenne. Egy pillanatra mindenki nagyon meglepődik és ennyi. Ellenben jól hazavágnák az egész sorozat eddigi legdrámaibb pillanatát, ami a második évad során remekül fel lett vezetve. Egy kicsit jobban megismerhettük Techet, láttuk a párosukat Phee-vel, megszerethettük és így volt ütős a halála. A halálnak az adja a súlyát, hogy végleges, ráadásul ebből, hogy Tech esetleg át lett állítva maximum egy olyan dinamika bontakozhat ki, amit meg már eleve láttunk az első évadban, ahol Crosshair maga választotta a Birodalmat és éppen ezért az sokkal ütősebb volt. 

  • Nagyon tetszik 2
  • Szomorú 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.