Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Épp ma gondoltam arra hogy mostanában biztos szólsz majd róla és szerintem csak azért nem kapok kisebb dührohamot miatta mert egyéb dolgok mellett emiatt a képes galériacsinálás miatt is megvolt egy billentyűzetre, egérre, hangszóróra és asztali lámpára nagyokat sózós és azokat repülésre késztető nagyobb. Mert mióta elvállaltam csak dühös tudok lenni magamra hébe-hóba jó ideje amiatt hogy anno elvállaltam amit nem is tudom miért csináltam mert totál nem érdekelt soha az egész. Meg azért is mert megtanultam ide galériákat csinálni ami ahhoz vezetett hogy meg lettem kérve arra hogy az art galériákat csináljam.

Plusz a képek megjelentetéséért felelősekre is csak haragudni tudok és csak átkozni tudom őket hogy azt kitalálták. Legszívesebben visszamennék az időben hogy amiatt is agyonverjem egy baseball ütővel azt a nemet nehezen mondani tudó tetű magam hogy ne tudjam elvállalni. És ez nem új dolog mert mikor valamelyik korábbi guide megjelenésről hír jött szintén rám jött miatta az öt perc. Nem annyira mint ma de azért megvolt.

Azért is csak dühös tudok lenni magamra hogy nem tudtam már végképp nemet mondani rá mikor többször is felmerült bennem hogy azt kéne. Amúgy is úgy lenne passzos hogy olyan csinálja őket akit érdekel mert én mindig is úgy voltam vele hogy nem igazán érdekel az hogy vannak-e galériák vagy sem. Eddig is csak azért érdekelt mert nekem kellett velük foglalkozni de ha nem kéne akkor egyáltalán nem is érdekelnének. Más is meg tudná őket csinálni. Annyira nem bonyolult. Csak kedv és idő kéne hozzá amik közül előbbiből nekem már elég régóta nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég..... Nem kell csinálni jóember! Nehogy ettől kapjál agyvérzést. Azt hittem szívesen készíted és nem kínlódva.... szóval a továbbiakban nem kell csinálni. Amúgy elég lett volna egy rövid verzió is, ez a depressziós kiteregetés már régóta nem kóser. Köszi az eddigi munkát. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előre is elnézést @Rog a kérdésért. Te amúgy normális vagy? Elvállalsz valamit amitől majdnem felrobbansz a dühtől? Akkor minek vállaltad el? Reméljük @Dzséjt nem írtotta ki fél Veszprémet

mert levezette a Mando 3. ávad díjkiosztóját és még a kérdőívet is megcsinálta.:D:evil:

Te atyaég. Tényleg csak sűrgös orvosi vizsgálatot javaslok, de egyből Csernus Dokit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 02. 21. - 12:43, Bence1997 írta:

the-bad-batch-is-here-article-feature_db

 

the-bad-batch-s3-payoff_4e5744b9.jpeg?re

 

Ahogy nézem Omga kapni fog egy új játékszert. Az valamilyen bowcaster-hez hasonlit, de nem olyan amit a wooki-k is használtak. Legalábbis csak távolról hasonlit hozzá. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IGN kiadott egy értékelést az első 8 részről. 

Ez a tag, aki értékelte, vagy csak felolvasta, amit fel kellett, nem volt maradéktalanul elégedett. 

(Igazából, engem egy kicsit fel is húzott, mert hát IGN.........)

 

2 fontosabb kérdésre térnék ki, az első 8 rész kapcsán.

Spoiler

Tech él-e még avagy sem? - Nem tudjuk.

Ventress hogyan jött vissza a halálból? -Nem tudjuk. 

 

Akit érdekel, az megnézheti, 8 perces amúgy.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csinálom és köszi. Remélem nem mészároltál le senkit ezért a három képért. :D 

Értem a poént, ébresztgetem magamban a bölcset, ezért nem reagáltam a témára sem hideget sem meleget. Szórakozni járok ide, a star wars is arra való, a gondok nem itt kezdődnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, csoli1138 írta:

Sajnos ígéretet szegek..Még ma itt vannak a giude-képek! Ja és @Ody Mandrell talán bedobhatnád a BB logót a 3. évadhoz is! :)

301:

epguide301.jpg

 

A szívem szakad meg ezen a képen. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Nute Gunray írta:

A szívem szakad meg ezen a képen. :(

Igen! Így van. Klónnak lenni nem egy csokor ibolya! Talán Cut Lawquane az egyetlen akinek a sorsa nem tragédia.

Remélem a BB tagjai is békére lelnek a Pabun, vagy valahol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

@Cpt. Rex Nem szeretnéd spoilerbe tenni ezeket az infókat?

Ebben mi volt a spoiler? Spoiler mentes a kritika is... na mindegy. 

Várható volt, hogy az első 8 részből sok minden nem fog kiderülni, ezen nincs mit meglepődni.... -_-  

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első három részt ma néztem meg. Az fogalmazódott meg bennem, ami az elmúlt években jópárszor: ritka jó dolog Star Wars rajongónak lenni. Ha ma holnap véget érne a tartalom-gyártás akkor se nagyon lehetne ok a panaszra, hisz így is már rengeteg minőségi filmet és sorozatot nézhetünk, hála a Disney-érának. 

De ennél is jobb, hogy nem állnak le: folyamatosan jönnek a roppant minőségi alkotások. Ettől a három résztől én letettem a hajam. Elképesztő volt. Durva, hogy most egy jó darabig hetente kapunk újabb részeket, amik ha csak megközelítik a nyitódarabokat akkor bizony elleszünk kényeztetve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, ebbe az évadba most úgy érzem beletesznek apait-anyait a készítők, meg a 99-esek története is eljutott egy olyan szakaszba, amit nem lehet cukormázasan, csak ilyen komoly hangvétellel és hozzáállással elmesélni. Kiváncsi vagyok, hogy a befejezés után milyen új animációs sorozatot jelentenek majd be. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Az első három részt ma néztem meg. Az fogalmazódott meg bennem, ami az elmúlt években jópárszor: ritka jó dolog Star Wars rajongónak lenni. Ha ma holnap véget érne a tartalom-gyártás akkor se nagyon lehetne ok a panaszra, hisz így is már rengeteg minőségi filmet és sorozatot nézhetünk, hála a Disney-érának. 

De ennél is jobb, hogy nem állnak le: folyamatosan jönnek a roppant minőségi alkotások. Ettől a három résztől én letettem a hajam. Elképesztő volt. Durva, hogy most egy jó darabig hetente kapunk újabb részeket, amik ha csak megközelítik a nyitódarabokat akkor bizony elleszünk kényeztetve.

Ez abszolút így van, szerencsére jó kezekben van jelenleg a franchise.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell meghoztam az 1-3. rész ep. guide-ját :) 

 

3x01 - Confined

Spoiler

- A rejtélyes M-szám kifejezést, amely az élőlény vérében lévő midi-chlorián mennyiségére utal, először Dr. Pershing említett meg A mandalóri 12. fejezetében.
- Hunter, Wrecker és Echo nem tűnnek fel az epizódban, mivel a Waylanden játszódik, csak Omegára és Crosshairre fókuszálva.
- Az Omega cellájának falára karcolt jelölések alapján, az epizód 21 nappal azt követően kezdődik, hogy a lány megérkezett a Tantissra, és a 164. napig tart. Az éles szemű nézők azt is kiszúrhatják, hogy Omega haja észrevehetően hosszabb az epizód végére.
- Dacára a ténynek, hogy a kaminóiakat javarészt kiirtotta a Birodalom, a tantissi tudós egyenruhán továbbra is az a szimbólum szerepel, amelyet eredetileg a kaminói egyenruha ujjain láthattunk, akárcsak a klónokéin a Star Wars: A klónok támadásában.
- Omega kézzel készített játéka a lány szeretett tooka babája, "Lula" stílusát idézi.
- Ebben az epizódban láthatunk először "besorozott pilótát", amely az ikonikus TIE-vadászpilóta elődje.
- Dee Bradley Baker még egy karaktert megszólaltat az epizódban: Fenevadat!
- A 3. évadpremierben, Crosshair az egész sorozatban először szólítja a nevén Omegát.
- A tantissi laborban lévő centrifuga gépezetet úgy tervezték, hogy egy óra számlapjára hasonlítson. Egy szó szerint ketyegő órára...


3x02 - Paths Unknown

Spoiler

- Az epizód a Devaronon indít, amely a devaroni faj otthona, akiket először a Star Wars: Egy új reményben, a Mos Eisley-i kantinában láthattunk.
- Isa Durand bűnözővezér ebben az epizódban tűnik fel először a képernyőn. Elsőként az 1. évad "Kártevők" c. részében említette őt meg a fia.
- A világ, ahová Hunter és Wrecker elutaznak, a Setron, amely egy erre az epizódra készített új helyszín.
- Stak talál egy DC-17-est, amikor felderíti a Maraudert. A DC-17-esek Hunter, Echo, valamint számos más klónkatona és klónkommandós által használt sugárvetők.
- Mox klónkadét hangját Daniel Logan adja, aki az ifjú Boba Fettet játszotta a Star Wars: A klónok támadásában. A másik két kadétot, Deke-et és Staket a szintén új-zélandi Julian Dennison játssza, akit leginkább Taika Waititi a Vademberek hajszája főszereplőjeként és a Deadpool 2 Rusty-jaként ismerhet a közönség.
- "Ennek a helynek jotaz hullaszaga van." A jotaz egy durva ragadozó, amivel először a Zeffo bolygón találkozhattak a játékosok, a Star Wars Jedi: Fallen Orderben.
- A hangkeverés során, a csapat hozzáadott egy visító, üvöltésszerű hangot, hogy a veszélyes indák még érzőbbnek és szörnyűbbnek tűnjenek.


3x03 - Shadows of Tantiss

Spoiler

- Hemlock a "Nekromanta-projektről" beszél, amelyet először Pellaeon százados említett meg A mandalóri 23. fejezetében.
- Ian McDiarmid ismét visszatér Palpatine császár hangjaként, a szerephez, amelyet először a Star Wars: A Jedi visszatérben játszott.
- A veszedelmes fenevad, amely megtámadja Omegát és Crosshairt a dzsungelben egy dryax, amit eredetileg egy "masszív medve/párduc-szerű lényként" írtak le.
- Ez az első feltűnése az Uralkodó Császári Testőrségének a Star Wars: Rossz osztagban. Egy továbbfejlesztett modellt kaptak a Star Wars: A klónok háborújában látott előző animációs megjelenésükhöz képest.
- David Collins és Dave Accord hangmérnökök rohamosztagosokat szólaltatnak meg. Akkor hallhatóak, amikor Crosshair és Omega átosonnak a tantissi bázison. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Iqvi írta:

Jaja, ebbe az évadba most úgy érzem beletesznek apait-anyait a készítők, meg a 99-esek története is eljutott egy olyan szakaszba, amit nem lehet cukormázasan, csak ilyen komoly hangvétellel és hozzáállással elmesélni.

Simán lehet olyan vége, mint az Rogue One-nak.

 

33 perccel korábban, Donát írta:

Ez abszolút így van, szerencsére jó kezekben van jelenleg a franchise.

Igazából eddig még nem volt rossz kézben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez az egész már kimondani is hihetetlen, hogy 16 éve kezdődött! Ha akkor - Rotta hátizsákolásánál- valaki azt mondja, hogy 2024-ben még mindig ezzel a stílussal készült sorozatot nézek, kiröhögöm. A TCW és ez is nagyon fontos foltozóanyag a sagahoz, nagyon okosan és jól csinálják őket. És az animációs stílus dicséretesen megmaradt, de hozzá kell tenni, hogy azon belül kimaxolták ebben az elmúlt 16 évben a lehetőségeket a fejlődésre. Évadról évadra ez meg is lett állapítva, itt most nem dícsértem egyik epizód hsz-ben sem, de pl.: a 2. részben jól lejön, hogy hol tart ez a folyamat. Ha belekattintunk ennyi év után a hírhedt Downfall of a droidba(tcw s01e06) , akkor rögtön érződik miről beszélek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Cpt. Rex épp ezért írj a rész topikjába bővebben. :) 

 

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Na várjunk.. A .com ezzel nyit.. Nehogy ne ez legyen.. :o

Nem láttam, hogy az sw.com-on ezzel a képpel reklámozzák a holnap kijövő guide-ot. Így már más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Remek rész volt ez is! Legalábbis nekem bejött. :)  

A rész végén megy egy szép utalás valamire, csak ennyit irok, mert spoileres lenne... :clap: :) 

Engem is érdekel mire gondolsz ez alatt! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.