Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Egyetértek, ez itt a fórumon is érezhető volt 

Hát számomra az húzta le, hogy kb. 3 résztől eltekintve, alig volt bármi izgalom vagy feszültség a 2. évadban. A Crosshair-es részek meg a finálé hozták az első évad szintjét, a többi inkább valami matiné volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát számomra az húzta le, hogy kb. 3 résztől eltekintve, alig volt bármi izgalom vagy feszültség a 2. évadban. A Crosshair-es részek meg a finálé hozták az első évad szintjét, a többi inkább valami matiné volt.

Az első évad valóban erősebb volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epizódikus stilust vettek fel a 2. évadra, ami itt nem működött annyira jól, mint a TCW esetében. 

Hiába volt pár igazán jó epizód, valahogy összességében nem működött olyan jól ez az évad, mint az első. 

Hátha a 3. évadra visszaállnak az 1. évadban látott story folyamatosság irányába. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm..érdekes dolgokat ir, a cikkben. Persze ez is csak teória, de attól még érdekes. :) Angol tudás ajánlott!

(5 napja adták ki)

 

https://screenrant.com/the-bad-batch-season-3-the-mandalorian-moff-gideon-theory/

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 02. - 9:13, Rog írta:

 

Vagy egy jó online fordító. :D

Amúgy nem irt hülyeségeket, csak kérdés, hogy ez a teória itt megállja-e a helyét, egy animációs sorozatban. :) 

Reméljük hamarosan látunk valamiféle teaser-t, vagy official trailer-t, ha szeretnék februárban elrajtoltatni a sorit. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy éve már sugározták a második évadot. Idén meg még se híre se hamva. :) Amúgy kíváncsi vagyok a Lucasfilmnél mit agyalnak ennyit? Nyilván a Disney+ többi programjához is kell igazodni, de inkább azok  igazodjanak az SW-hez, hisz ez a húzónév. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 minutes ago, Ody Mandrell said:

Egy éve már sugározták a második évadot. Idén meg még se híre se hamva. :) Amúgy kíváncsi vagyok a Lucasfilmnél mit agyalnak ennyit? Nyilván a Disney+ többi programjához is kell igazodni, de inkább azok  igazodjanak az SW-hez, hisz ez a húzónév. 

Simán el tudom képzelni, hogy esetleg még megy a huzavona, hogy az Acolyte vagy a Bad Batch jöjjön hamarabb, és emiatt nem lett még bejelentve a premier dátum. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha januárban nem kapunk semmi infót az új évadról, akkor esélyes, hogy nem jön februárban, és akkor jön helyette valami más. 

Igazából nekem az a furcsa, hogy a 2024-es kalendáriumban nincs is benne a TBB 3. évad. Viszont Jennifer Corbett meg pont arról tweetelt, hogy de jó lesz majd, 2024-ben is tweetelgetni(Epic cryptic tweets), az új epizódok előtt.

 

Olyan mintha kavarodás lenne a kommunikációval, vagy szimplán kevés információt oszt meg a Disney, a nagyközönséggel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Viszont Jennifer Corbett meg pont arról tweetelt, hogy de jó lesz majd, 2024-ben is tweetelgetni(Epic cryptic tweets), az új epizódok előtt.

Pontosabban azt írta, hogy reméli így lesz. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Amúgy kíváncsi vagyok a Lucasfilmnél mit agyalnak ennyit?

A Lucasfilmnél szerintem ezen nem agyalnak, inkább a Disney-nél teszik. :) 

Ott viszont nagyban közrejátszik a múltévi sztrájk is. Sok sorozat gyártása nagyon lemaradt emiatt, így úgy kell szétosztani minden műsorukat, hogy az újdonságok között azért ne legyen nagyon nagy az időbeli távolság, de ki is tartson, míg valahogy behozzák azt a lemaradást. Vegyük csak az Andort példának, ami, ha nem jött volna a sztrájk, talán már idén bemutatásra került volna, most meg örülhetünk, ha 2025 második felében láthatjuk. Ennek hála a Disney máris eggyel kevesebb húzónévvel gazdálkodhat. Ráadásul az Andor jelenleg a húzónevek közt is az aduász, hiszen második évad lesz, kritikailag elismert, a rajongók körében is népszerű, így be lehet lőni, milyen fogadtatásban részesül. A The Acolyte-nál és a Skeleton Crew-nál távolról sem tudnak ilyen pontosan saccolni (előbbinél az ep1 "hatása", utóbbinál a teljes ismeretlenség bekavarhatja a dolgokat), a The Bad Batch meg minden erénye ellenére nem érhet fel az élőszereplős sorozatokhoz. Ráadásul kifutó sorozatról van szó, így az sem lenne nagy katasztrófa, ha a rossz időzítés miatt elvesztené a nézőit. Szóval, ha valamivel tinglitangliznak, az pont a The Bad Batch. Nem lennék meglepve, ha inkább helykitöltőnek használnák a The Acolyte és a Skeleton Crew között, és inkáb azok jó időzítésére koncentrálnának.

De akárhogy is, szerintem az biztos, hogy a tavalyi sztrájk az oka annak, hogy most ennyit agyalnak. Kevesebb sorozattal tudnak gazdálkodni idén, és azt kell úgy szétosztani, hogy kitartsanak, míg elkészülnek azok, amikkel lemaradtak, plusz rendesen elindulnak az új, a sztárjk miatt szünetre küldött projektek (teszem azt az Ahsoka 2. és a The Mandalorian 4. évada), hogy akkor már a lemaradás behozása utánra is elkezdhessenek rendesen tervezni. Igazából kész mázli, hogy a sztrájk csak ennyi ideig tartott, és nem kellett elkezdeni elkaszálni projekteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én személy szerint jobban örülnék ha a TBB kezdené az évet, SW tartalom terén. Azt legalább ismerjük, meg ahogy elnéztem a Celebration-ös teaser-t, ez az évad nagyon sötét hangvételű is lehet, ami csak jót tesz a sorozatnak. 

3 hónapig lenne SW content, téli maradéka, meg a tavaszi szezon fele el is menne ezzel. 

Nyáron leadják ezt az Acolyte-ot, ősszel meg a Skeleton Crew-t.

Közben meg valamikor kiadják a TOTJ 2. évadját, ha idén jön. :P 

 

Túl agyalják ezt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 11. - 8:09, Ody Mandrell írta:

Pénteken várom szeretettel! :D Vajon azt adják le amit tavaly a Celeben?

Az egy elég komoly hangvételű trailer volt, viszont nagyon rövidke is egyben. Az inkább egy teaser volt, mintsem trailer. 

De a hangulata 10/10 volt, az biztos! 

Jövő szerdáig nem számitok a trailer-re(Ha jön egyáltalán.), csak húzzák a fanok agyát... :P

 

Frissités: 

 

Valami tényleg jönni fog a hétvégén, nagyon nyomják a hype-ot. Vagy Batch, vagy Acolyte, előzetes, vagy valami egészen más SW témájú dolog. 

 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy újabb angol cikk, "A 9 legfontosabb kérdés, amire jó lenne választ kapni a 3. Batch évadban".

 

https://screenrant.com/star-wars-the-bad-batch-season-3-questions-to-answer/

 

 

Nem hivatalos információ szerint Január 15.-e körül érkezik a 3. évad trailer-e, és Február 21.-én startol a sorozat. 

(Ezt még kezeljétek óvatosan azért.)

 

 

 

Egy másik dolog, ami talán igazat adhat ennek a forrásnak:  A hivatalos Star Wars youtube csatornán belül, a lejátszási listák között, ott a TBB-s trailerek, teaserek listája. Ezek között van 3 rejtett videó egyenlőre. Valószinűleg a 3. évados trailer, teaserek találhatóak itt, egyenlőre rejtve. 

(Forrás, twitter. Az alsót ellenőriztem, tényleg van ott 3 rejtett videó)

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Egy másik dolog, ami talán igazat adhat ennek a forrásnak:  A hivatalos Star Wars youtube csatornán belül, a lejátszási listák között, ott a TBB-s trailerek, teaserek listája. Ezek között van 3 rejtett videó egyenlőre. Valószinűleg a 3. évados trailer, teaserek találhatóak itt, egyenlőre rejtve. 

Már hónapok óta ott van az a 3 rejtett videó

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.