Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De mi értelme lenne, amikor Ahsoka még említés szintjén sem szerepelt a sorozatban? Engedjük már el a negédes rajongói lázálmokat. 

Én nem lepődnék meg ha Filoni bedobná, ez lenne a csavar amit nem lőttek el még a trailerben se.

27 perccel korábban, Iqvi írta:

Azután a zuhanás után nem hiszem, hogy bármi használható maradt volna Tech testéből. Istenem, csak haljon már meg egyszer valaki rendesen a Star Warsban.


Pedig szerintem ő is túlélte

 

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most soroljam kik haltak meg "rendesen" az SW-ben? Nem kell ezt túl drámázni. A kisebb szereplők rendszerint meghalnak.

 

Kitudja azok meghaltak-e "rendesen" vagy csak még nem volt érkezésük visszacibálni. :evil:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Kitudja azok meghaltak-e "rendesen" vagy csak még nem volt érkezésük visszacibálni. :evil:

Aztán kiderül, hogy ez a messzi messzi galaxis olyan,  mint a LOST szigete.... és lassan az egész sztori egy purgatóriumhoz hasonló helyen játszódik és valójában senki sem hal meg rendesen/teljesen :D (ironic)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 minutes ago, Darth Riddick said:

Aztán kiderül, hogy ez a messzi messzi galaxis olyan,  mint a LOST szigete.... és lassan az egész sztori egy purgatóriumhoz hasonló helyen játszódik és valójában senki sem hal meg rendesen/teljesen :D (ironic)

Végén az utolsó Star Wars filmben kiderül, hogy az egész történet csak Anakin álmaiban történt meg, és úgy zárul a film, hogy Shmi odamegy a kicsi Anihoz és puszit ad a fejére, ahogy elalszik az Alderaanon.:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Aztán kiderül, hogy ez a messzi messzi galaxis olyan,  mint a LOST szigete.... és lassan az egész sztori egy purgatóriumhoz hasonló helyen játszódik és valójában senki sem hal meg rendesen/teljesen :D (ironic)

Nem láttam a Lost-ot csak pár részt az elején, utána elvesztettem az érdeklődést iránta

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

csak haljon már meg egyszer valaki rendesen a Star Warsban.

Igazad van, bár azért akad egy-két alig ismert kivétel, ami nyilván erősíti az "állandóan feltámasztanak mindenkit" és a "haljon már meg végre valaki egyszer rendesen a Star Wars-ban" szabályt. De tényleg kevesen vannak, azok is noname senkik.

Spoiler


  1. 99
  2. A Kliens
  3. Aayla Secura
  4. Adi Gallia
  5. Agen Kolar
  6. Airich Wren
  7. Amilyn Holdo
  8. Antoc Merrick tábornok
  9. Arihnda Pryce kormányzó
  10. Armatige Hux
  11. Arvel Skeen
  12. Aurra Sing
  13. Bail Organa
  14. Baze Malbus
  15. Beru Whitesun Lars
  16. Bodhi Rook
  17. Boolio
  18. Breha Organa
  19. Brendol Hux
  20. Cassian Andor
  21. Cassio Tagge
  22. Chirrut Îmwe
  23. Clem Andor
  24. Cliegg Lars
  25. Coleman Trebor
  26. Coleman Trebot
  27. Conan Antonio Motti
  28. Cordé
  29. Dak Ralter
  30. Dathan
  31. Daultay Dofine
  32. Davish Krail
  33. Depa Billaba
  34. Derek „Hobbie” Klivian
  35. Dex Tiree
  36. Dooku gróf
  37. Dryden Vos
  38. Eath Koth
  39. Enric Pryde
  40. Ephran Bridger
  41. Even Piell
  42. Feral
  43. Firmus Piett admirális
  44. Fives
  45. Főinkvizítor
  46. Galen Erso
  47. Gar Saxon
  48. Garven "Dave" Dreis
  49. Gial Ackbar
  50. Gideon moff
  51. Gorn hadnagy
  52. Greedo
  53. Grievous tábornok
  54. Han Solo
  55. Hayle kapitány
  56. Hetedik Nővér
  57. Hevy
  58. Jabba, a hutt
  59. Jaerjerrod moff
  60. Jan Dodonna
  61. Jango Fett
  62. Jayhold Beehaz
  63. Jek Tono Porkins
  64. Jensen Corbyt
  65. Jett Jukassa
  66. Jocasta Nu
  67. Jon "Dutch" Vander
  68. Jun Sato
  69. Jyn Erso
  70. Kaba Baiz
  71. Kanan Jarrus
  72. Karis Nemik
  73. Kassius Konstantine
  74. Katuunko király
  75. Kendal Ozzel admirális
  76. Ki-Adi-Mundi
  77. Kif Fisto
  78. Kimzi
  79. Kuill
  80. Lor San Tekka
  81. Loth Needa kapitány
  82. Luminara Unduli
  83. Lyra Erso
  84. Maarva Andor
  85. Mace Windu
  86. Maketh Tau
  87. Marrok
  88. Mira Bridger
  89. Miramir
  90. Mok Shaiz
  91. Morgan Elsbeth
  92. Nari
  93. Nien Nunb
  94. Nurchi
  95. Nute Gunray
  96. Nyolcadik Fivér
  97. Onaconda Farr
  98. Oola
  99. Orson Krennic
  100. Owen Lars
  101. Ötödik Fivér
  102. Padmé Amidala
  103. Paige Tico
  104. Passel Argente
  105. Paz Vizsla
  106. Phasma
  107. Plo Koon
  108. Poggle herceg
  109. Pong Krell
  110. Pre Vizsla
  111. Quarsh Panaka
  112. Raddus admirális
  113. Ratts Tyerell
  114. Raymus Antilles
  115. Rio Durant
  116. Ruescott Melshi
  117. Rune Haako
  118. Saesee Tiin
  119. Salman Paak
  120. San Hill
  121. Satine Kryze
  122. Savage Opress
  123. Saw Gerrera
  124. Shmi Skywalker Lars
  125. Snoke
  126. Stass Allie
  127. Steela Gerrera
  128. Tala Durith
  129. Tallissan Lintra
  130. Talzin
  131. Taramyn Barcona
  132. Tarpls kapitány
  133. Taun We
  134. Taun We
  135. Temmin Wexley
  136. Tiber Saxon
  137. Tikkes
  138. Timm Karlo
  139. Tobias Beckett
  140. Tristan Wren
  141. Ursa Wren
  142. Val
  143. Wat Tambor
  144. Wilhuff Tarkin kormányzó
  145. Wullf Yularen
  146. Xanwan
  147. Yaddle
  148. Yarael Poof
  149. Zam Wessell
  150. Zev Seneska

Lehet kihagytam 1-2 karaktert, 150-nél talán kicsit többen vannak, bár olyan sokkal többen nyilván nincsenek, hiszen állandóan visszahoznak mindenkit, de ez a kurta lista is jól mutatja, hogy mennyire jelentéktelen a "rendesen meghaltak" száma a már visszahozott hosszú listájához képest, amire már 9 nevet is sikerült felírnunk.

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Meglepő 1
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is maradjunk az Osztag tagjainál, tágabb értelemben pedig a klónoknál (Rex, Echo, Cody, stb.). Plusz Ventress karakterívében elég nagy vargabetű lenne, ha ismét hőseink ellen akciózna. Dooku hithű ölebéből egy már-már antihős lett a Sötét tanítvány végére, aki egyértelműen a pozitív oldalra jutott. Ezek után nem kicsit lenne erőltetett, ha összeugrasztanák Ahsokával, egy fénykardpárbaj kedvéért. Na meg Ahsokára sem érezem úgy, hogy szükség lenne ebben a sorozatban (tőlem ez talán nem kis szó :D).

 

Tech szerintem lazán túlélhette a zuhanást, hiszen nem láttuk becsapódni. Ha pl. valahogy felszedte egy olyan repülő lény, máris megmenekült. Viszonylag izzadságmentesen megoldható a visszahozása, a kérdés az, szükséges-e. Az, hogy a Birodalom felhasználja a halottnak hitt klón agyát/tudását, elég szemérmetlen Echo koppintás lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy a listán vannak olyanok, akik nem szenvedtek egyértelmű halált, tehát akár elő is lehet venni a kalapból, pl. a Főinkvizítor. De nem akarok Filoniéknek ötleteket adni :D

 

Egyébként is magával a gyakorlattal van baj, hogy már szépen lezárt karakteríveket tépnek fel. Ilyesmiből már 1 db is sok, tökmindegy, hogy mellette hányan haltak meg véglegesen - ráadásul az az 1 db pont elvesz ebből a véglegességből. Ha meg már 3-4 ilyen is van, akkor méginkább.

 

Ha Ventresst nem azért hozták vissza, hogy valami áll leejtőset kapjunk vele (mint pl. Maullal), akkor ennek az egésznek az ócska fanservice-en kívül nincs semmi értelme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Nute Gunray Miért is? Ők talán nem felelnek meg az állításnak, hogy meghaltak rendesen? @Iqvi nem azt írta, hogy "egyszer végre haljon meg rendesen egy fontos szereplő". Azért fohászkodik, hogy "haljon már meg egyszer valaki rendesen a Star Warsban". A valakibe a kis szereplők is beletartoznak. ;) 

És hát azért na, akad ott nem kevés komoly név is. Több, mint ahányan összesen visszatértek. Nem mintha például Echo a The Bad Batch-ig olyan k*rvára fajsúlyos szereplő lett volna, vagy Trench tábornok sem éppen a Saga alfája és omegája. De igazából még Asajj Ventress sem éppen egy főszereplő szintű karakter. Ha a "feltámadók" között lehetnek "senkik", miért ne lehetne a holtak között is? És vitathatatlan tény, hogy még a fontosabb szereplők között is több a véglegesen elhullott, mint a feltámadó.

Több ezer szereplő van a Star Wars-ban, több száz végleg meghalt közüllük, ezek között több tucat fontosabb, mint Ventress. Ezzel szemben van 9 "feltámadott" az utolsó számolásunk szerint. Értem, miért nem tetszik ez valakinek, én sem vagyok oda az ötletért, még ha a Star Wars az A New Hope óta biztosít is erre keretet, amikor egyetlen mondattal prezentálta, hogy a messzi-messzi Galaxisban a halál nem végleges, mint a mi valóságunkban. De azért olyan hülyeségeket, minthogy "folyton ez megy" vagy "haljon már meg egyszer valaki rendesen", ne hordjunk már össze.

 

22 perccel korábban, Yoda József írta:

Arról nem is beszélve, hogy a listán vannak olyanok, akik nem szenvedtek egyértelmű halált, tehát akár elő is lehet venni a kalapból, pl. a Főinkvizítor

:lol2: Na ne hülyéskedj már. Beleesett egy felrobbanó reaktor tűzgolyójába, majd rárobbant egy csillagromboló. Oké, Palpatine is visszajött ebből, de kétlem, hogy a Főinkvizítornak készítettek klón testet az Exegolón, és eltanulta Darth Plagueistől a lélektranszfer technikáját. Akkor inkább mondtad volna Phasmát vagy Windut. Hát direkt azért tettem fel őket a listára, hogy te beléjük köthess, mert nem egyértelmű a haláluk. Cad Bane-t is akartam, de az már túl könnyű préda lett volna. :P

Amúgy meg, a feltámadottak között sem mindenki egyértelműen halott. Boba Fett ugye, Trench halálát sem láttuk, és nemrég te magad ecsetelted, hogy Echo halála is más, mint Ventressé, mert az ő holtestét sem láttuk se mi, se in-universe bárki. Szóval ez ellenérv is kapufa.

Bár mondjuk azután, hogy George Lucas visszahozta Darth Mault, akit ketté vágott és belehajított egy feneketlen verembe, mi számít egyértelmű halálnak? Mert kábé semmi.

Amúgy a hozzászólásod többi részével egyetértek. Gáz, hogy ezt akár egyszer is alkalmazták, de azt George Lucasnak tessék megköszönni, aki kinyitotta mindenki előtt ezt a kaput egy olyan karakterrel, akit ő maga akart biztosan halottként tudni. És ja, Ventress visszahozatalának is legyen értékelhető célja.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Dzséjt írta:

Na ne hülyéskedj már. Beleesett egy felrobbanó reaktor tűzgolyójába, majd rárobbant egy csillagromboló

Darth Mault meg kettévágták, zuhant többszáz métert, és túlélte :P ha egy Filoni vagy Lucas kalibernek pont a főinkvizítor lenne az egyik kedvenc karaktere, az eddig látottak alapján biztos ki tudnának találni valamit, ahogyan visszatérhetne

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy Ahsoka kapni fog szerepet ebben, de csak az utcsó részben, "The Cavalry has arrived" részben.

Hamarabb nem számitok rá. 

Jó lenne látni egy kisebb űrcsatát is már, ha már a klón lázadás a küszöbön áll. Nagyon op. lenne, az biztos! :) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az mindegy, hogy mivel hozzák vissza vagy miért tér vissza, ez egy fantasy-scifi univerzum. In-universe kismillió-egy magyarázatot tudnak rá adni, ami megállja a helyét, működik a világ szabályai szerint.

A gáz az, hogy az alkotók egyáltalán hozzányúlnak ezekhez az eszközhöz, hogy nem tudnak békét hagyni egy-egy karakternek annak halála után sem. Miért nem találnak ki inkább más, új, érdekes karaktereket ehelyett.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Darth Mault meg kettévágták, zuhant többszáz métert, és túlélte :P ha egy Filoni vagy Lucas kalibernek pont a főinkvizítor lenne az egyik kedvenc karaktere, az eddig látottak alapján biztos ki tudnának találni valamit, ahogyan visszatérhetne

Most miért írtad le ugyanazt, amit én is? 

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ráadásul a visszatértek mind természet feletti erővel rendelkeztek ha jól sejtem.

Gregor, Echo, Boba Fett, Fennec Shand és Trench nem igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a beszélgetések már menetrendszereüek sajnos ha visszatér valaki(nem a Terminator:evil:). Először még engem is zavart(Maul esetében, sőt szerintem az volt a legdurvább),

de azóta elfogadtam hogy a TCW óta időről-időre valakit visszahoznak. Hogy miért fogadom el? Mert számomra eddig ezek nagyon jól sültek el. Mault nem kell ecsetelni.

Boba Fett-et sem, többek között azért mert csak mi hittük hogy halott, de amilyen fegyverei voltak simán kijöhetett a gyomorból. De ez sem simán ment ahogy láttuk, nem sok híjja volt hogy szétmarta a sav, vagy/és megfulladt. Egy sima fejvadász szerintem ott pusztul. Az EP6-ban láttuk beleesni, azt hittük meghalt, hát nem de teljesen logikus hogy kimászott.

Fennec Shand sem halt meg ha jól emlékszem. Haldoklott úgy vitte be Boba kicseréltetni a belső szerveit fémre. De a klinikai halál nem állt be nála ha jól emlékszem.

Amikor a moziban előszőr láttam az EP9-et és kimondták hogy Palpatine unokája Rey illetve hogy Palpi él, az nagyon kizökkentett. De gyorsan leálítottam magam hogy tudjam élvezni a maradék játékidőt.

Mivel egyszerüen nem tudok tenni ellene hisz nem hívhatom fel az írókat hogy ezt vagy azt ne tegyék, ezért megpróbálom pozitívan felfogni, főleg hogy már sok ilyen feltámasztás jól sült el.

A Disney felvásárlás óta annyi pozitív dolgot tesznek hozzá a művek(sorozatok, videójátékok, könyvek, képregények, filmek) a nagy egészhez hogy számomra Ventress visszahozása szinte semmit nem jelent. Jelentéktelen a nagy egészhez képest. Pedig olvastam a könyvet. Szerintem ezt is jól fogják csinálni.

Még egyszer mondom nekem sem tetszik, de mivel nem tudok ellene semmit tenni, inkább kiváncsivá tesz hogyan oldják meg.

 

Ugyanez mikor fénykarddal mellkason szúrnak valakit. Úgy néz ki Qui-Gon volt a Galaxis legnagyonn balfékje hisz csak ő halt bele. Ezt azzal magyarázom hogy eltelt kb 50 év és azóta fejlődött az orvostudomány, illetve képbe jön az EP9. Ha a Jedik nem felejtették volna el a gyógyítást évezredek alatt Jinnt meg tudta volna menteni Kenobi ha ismeri a módszert. Számomra egy nagyon szép visszautalás Rey gyógyítása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 hours ago, Cpt. Rex said:

Én is úgy gondolom, hogy Ahsoka kapni fog szerepet ebben, de csak az utcsó részben, "The Cavalry has arrived" részben.

Hamarabb nem számitok rá. 

Jó lenne látni egy kisebb űrcsatát is már, ha már a klón lázadás a küszöbön áll. Nagyon op. lenne, az biztos! :) 

 

 

Az inkább utal a Bad Batchra mint Ahsokára, hiszen mindig Wrecker mondogatta ezt a szöveget, amikor megmentettek valakit. Erőltetettnek és sima fan servicenek tartanám Ahsoka szerepeltetését a sorozatban. Csak elvonná a klónok tragédiájáról a figyelmet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A halottnak hitt karakterek közül nálam talán egyedül Boba Fett visszatérése volt az, amivel tényleg semmi problémám volt. A többi ilyen vagy olyan mértékben nem tetszik. A legrosszabb talán Darth Maul, ahol annyira értelmetlen az egész hogy még valami épkézláb magyarázattal se törték magukat. Furcsa mód Boba Fett mellett még Palpatine-nak van nálam komoly esélye arra hogy teljesen elfogadjam a dolgot. Feltéve, ha a kánon művek hihetően és érdekesen építgetik ezt a szálat. Erre látok esélyt.

Úgy általában viszont az egész SW leggyengébb pontjainak érzem ezeket a húzásokat. Elveszik a súlyát az eseményeknek és minden egyes ilyen visszatérés számomra egy fokkal érdektelenebbé teszi a nagybani sztorit. Nálam ez a Ventress-es dolog például elérte, hogy az új Bad Batch kapcsán jó mélyre zuhanjon az érdeklődésem. Remélem kellemesen meglepődök.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bomarr írta:

A legrosszabb talán Darth Maul, ahol annyira értelmetlen az egész hogy még valami épkézláb magyarázattal se törték magukat.

Ott nálam azért megbocsátható a dolog, mert egy jellem nélküli fogdmegből (akit igazán karakternek is nehéz nevezni pusztán a Baljós árnyak alapján, mert azon kívül, hogy menőn néz ki és jól harcol, nincs neki más tulajdonsága) csináltak egy komplex karaktert, akihez olyan történetek kötődnek, amelyek ott vannak a legjobbak között.

 

Úgyhogy Ventresstől is valami hasonlót várok - és nem érzem túlzásnak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlések és pofonok. Én annyira nem vagyok hasraesve Maul későbbi kalandjaitól. Voltak jó sztorik. Semmiképp sincsenek a legjobbak közt. Már csak azért sem mert Maul sztoriszálának a visszatérésével még ebben az univerzumban sincs nagyon értelme. A mandalori kavarást vihette volna Savage Opress.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Úgyhogy Ventresstől is valami hasonlót várok - és nem érzem túlzásnak

 

Csak ő már alapból, nem csak egy kirakat ember volt, már beleláthatunk a karakter lelkébe annak fejlődésébe mely a legnagyobb tettel, egy önfeláldozással ért révbe. Most ha visszahozzák erősen kétlem , hogy bármi olyannal rukkolhatnak elő ami akkora mértékben ugorja meg, mélyíti a Ventressről alkotott képet, mint Maul esetében. Pláne mindezt nehéz kivitelezni egyetlen évadban, amiben nem ő a központi figura, Maulnak is több évad kellett, és nem is egy sorozat, hogy oda érjen ahová. 

Akkor ott van még az is, hogy mi lesz ha újra le akarják zárni Ventress sztorijátt, alapból egy önfeláldozásnál magasztosabb halál nem nagyon van, tehát vagy lesz valami ennél gyengébb vagy egy újabb önfeláldozás ami elég izzadságszagú lesz még úgy is ha emelik a téteket és több életet ment meg vagy hagyják a levegőben, ami egy egyszer már szépen lezárt karakternél megint csak visszás érzést kelt szvsz. 

 

Amúgy rájöttem SW-ben az a halott biztosan, aki már 2x meghalt, mert azt a blődlit csak nem játszák el, hogy 2x is visszahoznak valakit :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nálam ez a Ventress-es dolog például elérte, hogy az új Bad Batch kapcsán jó mélyre zuhanjon az érdeklődésem

Ez nagyon fura, hisz a sorozat története önmagában is érdekes. Ventress valószínűleg csak egy mellékszereplő lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor még ez az évad is teljesen Omega és Crosshair, meg a fogva tartott klónok esetleges kimentéséről fog szólni, akkor? 

Mert suttogják, hogy lesz egy spin-off animációs sorozat a TBB lezárása után, és valszeg Május 4.-én fogják bejelenteni majd. 

Az hogy melyik érában, egyenlőre passz, de elvileg jön. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Szóval akkor még ez az évad is teljesen Omega és Crosshair, meg a fogva tartott klónok esetleges kimentéséről fog szólni, akkor? 

Mivel a sorozat a klónokról szól elsősorban, így természetes, hogy erről fog szólni. Eddig is csak vendégszereplő titulusban jelentek meg az olyan karakterek, akik nagyobb halnak számítottak.

43 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Mert suttogják, hogy lesz egy spin-off animációs sorozat a TBB lezárása után, és valszeg Május 4.-én fogják bejelenteni majd. 

Az hogy melyik érában, egyenlőre passz, de elvileg jön. 

Erről már én is hallottam. A BB a TCW spin-offja volt, így szerintem természetes, hogy ha ennek is lenne spin-offja, akkor eme események után vennénk fel a fonalat. De vajon tényleg igaz ez a "suttogás"? Egyelőre várnék vele, nekem még a május 4-ei bejelentés is sántít (inkább egy D23-as bejelentést tudok elképzelni, ami augusztusban lesz), meg én szívesen látnék más érát kibontva. De ez inkább más topik témája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.