Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

itt sokan úgy látták hogy dezertálás közben lelőtték

Ez elég vad elképzelés volt a "sokaktól" , hisz ebben az esetben Rampart ezt mondta volna.

 

11 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nekem fel sem tűnt! Azt hittem, Tom Kane volt a hangja ott is. :o 

Te láttad a Young Jedi Adventures-t? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Cpt. Rex said:

Félreértetted, a 3. rész után, amikor Rampart elmondta Crosshair-nek hogy megszökött, itt sokan úgy látták hogy dezertálás közben lelőtték. Erre gondoltam. 

Legközelebb pontosabban fogalmazom. 

De erre a részben semmi nem utal. Annyi hangzik el, hogy He has gone AWOL. Ez csak annyit jelent, hogy eltűnt. Mi értelme lenne annak, hogy Rampart elhallgatja Cody halálát Crosshair előtt, akiben ekkor még nem látszanak a kétely csírái sem. Illetve Cody dezertálásának a körülményei sem ismertek, simán lehet, hogy egy küldetés közben dezertált olyan módon, hogy az senkinek fel sem tűnt, csak idővel. Nem kellett feltétlenül tűzharccal zajlania a dezertálásnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

De erre a részben semmi nem utal. Annyi hangzik el, hogy He has gone AWOL. Ez csak annyit jelent, hogy eltűnt. Mi értelme lenne annak, hogy Rampart elhallgatja Cody halálát Crosshair előtt, akiben ekkor még nem látszanak a kétely csírái sem. Illetve Cody dezertálásának a körülményei sem ismertek, simán lehet, hogy egy küldetés közben dezertált olyan módon, hogy az senkinek fel sem tűnt, csak idővel. Nem kellett feltétlenül tűzharccal zajlania a dezertálásnak. 

Jogos, persze. Ez csak egy elmélet, úgy is kell kezelni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Te láttad a Young Jedi Adventures-t? 

Munka közben fut/futott a háttérben. Szóval ilyen félszemmel, félfüllel formában "láttam". 

 

21 perccel korábban, Iqvi írta:

He has gone AWOL.

Igazából az AWOL még eltűnést sem jelent. Ez az "Absent Without Official Leave" rövidítése, magyarán: "engedély nélkül távozott" és pusztán ezt a tényt fedi le. Imigyen olyanra is mondhatják, akiről pontosan tudják, hol van, amennyiben nem a szolgálati helyén van. Ha mondjuk elhagyja az őrposztját, mert hasmenése van és már nincs ideje erre engedélyt kérni, de mindenki tudja, hogy a budira rohant el, akkor is áll az AWOL.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jelenleg tényleg nem tudni, hogy mi a következő SW projekt, ami érkezik. Logikus lenne, ha ez jönne. A fentebbi Jenniferes infó arra enged következtetni, hogy lassan befejezik a sorozatot, az utolsó simításokat végzik el rajta (a Rebelsnél utoljára az epilógus zenéjén dolgoztak, januárban és két hónappal később le is adták a finálét).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tehát akkor a harmadik lesz az utolsó évad. Ezt eddig kimondták már, vagy új infó?

Áprilisban közölték a Londoni Celebration-ön. :) Plusz a SW.com is írt róla.

 

 

2023. 04. 10. - 12:58, Bence1997 írta:

2024-ben fog érkezni az utolsó évad

 

Executive producer and supervising director Brad Rau, executive producer and head writer Jennifer Corbett, executive producer Athena Portillo, Dee Bradley Baker, Michelle Ang celebrate The Bad Batch.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem áll messze a Disney-től, hogy egy animációs sorozatot egy idő után párhuzamosan adjanak le egy élőszereplőssel, gondoljunk csak a BB 2 és a Mandi 3 esetére.

 

Amúgy a jövő évről furcsa mód nagyon keveset tudni, egyelőre a január van megadva, hogy akkor mik jönnek ki, de a többi hónap elégge képlékeny így december végéhez közeledve. Nem lennék meglepődve tehát, ha nem látnánk SW tartalmat tavaszig - najó, talán egy YJA érkezhet februárban és akkor a 3 hónapos kiadást tartani tudják majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Érdekes hogy a Disney se rakta még ki a jövő évi kedvcsinálót, tavaly ezt december 19-én tették közzé

Igen, én is utánanéztem, sőt, a tavalyelőttit meg december 16-án tették ki. Azért reménykedek, hogy még a héten valamit kiadnak. Bár konkrét premierdátumot nem hiszem, hogy tartalmazni fog a kedvcsináló.

 

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Most ha pesszimista akarok lenni akkor szerintem legkésőbb január elején kint lesz, hogy mikor érkeznek a sorozatok 2024-ben.

Az a helyzet, hogy szerintem nem fogják rögtön elmondani, hogy mikor érkezik a Skeleton Crew vagy az Acolyte. Esetleg egy "Coming this spring/fall" jöhet tőlük, de ennél többet csak akkor tudnák elképzelni, ha márciusban tényleg jönne valamelyikük. A Bad Batch talán annyiból könnyebb helyzetben van, hogy mivel animációról beszélünk és kvázi az utolsó évadjáról van szó, a Disney könnyen megteheti azt, hogy bejelenti a premiert egy előzetessel és a premier 1-1,5 hónapra lenne az előzetes kiadásától. De majd meglátjuk.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Nem áll messze a Disney-től, hogy egy animációs sorozatot egy idő után párhuzamosan adjanak le egy élőszereplőssel, gondoljunk csak a BB 2 és a Mandi 3 esetére.

Ja, jól le is húzta a BB iránti érdeklődést. Remélem többet ilyet nem csinálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Egyetértek, ez itt a fórumon is érezhető volt 

Magamon nem éreztem. Mondjuk sok elmaradásom volt, az első évadot a 2. Előtt toltam le. A Mandikat is. A BB nekem érdekesebb volt. 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Cpt. Rex said:

Azt hagyjátok meg nekem, a pesszimista hozzáállást.  :P :D

Pesszimistából csak kettő lehet, egy mester és egy tanítvány. Egy, aki gyakorolja a pesszimizmust, és egy, aki áhítozik iránta. Szóval hacsak nincsen egy harmadik pesszimista akkor nagyon boldogan megleszünk :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Pesszimistából csak kettő lehet, egy mester és egy tanítvány. Egy, aki gyakorolja a pesszimizmust, és egy, aki áhítozik iránta. Szóval hacsak nincsen egy harmadik pesszimista akkor nagyon boldogan megleszünk :D 

The Phantom Menace Fear GIF by Star Wars

:P

 

 

Én amúgy csak azt szeretném, hogy ne egybe adják ki az utolsó évadot. Egyelőre még epizódszámot se tudunk, emiatt reménykedek, hogy ha kell, akkor az idei modellt kövessék (dupla nyitány, dupla félévad, dupla záró). :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.