Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2024. 01. 15. - 18:41, Ody Mandrell írta:

Ne aggódj Rex bátyja, egyszer csak felteszik. :D

A twitter az teljesen elszabadult.... most már szinte egyfolytában a trailer-t követelik, kérdezik.....

Jennifer meg szét trollkodja az egészet...xD 

Hétvégén csak akkor kaptunk valamilyen előzetest, ha épp a Celebration rendezvény zajlott.

Általában, szerda vagy péntek a trailer nap, ha jól emlékszem. De @Bence1997 lehet jobban tudja. 

 

Még amit korábban irtam, az is fake info volt, ezek szerint, szóval jah, jön amikor jön. Ennek igy semmi értelme úgy se..... 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén csak akkor számíthat az ember előzetesre, ha valamilyen rendezvény van éppen. Celebration vagy D23. A legtöbb alkalom a hétköznap. Jelenleg a Disney se nagyon kommunikál, hogy mi is várható náluk a közeljövőben. A tavaszi felállásukról nincs nagyon információ, persze akad 1-2 cím, ami érkezik, de azon kívül semmi. Most amúgy is a Huluval fog összeolvadni, már elindult múlt hónapba egy béta verzió, márciusban pedig a végső változat fog a piacra kerülni. Hogy ez miképp változtatja meg a Disney streamingses jövőjét, azt nem tudni, bár én arra tippelek, hogy nagyon nem lesz változás. De ez egy másik topik témája. A lényeg: hétköznap számíthat rá az ember. És ahogy Ody írta korábban: majd jön, amikor felrakják a netre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 részes lesz az utolsó évad, a starwars.com már közzé is tette az epizódcímeket. A menetrend szerint a premier tripla epizódos lesz, illetve március 13-án, és április 3-én is dupla epizódokat kapunk!

 

https://www.starwars.com/news/the-bad-batch-season-3-trailer

 

  • February 21: Episode 1 (“Confined”), 2 (“Paths Unknown”), 3 (“Shadows of Tantiss”)
  • February 28: Episode 4 ("A Different Approach")
  • March 6: Episode 5 (“The Return”)
  • March 13: Episode 6 (“Infiltration”), 7 (“Extraction”)
  • March 20: Episode 8 (“Bad Territory”)
  • March 27: Episode 9 (“The Harbinger”)
  • April 3: Episode 10 (“Identity Crisis”), 11 (“Point of No Return”)
  • April 10: Episode 12 (“Juggernaut”)
  • April 17: Episode 13 (“Into the Breach”)
  • April 24: Episode 14 (“Flash Strike”)
  • May 1: Episode 15 (“The Cavalry Has Arrived”)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezek megismételték a TCW utolsó évadját. :D

 

TCW:

2020. január 22 - fő előzetes

2022. február 21 - premier

 

BB:

2024. január 22 - fő előzetes

2024. február 21 - premier

 

Várós!

Hát akkor szégyen és gyalázat, hogy a május 4-i lezárást nem bírták megismételni! :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Február 21-én jön a harmadik évad! @Cpt. Rex örülünk? :D

Legalább a dátumot eltalálta a twitter-es forrás.. :D 

Elég ütős előzetes, viszont nagyon sajnálom, hogy ennyire semmilyen aláfestő zenét kapott. A Celebration-ös teaser sokkal sötétebb hangvételű volt, mint ez. Ez inkább látványos volt nagyon! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Örülök, hogy nem ütközik semmilyen más sorozattal az utolsó évad

Még mielőtt... The Acolyte has joined the chat... :P 

 

Azért imádkozz, hogy jól öregedjen a kijelentésed :D a második évaddal is eljátszották már ezt, már ment az évad, mire bejelentették, hogy a Mandalorian március 1-jén folytatódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lezavarják bő 2 hónap alatt, az utcsó évadot. Olyan mintha kicsit sietnének vele, lehet az Acolyte végett. 

3 részes premier, ilyen még nem volt. :) 

De megnézném a Celebration-ös trailer-t, jó minőségben. Hátha leadják a premierig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

a második évaddal is eljátszották már ezt, már ment az évad, mire bejelentették, hogy a Mandalorian március 1-jén folytatódik.

Ez téves. A Mandi premierjét még decemberben jelentették be, akkor még a 2. évad el se kezdődött. :) Szóval reménykedjünk, hogy február végéig nem lepnek meg minket. :P

 

De amúgy ha tippelnem kéne, akkor azt mondom, hogy az Acolyte (vagy a Skeleton Crew, bár ha nem akarnak 3 Mandoverse sorozatot egymás után adni, akkor esélyesebb az Acolyte) megkapja az Obi-wanos tiszteletet és valamikor május végefelé fog érkezni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Ventress inkább menően néz ki. Egy Tomb Raider játék menő karakteréhez tudnám jelenleg hasonlitani/viszonyitani... :P 

 

Kicsit más téma. Az előbb lett vége az első évadnak, újra rázás volt, és szerintetek esetlegesen lesz-e folytatása a Ryloth Arc-nak itt az utcsó évadban? 

Találkozunk-e még Hera-val és a szüleivel a TBB S3-ban vajon? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges lenne bevonni őket a harmadik évadba már. Ha lenne egy negyedik évad, és abban zárulna le a klónok sztorija akkor azt mondom, hogy oké, de így nem. Már így is annyi szálat kell lezárni. Ott van Cody, Howzer, Crosshair, Omega, a Tantiss hegyi kísérletek. Ebbe szerintem nem fér bele Hera. Meg az ő első évados szerepeltetése csak azért volt, hogy megmutassa a Rebels karakterek eredettörténetét. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintem felesleges lenne bevonni őket a harmadik évadba már. Ha lenne egy negyedik évad, és abban zárulna le a klónok sztorija akkor azt mondom, hogy oké, de így nem. Már így is annyi szálat kell lezárni. Ott van Cody, Howzer, Crosshair, Omega, a Tantiss hegyi kísérletek. Ebbe szerintem nem fér bele Hera. Meg az ő első évados szerepeltetése csak azért volt, hogy megmutassa a Rebels karakterek eredettörténetét. 

Arra én is gondoltam, hogy eleve 1 résszel kevesebbet kapunk, mint az előző évadokban, és lehet hogy túl zsúfolt lenne az utcsó évad. 

Ezért is kérdést tettem fel, hogy láthatjuk-e őket esetleg. :)

 

Más: 

Most néztem meg az SW Explained Weekly Q&A videóját, és elég érdekes dolgok hangzottak el benne. 

Az egyik legérdekesebb teória, az egy esetleges Ahsoka v Ventress konfrontáció, persze. 

Filoni mindkét karaktert szereti, szóval, nem lehet kizárni, hogy lesz egy kisebb összecsapás köztük. 

 

Belinkelem ide is a vidit, akit érdekel, és jó angolos, az nézzen rá. :) 

(41 perces)

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 hours ago, Cpt. Rex said:

Arra én is gondoltam, hogy eleve 1 résszel kevesebbet kapunk, mint az előző évadokban, és lehet hogy túl zsúfolt lenne az utcsó évad. 

Ezért is kérdést tettem fel, hogy láthatjuk-e őket esetleg. :)

 

Más: 

Most néztem meg az SW Explained Weekly Q&A videóját, és elég érdekes dolgok hangzottak el benne. 

Az egyik legérdekesebb teória, az egy esetleges Ahsoka v Ventress konfrontáció, persze. 

Filoni mindkét karaktert szereti, szóval, nem lehet kizárni, hogy lesz egy kisebb összecsapás köztük. 

 

Belinkelem ide is a vidit, akit érdekel, és jó angolos, az nézzen rá. :) 

(41 perces)

 

De mi értelme lenne, amikor Ahsoka még említés szintjén sem szerepelt a sorozatban? Engedjük már el a negédes rajongói lázálmokat. Enélkül is lehet izgalmas a TBB harmadik évada.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezer és egy teória kering a neten, amiből talán, ha az 1%-a megtörténik. De én is úgy vagyok vele, hogy egy párbaj kedvéért behozni Ahsokát semmi értelme. Amúgy Ahsokát valamennyire érintették, mégha csak sejtésileg: Rex minden bizonnyal a lány által került kapcsolatba a Martez testvérekkel. Viszont azért már eléggé elkezdtünk belemenni a Birodalmi dolgokba, Ahsoka pedig ilyenkor már inkább azon a bolygón található, ahol mi a TOTJ utolsó részében láthattuk - vagy esetleg már Bail berkein belül mozog. De nem gondolnám, hogy a sorozat nagyon beleakarna menni a lázadásba. Itt tényleg a klónok lesznek a fókuszban, az ő történetükre tesznek majd pontot. Ha lázadást akarnak, már van is egy opciójuk: a klónlázadás. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok abban biztos, hogy Ventress a Batch tagjait akarná eltenni láb alól, maximum akkor, ha mint fejvadász tevékenykedik, de az meg ellent mondana a sárgás fénykard kristálynak, vagy nem? 

 

Emlitik Tech-et is, elfogadják ha meghalt, de azt is, ha nem halott, hanem Hemlock használja Tech-et valahogyan, akár az agyát, stb... 

Teóriák mindenhol vannak. Vannak jók, és vannak meredekek, ezért teória. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 minutes ago, Cpt. Rex said:

Emlitik Tech-et is, elfogadják ha meghalt, de azt is, ha nem halott, hanem Hemlock használja Tech-et valahogyan, akár az agyát, stb... 

 

Azután a zuhanás után nem hiszem, hogy bármi használható maradt volna Tech testéből. Istenem, csak haljon már meg egyszer valaki rendesen a Star Warsban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.