Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem szeretnék belelátni semmit se, de ha jól nézem, Hunter mögött az a Pabu-n lévő település egy részlete. Lehet hogy égni fog a városka? :hmm:

Sejtelmes kép, de lehet csak direkt úgy van szerkesztve. 

 

Jennifer megkezdte a "kampányt" ! :D 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell, @Yoda József, my bad, nem válaszként irtam, hanem csak úgy. A fenti képre gondoltam, mintha Pabu lenne, Hunter mögött. 

Sorry. :P  

 

Más: 

Ez az utolsó online kerekasztal beszélgetés lett szerintem a legjobb.

Egy szép összegzés, amivel lezárul a klónok korszaka, a 3. évad végeztével. :) 

 A vége picit spoileres ismét, de nem vészesen. 

 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idei SW tartalmak közül ezt a sorozatot vártam a legjobban, így elég magasan voltak az elvárásaim. Azt tudom mondani, hogy ez a nyitó hármas nem csak hozta az elvárásokat, de még egy picit túl is szárnyalta azokat. Baromi jó kezdés volt ez a három rész, úgy hogy három eléggé eltérő stílusú epizódot kaptunk. Az is tetszett, hogy nem finomkodtak, hanem ebben a három epizódban (különösen a harmadikban) eléggé felpörögtek az események, ki is derültek dolgok és persze még több kérdés maradt bennem. Írok majd bővebben is a részekről, de ha ilyen lesz az egész évad, azt hiszem méltó megkoronázása lesz ez nem csak ennek a sorozatnak, hanem az egész TCW érának, ami a klónokkal a főszerepben itt érhet a csúcsra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 minutes ago, Bence1997 said:

the-bad-batch-is-here-article-feature_db

 

the-bad-batch-s3-payoff_4e5744b9.jpeg?re

Kis képelemzés, de az is elég beszédes, hogy a sorfalban elől még csak a klón kommandósok állnak, de mögöttük meg már az új, sorozatt TK trooperek. Szerintem ez tök jól szemlélteti azt, hogy ekkor a Birodalom még mennyire próbálja fenntartani a köztársaság és a demokrácia látszatát. Mint ha a klón kommandósok sorfala lenne eme látszat fenntartásának a szimbóluma, de mögöttük már ott vannak a rendszer igazi arcai, a rohamosztagosok/TK trooperek, akik már a Birodalmat képviselik, abban szocializálódnak, és ezért harcolnak. Egyformán. Arctalanul. Tömegben. Egyéniség nélkül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.