Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

18 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Részlet a nyitó epizódból! Nagyon komoly!

 

 

 

 

Nagyon kiváncsi leszek, miként fog Crosshair sorsa alakulni. Mert látszólag nagyon szenved. 

Se a Birodalmat nem akarja már szolgálni, de a tesóihoz sem szeretne visszamenni. 

Nem vagyok abban biztos, hogy Crosshair felszerelését valójában ő fogja hordani, ahogy láttuk a trailer-ben. Lehet valamelyik segitő klón fogja megkapni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat valamennyi epizódját újra kiadták bizonyos embereknek, vagyis jöhetnek majd információk, vélemények a sorozatról még 21-e előtt. A 2. évadnál például az utolsó két epizód kivételével mindegyiket kiadták, most jó kérdés, hogy mennyit osztottak meg. Lehetséges, hogy csak az első 8 epizódot? Mert kitudódott az első 8 epizód játékideje:

 

3x01 - 31 mins

3x02 - 25 mins

3x03 - 25 mins

3x04 - 25 mins

3x05 - 26 mins

3x06 - 25 mins

3x07 - 23 mins

3x08 - 25 mins

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy vélemény az első 8 részről:

 

"A The Bad Batch 3. évadának első 8 epizódja fenomenális. A hangvétel érett, a hangsúly pedig végig az átfogó cselekményen van, nem pedig az egyszeri történeteken. Ez az évad összeköti az egész sagát (a PT-től kezdve a Mandalorian-en át a The Rise of Skywalkerig). Omega és Crosshair a sorozat szíve. Palpatine még sosem volt ilyen félelmetes."

 

Szósz: 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor még a Moff Gideon-os teória valóra válhat, ha emliti a Mandalorian-t is. :D 

Gideon is nagy rajongója a klónozásnak, nem csak Palpi és Hemlock. :P 

 

És ez csak az első 8 rész, amit megmutattak pár emberkének! 

 

Jennifer-től csak a szokásos minőség.. XD 
 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak annyi lesz a kapcsolat, hogy látjuk megkezdődni azokat a klónozási kísérleteket, amiket Dr Pershing vitt a Mandalorianben. Plusz még feltűnhet Pershing. Nem hiszem, hogy behoznának egy olyan fajsúlyos karaktert így az utolsó évadba, mint Gideon, aki ráadásul ekkor még nem is moff. Ha megtennék és főszerepet kapna, akkor elnyomná az eddig építgetett Hemlockot, ha meg csak mellékszerepet kapna akkor meg azzal lehetne kritizálni az írókat, hogy elpocsékolták a karakterben lévő lehetőségeket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintem csak annyi lesz a kapcsolat, hogy látjuk megkezdődni azokat a klónozási kísérleteket, amiket Dr Pershing vitt a Mandalorianben. Plusz még feltűnhet Pershing. Nem hiszem, hogy behoznának egy olyan fajsúlyos karaktert így az utolsó évadba, mint Gideon, aki ráadásul ekkor még nem is moff. Ha megtennék és főszerepet kapna, akkor elnyomná az eddig építgetett Hemlockot, ha meg csak mellékszerepet kapna akkor meg azzal lehetne kritizálni az írókat, hogy elpocsékolták a karakterben lévő lehetőségeket. 

Én értelek, de ez a twitter poszt, viszont pont nem feltétlen ezt sugallja. :)

 

 

 

Fan favorite Cameok is lesznek, és nem 1-2 karakter akkor. 

Szóval ez nagyon tág, kit is hozhatnak be. Cody szinte boritékolható, őt nem mutatták a trailer-ben sem direkt. Meg még akkor ki tudja kik. :)

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Fan favorite Cameok is lesznek, és nem 1-2 karakter akkor. 

Szóval ez nagyon tág, kit is hozhatnak be. Cody szinte boritékolható, őt nem mutatták a trailer-ben sem direkt. Meg még akkor ki tudja kik. :)

Fennec Shand, Cad Bane és már meg is vagyunk. :) Nem várnék ettől túl sokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem hiszem, hogy behoznának egy olyan fajsúlyos karaktert így az utolsó évadba, mint Gideon, aki ráadásul ekkor még nem is moff. Ha megtennék és főszerepet kapna, akkor elnyomná az eddig építgetett Hemlockot, ha meg csak mellékszerepet kapna akkor meg azzal lehetne kritizálni az írókat, hogy elpocsékolták a karakterben lévő lehetőségeket. 

Miért, Krennic-re panaszkodtak az előző évadban? Elég fajsúlyos karakter, jóval fajsúlyosabb, mint Gideon, mégsem nyomott el senkit a második szezonban, a részben, de még abban a nyúlfarknyi jelenetben sem. És senki sem panaszkodott arra, hogy eltékozolták a karaktert.

Sőt Gideonnál a aztán tényleg nem is kéne sokat adni. Mint BBH ügynök, betehetik a háttérbe a Tantis hegy laborjainak díszletei közé, akár Pershing-gel együtt, és még csak meg sem kell szólalnia. Ennyiből is tudnánk, hogy honnan indult a klónozási hóbortja és miért Pershinggel dolgoztatott. Nagyon elegáns húzás lenne egy néma cameóval feltárni a karakter múltjának egy jelentős részét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a birodalmi klón program lesz a legérdekesebb, ami kb. akkoriban indult és az eredménye a Palpatine klón. Ennek szerintem egy vadhajtása Gideon saját szakállára végrehajtott kis "lázadása", amiről szerintem senki nem tudott. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hivatalos oldal leírta mire kaphatunk választ. :) 

 

Season 3:

There are so many questions left to answer for fans going into the third and final season. Who is the mysterious Emerie Karr, also created from the genetic template of Jango Fett? What is really happening on Mount Tantiss? And what will happen to Crosshair and Omega?

All of this, and so much more, will be revealed during Season 3 of Star Wars: The Bad Batch, kicking off February 21 on Disney+ with a three-episode premiere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Itt a birodalmi klón program lesz a legérdekesebb, ami kb. akkoriban indult és az eredménye a Palpatine klón. Ennek szerintem egy vadhajtása Gideon saját szakállára végrehajtott kis "lázadása", amiről szerintem senki nem tudott. 

Ha a részleteket és a valós célt nem is, azt biztos tudták, hogy Gideon és Pershing klónozással kapcsolatban folytat kutatásokat, hiszen Hux rákérdez a "nők bálványánál", hogy mi van a beígért kutatási eredményekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A hivatalos oldal leírta mire kaphatunk választ. :) 

 

Season 3:

There are so many questions left to answer for fans going into the third and final season. Who is the mysterious Emerie Karr, also created from the genetic template of Jango Fett? What is really happening on Mount Tantiss? And what will happen to Crosshair and Omega?

All of this, and so much more, will be revealed during Season 3 of Star Wars: The Bad Batch, kicking off February 21 on Disney+ with a three-episode premiere.

Remélem kapunk választ arra is, hogy mi célból teremtették a Clone Force 99-es alakulatot, és Omega-t. Cél nélkül semmit se teremtenek még a Kaminóiak se. 

Vagy esetlegesen ki volt a megrendelő. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A 99-esekre már van válasz. Egyszerűen degenerált klónok, akik különféle kísérletek eredményei. Omegánál lehetnek még csavarok. Emerie-ből kiindulva.

Szerintem itt többről van szó, mint degenerált klónok. Remélhetőleg, még folytatódik majd az osztag eredet története, kicsit jobban belemenve a témába. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy a 99-esek eredetét már lezárták, különben a második évad is foglalkozott volna a dologgal. Meg alapvetően az első, de lényegében elintézték egy mondatban. De már eleve az ep2-ben ott a válasz: a kaminóiak célzottan módosították Jango génjeit. Logikus, hogy ezeknek a kísérleteknek voltak vadhajtásai. És a TCW-ben láthattuk, hogy az ilyen selejteket, amennyiben életképesek, hasznosították a KNH-ben a kaminóiak. Lásd az osztag névadóját, 99-et. Ennyi elég, nem kell ezt túlcifrázni, pláne nem akkor, amikor már így is három rejtély van a klónozás közül.

1. Miért csinálták a kaminóiak titokban egy másik nyers klónt Boba Fett mellé?

2. Ki a rejtélyes klón merénylő, aki meg akarta ölni Chuchi szenátornőt?

3. Ki vagy mi Emerie Karr?

Ehhez tök fölösleges még a 99-esek eredetét is megkavarni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már nagyjából tudjátok, kik is lesznek benne "Cameo" szintjén, én szerintem Boba Fett-et nem fogják behozni. 

Ne legyen igazam, de mivel annyira mondjátok/mondják, hogy nagy részben a klónok sorsárról és a klónozásról fog szólni az évad, ide Boba nem fog beleférni. Fett rühelli a klónokat, pedig ő is az. :P  

 

Még a legendákban is, Fett segitségével verték le a klón lázadást, mert megveti őket.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen furcsa, hogy a 66-os után nem sokkal már teljesen eltűntek az ARC-170-es vadászok, vagy a CW érás Y-wing-ek is. 

Vagy a Z-95-ös vadászokat is ide lehet tenni, eltűntek, kivonták őket a forgalomból nagyon hamar. 

Maradtak a V-wing-ek, amik jól is néznek ki, meg hasznosak is voltak a birodalom számára, de mégis ez a borzasztó gyors átmenet, azért szomorú, na.... :/ 

 

Csakis V-wing-et láthattunk már a TBB-ben is..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De azt, ha jól tudom nem tudjuk, hogy a fentebb említett gépeket mióta használták. 

A wookipedia azt irja, hogy először a klón háborúkban használták, és a Birodalom megalakulása után még a BBY 17-ben történő Salient rendszerben-i nagy kampány során még használatban volt. Kb. BBY 14-ig használták, addig ameddig a TIE line/program el nem indult. 

De ez csak az ARC-170-re vonatkozik. 

 

 

Más: 

 

Ezt a quiz-t néztétek? Nekem a kamino Lost episode-ot ajánlotta a végén, hogy azt nézzem meg ismét. :P
 

https://www.starwars.com/news/quiz-the-bad-batch-episode-to-watch
 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.