Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Az első két epizód korábban fog jönni. Már aznap (augusztus 23) hajnali 3-kor elérhető lesz a Disney+-on!!! :yeah:

 

 

We’re excited to announce that new episodes of #AhsokaDisneyPlus_Ahsoka_2023.png will now launch Tuesdays at 6PM PT, starting with our two-episode premiere on August 22, only on  @DisneyPlus.

 

És ha jól olvasom, akkor ez az összes részre értendő lesz, ergo aki korán kel, aranyat (ez esetben új epizódot) lel! :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az első két epizód korábban fog jönni. Már aznap (augusztus 23) hajnali 3-kor elérhető lesz a Disney+-on!!! :yeah:

Hm... milyen jó, hogy általában hajnali 5 felé fekszem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 08. 18. - 17:10, Bence1997 írta:

Az első két epizód korábban fog jönni. Már aznap (augusztus 23) hajnali 3-kor elérhető lesz a Disney+-on!!! :yeah:

 

 

We’re excited to announce that new episodes of #AhsokaDisneyPlus_Ahsoka_2023.png will now launch Tuesdays at 6PM PT, starting with our two-episode premiere on August 22, only on  @DisneyPlus.

 

És ha jól olvasom, akkor ez az összes részre értendő lesz, ergo aki korán kel, aranyat (ez esetben új epizódot) lel! :D

Klassz! Ez remek hír. Mert a drága eon pont aznapra hírdetett egy áramszünetet az utcába 9-14-ig..

Szóval ha 6-kor kelek már elérhető lesz, ha jól értem. Már magyar időre írtad a hajnali 3-at?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, csoli1138 írta:

Már magyar időre írtad a hajnali 3-at?

Igen. :)

 

 

Amúgy ezzel a lépéssel kicsit visszajön az az időszak, amikor a TCW epizódjai jelentek meg már a hajnali órákban. Nekem csak a 4. évadban volt alkalmam átélni azt, de most (igaz, más napon) újra megtörténhet. És az a jó, hogy mindent egyből megkapunk. (eredeti nyelv + felirat + szinkron) :D

 

Már kevesebb, mint 3 nap!!! :yeah:

 

(nekünk meg szeptember 7-re hirdettek áramszünetet 8 és 16 között. Ami egy csütörtöki nap, szóval annyira nem érint :D)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ne is mondd, tényleg. És voltam olyan fanatikus, hogy TCW új rész miatt felkeltem hajnalban, sőt az még éjjel volt, majd visszafeküdtem... De azt még le kellett torrentezni... Hú de nem hiányzik. Nagyon elkényezet a streaming! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja hát én sem, világosan leírták, hogy Amerikában érkezik kedd este :D csak olyan rossz a tudat, hogy végig kell dolgozd a napot, hogy este végre megnézd, mások meg addig 6x is megnézik :D

 

Egyébként szerintem nem lenne ördögtől való dolog, hogy időzóna alapján mindenhol máskor élesedne a rész. Mondjuk mindenhol ottani idő szerint este 8-kor. Persze ekkor is előállna a helyzet, hogy nem egy időben tud mindenki leülni és megnézni, de legalább a helyi viszonyokhoz lenne igazítva

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én is gondolkodtam azon, hogy csinálhatnák itt is, mint pl. a moziknál, ahol mi a filmeket pár órával előbb látjuk, mint az amcsi barátaink. :D

 

Persze amikor a Bad Batch-Mandi kombót reggel 8-9 körül adták ki, sokszor én is mocorogtam a munkahelyen, tudva, hogy kerülnöm kell minden oldalt addig, amíg haza nem érek. Utána meg az írástól való kedvem nem jött meg, mert fáradt voltam.

 

Így legalább meg lehet csinálni, hogy indulás előtt megnézi az ember az epizódot, utána mehet a napközbeni tevékenység. Persze ehhez nagyon korán kéne kelni, de ez nálam nem lesz akadály. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez az első olyan vélemény, amit olvasok azzal kapcsolatban, hogy az átlagnézőnek (itt főleg olyan SW fanokra kell gondolni, akik nem nézték az animációs sorozatokat) vajon miképp fog tetszeni az Ahsoka. Örülök, hogy ők is élvezik a történetet. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi vélemények szerint a sorozat erősen fog kezdeni, majd utána sokan kicsit döcögősnek érezték az epizódot (gondolom inkább a beszélgetésé lesz a főszerep az akciók helyett :idn:), utána viszont helyrebillen az egyensúly és sokakat beszippantott. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. március 5-e óta eltelt 1996 nap, kevesebb, mint 11 óra múlva pedig végre folytatódik a Rebels karaktereinek a töténete, természetesen a címszereplővel, Ahsoka Tanoval karöltve. :yeah:

 

Ki mennyire izgatott már? :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most fejeztem be a Rebelst, az utolsó pár részt néztem meg. Még meglesem így este a The Jedi című epizódot, utána még reggel elszeretném csípni az epizódokat. Mivel a mai nap se tudtam aludni (baromi meleg van és az elkövetkező napok is hasonlóak lesznek), így a korán megnézés holnap nálam garantálva lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.