Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Nyáron érkezik a sorozat.

 

https://collider.com/the-acolyte-release-window/

 

Mondjuk a szöveget nem tudom ki írta, de ellentmondott magának. :lol: A "The Big Picture" felsorolásnál 100 évvel az első rész előttre írja a sorozatot (ami amúgy a hivatalos álláspont), majd a második bekezdésnél ezt írja: Set 50 years before the events of The Phantom Menace... :D

 

Szóval ez jelenthet június elejét, de jelenthet augusztust is. :D

 

szerk.: közben meg már a felsorolást is javította 50 évre. :lol2:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.... vajon a TPM mozis vetítésén fogják bemutatni az előzetest? Elvégre, ez egy TPM előzmény :) 

 

Egyébként redditen a jövőheti superbowl-t is találgatják, így hogy pont most jött ki ez a hír

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Superbowlra nem hiszem, hogy jönne valami (hacsak nem lesz valami Disney+ montázs), mert akkor már jelezték volna. Éjfélkor elkezdődik a mérkőzés, szóval én kizárom a dolgot. :D

 

A TPM újrabemutatásán már én is gondolkodtam. Szerintem akkorra a full előzetest kiadhatják (megismételve az Obi-Want), a sorozat meg június elején érkezhetne. Én íhy csinálnám. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TBB előtt biztos nem kezdenek el promózni egy másik sorozatot, ami ki tudja mikor jön... Max. azt tudom elképzelni amit Bence írt, hogy montázsban felvillan egy-két jelenet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy szinte biztos, hogy szétfogják nyújtani a sorozataikat. A jelenlegi tudomásunk szerint jövőre ugyanis csakis az Andor van készenlétben. Meg 1-2 animációs széria (feltételezve, hogy a TBB után megint lesz egy új animációs széria, továbbá jövőre érkezhet a Visions következő etapja), de például az Ahsokát én legjobb esetben is akkor tudnám elképzelni jövőre (teszem azt november-december körül), ha még idén ősszel elkezdik a forgatást.

 

Ebben az esetben azt is eltudom képzelni, hogy májusig nem is kezdik el a marketinget. Megvárják, míg végetér a TBB, következő nap teaser, amit a mozikba is beadnak és majd nyáron fő előzetes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Májusnál előbb semmiképp nem számítok előzetesre. Persze csak akkor ha tényleg nyáron jön. Számíthat az is mekkora durranásnak kezeli a Lucasfilm, ezáltal milyen promót szán a sorozatnak. 

 

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Egyébként redditen a jövőheti superbowl-t is találgatják,

Az "ma" éjjel lesz, hétfő 0.30-kor. Persze az már jövőhét. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

DanielRPK, aki a trailerekről jól értesült általában, azt mondta már kész a trailer, csak kérdés mikor jelentetik meg.

 

Kiváncsi vagyok ugyanaz lesz-e mint amit a Celebrationon láttunk tavaly, vagy új lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem új lesz. Gyorsan megnéztem a Celebration-ös előzetest és bár még mindig baromira tetszik, szerintem egy picit átköltött verziót fogunk majd kapni, amely egy picit többet mesél a sztoriról (kivétel ha előbb egy teasert kapunk, azok általában nem igen mennek bele a sztoriba).

 

Közben megpróbáltam elcsípni a mondatokat az előzetesből, erre jutottam:

Spoiler

Lee Jung-jae karaktere: Close your eyes. Your eyes can deceive you. We must not trust them. The Force is powerful. It is power... we must respect.

Szabad fordításban: Csukjátok be a szemeteket. Becsaphat titeket. Nem szabad bíznunk bennük. Az Erő hatalmas. Ezt a hatalmat... tisztelnünk kell.

 

Jodie Turner-Smith karaktere: This isn't about good or bad. This is about power. And who's allow to use it.

Sz.F: Ez nem a jóról vagy a rosszról szól. Hanem a hatalomról. És arról, hogy ki használhatja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Amandla Stenberg a magazinec.com-nak készített egy interjút, amiben a következőket árulta el a sorozatról és annak készítéséről:

- Leslie-vel találkoztak, közel a showrunner otthonától. Headland már egy csomó concept arttal várta őt, amin az ő arca köszönt vissza. Leslie azt mondta neki: "Már vagy 3-4 éve ezen dolgozok, nem tudom mit fogok csinálni, ha nem fogadod el a főszerepet." Rögtön el is fogadta a szerepet.

- Nagyon nagy megtiszteltetésnek veszi a szerepet és egy nagy tehernek is.

- Dicsérte a stábtagokat, azt mondta, hogy ilyet még egy Amerikai forgatáson sem tapasztalt.

- Nem árulhat el sokat (sőt, szinte semmit) a sorozat történetéről, mert NDA alatt van. Azt azért elárulta (semmi meglepő), hogy az előzmények előtt leszünk. :P

- Amit mégis elárult az a következő: "A Star Wars-univerzum kontextusában ez elméletileg a nagy béke ideje" - mondja Stenberg. "Ez egy intézményesített időszak is, és ez egy olyan időszak, amelyben az Erő körüli elképzelések nagyon szigorúak. És azt hiszem, amit a sorozatunkban megpróbálunk feltárni, az az, amikor egy intézménynek egyedülálló elképzelése van arról, hogyan lehet használni a hatalmat... megpróbálunk sok különböző perspektívát és választ adni erre a kérdésre. Az ötlet az, hogy tiszteljük a Star Wars ethoszát és az Erővel kapcsolatos elképzeléseket, és egyben meg is kérdőjelezzük őket, remélhetőleg harmonikusan."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trailerek nem szoktak szombaton megjelenni, most sem számítanék ilyesmire

 

Sokkal inkább adja magát, hogy utána hétre, a TPM újrabemutatójára időzítsék. Kiváló lehetőség, hogy promózzák a sorozatot, ha moziban is vetítik az előzetest

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mert holnap már csak 3 hónapra lesz a premier :) ha úgy akarják promózni mint az Obi-Want vagy a Percy Jacksont, akkor mostanában kellene teasernek jönnie

 

Tudjuk már mikor lesz a premier? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.