Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

11 perccel korábban, Donát írta:

Sajnos ez nem túl biztató és a twitteren is hasonlókat tapasztaltam. :( 

Nem látom be miféle jelentősége lenne ennek, amikor elég világos, hogy túlnyomórészt olyanok szavazzák le akik nem látták de utálják hogy a showrunner nő meg leszbikus és sok a szinesbörű a sorozatban. Csak azért mert az aggregátor-szájtokon ilyen vagy olyan szavazata van egy sorozatnak az nem jelent semmit a jövőjére nézve. 

A hirek szerint tényleg rosszra sikerült Velma sorozat ilyen számokkal kapott második évadot: 

o6IRBQC.jpeg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, rendben próbálok bizakodni. Csak, amikor először megláttam azt a 33%-ot, felforrt a dühtől a vérem. Először azt gondoltam, mi a franc nem tetszik ezeknek ennyire? Normálisak  ezek? Aztán eszembe jutott, hogy elég sok fikázó troll van, aki hadjáratokat folytat mindenféle sorozat megbuktatásáért....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Jó, rendben próbálok bizakodni. Csak, amikor először megláttam azt a 33%-ot, felforrt a dühtől a vérem. Először azt gondoltam, mi a franc nem tetszik ezeknek ennyire? Normálisak  ezek? Aztán eszembe jutott, hogy elég sok fikázó troll van, aki hadjáratokat folytat mindenféle sorozat megbuktatásáért....

RT-t sokkal kevesebb felhasználó használ, ott jobban ki fog jönni, ha egy bizonyos réteg megsorozza 1-esekkel a sorozatot.

 

Imdb-n 5,2-n áll a sorozat. Nem mintha az hízelgő pontszám lenne, de azt mutatja, hogy egy nagyobb kupacban már kisebb ennek a rétegnek is a hangja.

 

Az RT alapján a TROS-ra kb a TLJ nézők felét el kellett volna veszítenie a trilógiának, azt mégse történt ilyesmi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjegyzem, a Velma is valószínűleg azért kapott második évadot, mert a sok utálkozó is megnézte, meg kanyarítottak neki egy tisztességes negatív reklámot, így azok is megnézték, akik máskülönben nem is hallottak volna róla. Még én is megnéztem három részt, pedig k*rvára nem érdekelt és három rész után ez az érzés csak igazolódott. Szóval tessék, szidják csak a The Acolyte-ot, kanyarítsanak e köré is egy tisztességes negatív reklámot. Nézzék meg az utálkozók, és mondják el azoknak is, akik nem is hallottak róla, bíztassák őket arra, hogy nézzék meg és lássák, milyen sz*r, ha nem hiszik el bemondásra. :)  Mindezzel csak a mi érdekeinket, azaz a második évadot szolgálják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bomarr írta:

Erről van szó. Nézik vagy nem a sorozatot. Ennyi az érdekes nekünk.

Eddig csak két rész van kint. Ha lehúzzák már most, akkor nem fogják tovább nézni, ezért aggasztó. De legyenek jók a számok, én is ezért szurkolok. Csak egyelőre vészjósló az audience score.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Ha lehúzzák már most, akkor nem fogják tovább nézni

Eddigi tapasztalataim szerint meglehetősen sok az olyan agyhalott, aki lehúz egy sorozatot, és nem csak végignézi az egész évadot, de aztán a második évadra is visszatér, hogy részről részre közhírré kiabálja, mennyire sz*r a sorozat. Itt nem tapasztaljuk, mert ez a fórum nem ilyen közösséget alkot, de más SW fórumokon vagy más sorozatoknál rendre vannak kisebb-nagyobb csoportok, akik részről részre elemzik, hogy éppen miért volt totálisan elbatyva az aktuális rész. Youtube videók, facebook posztok, redditen és Twitter csatornák alatt egymást túllicitálva hozzák a példákat a sorozat bármely epizódjából, hogy igazolják magukat. Néha jobban tudnak példázni, mint mi. Ne becsüld alá a lelki mazochistákat. :) 

Az átlag néző java meg nem megy fel a rohadtparadicsomra, hogy értékeljen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars azt is túlélte, lett ep9, lesz Rey-film, folytatódtak a sorozatok, lettek új sorozatok. Ezt is túl fogja élni, aztán majd jön valami más, aminél ugyanez lesz.

QoK5r2u.png

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Eddig csak két rész van kint. Ha lehúzzák már most, akkor nem fogják tovább nézni, ezért aggasztó. De legyenek jók a számok, én is ezért szurkolok. Csak egyelőre vészjósló az audience score.

Te komolyan hitelt adsz ilyen "nézői" pontoknak? :D Ezek nagy része akkor íródott amikor még be se mutatták a két részt. A sorozat minőségéhez semmi köze. Nézd meg hogy áll a TROS audience pontja az RT-n és hogy az IMDB-n. Remélem nincs több kérdésed. 

 

Egyébként egy nagy bölcset idézve:

"If in to the social media you go, only pain will you find'. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Deadline beszámolója szerint az első nap 4.8 milliós nézettséget hozott a sorozat. Idén eddig ez a legsikeresebb Disney+ sorozat-indító. Ami talán fontosabb: jobban kezdett mint az Ahsoka. Az Ahsoka az első öt nap 14 milliós nézettséget hozott. Ha tartja magát az Acolyte ezt megugorhatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti közlemény szerint az Acolyte jó úton van ahhoz, hogy az Ahsoka első öt napját túllépje. Gondoltam azért mondható ez el, mert az első nap jobban teljesített. De nem tudom kitől van ez a megállapítás. A Disney-től akik nyilván az Ahsoka első napját is látják vagy a Deadline magától jutott erre a következtetésre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, az Ahsokánál nem közöltek első napi nézettséget. Önmagában elég ritka, hogy ilyet csinálnak, ha jól tudom a SW-szal eddig egyszer esett ez meg, talán valamelyik Mando évaddal, de már nem emlékszem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

2024. 06. 06. - 5:39, kdani20 írta:

a zene is tetszik,

 

Nekem is, nem azt mondom bajom van a Göransson féle soundtrackekkel (bár szokni kellett az tény), de az efféle klasszikusabb dalamok páros lábbal rúgnak bele az SW feelingbe

 

23 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ami nagyot dobhat még a Disney+-on, ami már most is sikeres, hogy a Netflixhez hasonlóan tiltani fogják a jelszó megosztást, ami a Netflixnél jelentősen megdobta a forgalmat.

 

Meg jöhetnek még a reklámok is, meg a reklámmentes drágább előfizetés az is megdobhatja a bevételüket.

 

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Darth Cupsy jól érzékelem, hogy neked is tetszett a premier? :)

 

Igen:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na baz' meg, 38 éven át szentül hittem, hogy sosem voltam egy szektának sem tagja, erre így kell megtudnom, hogy egynek másodvezetője vagyok? :o Na jól van, mindjárt átgondolom az életemet, csak ha már itt van ez a sok ember, akkor befejezem az éjjeli áldást a Lucas/Kennedy fényképekkel keretezett Star Wars oltár mellett. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Na baz' meg, 38 éven át szentül hittem, hogy sosem voltam egy szektának sem tagja, erre így kell megtudnom.... 

Ez jutott nekem is az eszembe, komolyan. A gonosz se tudja magát gonosznak tekinteni, sőt a hülye se tudja magáról, hogy hülye. Sőt ha bizonygatni kezdjük, hogy ez nem szekta, akkor tűnik úgy, hogy van vaj a fülünk mögött.. Hát mi elfogult s*ggfejek... Megint elfogyasztjuk a Lucasfilm szemetét és még ízlik is? 

Az helyzet, hogy  star wars nincs rossz kezekben, örülni kéne, hogy nem csak 6 mozifilmünk van és nem lett rosszabb. 

De mi a helyzet az emberekkel? Azok lehet, hogy rosszabbak lettek 77 óta? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.