Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

34 perccel korábban, Bence1997 írta:

Érdekes interjú született a sorozat készítőjével az 5. epizód és a sorozatot egészét illetően. Leslye a következőket mondta:

 

  Spoiler elrejtése

 

- Van egy másik Legendákból való dolog, amiről még nem beszélhet. Arról majd a finálé után nyílik meg.

 

 

 

Hűha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van néhány spoileres infó David Harewood karakteréről a szokásos szivárogtató szerint

 

Spoiler

- Csak az utolsó epizódban szerepel

- Nincs köze a Sithekhez/a Sith-hez (az angol nyelv bája miatt nem világos, hogy egyes vagy többesszámban írta)

- Viszonylag fontos karaktert alakít

 

A fentiek szivárgások, amiből mások azt spekulálták, hogy a főkancellár lehet, vagy hasonló nagyobb hatalmú politikus karakter

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Nem feltétlenül. És ha már megölte a mestert és már most tanítványt keres magának, hogy meglegyen a Kettő Szabálya? Akár ez is lehet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Just now, Darth Revan9 said:
  Hide contents

Nem feltétlenül. És ha már megölte a mestert és már most tanítványt keres magának, hogy meglegyen a Kettő Szabálya? Akár ez is lehet.

 

Spoiler

De ebben az esetben is az lenne az értelme ha tanítványt mondana akolitus helyett. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Talán. Egyébként én is azt valószínűsítem, hogy Qimir a tanítvány és társat keres magának ahhoz, hogy letaszítsa a mesterét, majd az akolitsa átvehetné a tanítvány szerepét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes információk az utolsó 3 részről, leginkább az eddigi szivárogtató által közölve, de van 1-2 Leslyevel:

 

Spoiler

- "Ha azt hitted, hogy Qimir jól nézett ki az 5. epizódban, csak várd meg a következőt." :lol:

 

- Ugye korábban még volt szó (azt hiszem amikor forgatták a sorozatot), hogy felkértek egy "intimitás rendezőt", vagy minek hívják. Nos úgy néz ki, hogy lesz egy jelenet Qimir és Osha között. Nem kell rögtön arra gondolni. :P

 

- A következő epizódban látni fogjuk, hogy minden, ami eddig történt merre is halad pontosan.

 

- Leslye a flashback epizódról: "Mindig is az volt a terv, hogy a lehető leghosszabb ideig tartsunk vissza annyi részletet [a flashbackekről], amennyit csak lehet. Minden szereplőnek két oldalát fogod látni."

 

- [A 7. epizód] sokkal menőbb, és mindent megmagyaráz, [és] véleményem szerint visszatekintve jobbá teszi a 3. epizódot.

 

- A "csavarról", ami valójában a Brendokon történt: "Mégsem ez a fő "csavar".

 

- A legjobb párbaj a 8. epizódban lesz.

 

- "Az a vicces, hogy még mindig nem láttam senkit, aki kitalálta volna, hogyan ér véget a történet, és hogyan illeszkedik majd a nagy egészbe."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

További infó tőle, hogy nincs ebben az évadban említés Qimir mesteréről, és nem is szerepel

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma sikerült konfrontálódnom kissé egy önfejű bosszantó véleménnyel. Van egy kolegám, (nem Hitman), aki hozzám hasonlóan nagy "filmesztéta", az ST filmekre is eljött a csapattal.

Az utóbbi években "radikalizálódik", mert azt már tudtam róla, hogy imdb 8.0 alatt nem néz meg semmit, bárki győzködi.

Most kiderült, hogy nem nézi az Akolitust.. Az ok elszomorító. "Woke sorozat, leszbikus boszorkányokkal, Leslye egy bolond, férfigyűlölő", és látta a nyilatkozatot, amiben a droidokat melegnek bélyegzik.

Egy olyan emberről beszélünk, aki amerikai talk-showkat néz eredeti nyelven. Mondom nem jött le, hogy viccelnek? Plusz nem láttál egy részt sem és ítélkezel lezbi boszik miatt? Hiába érveltem, hogy itt a woke-ság nagyon finoman és a történetet szolgálva van megjelenítve, hogy ez Anakin fogantatási módjának ágyaz meg, hogy hozzátesz az erő misztikumához, hogy nem az első női közösség a star warsban. Nem és nem. És lemarad ilyen élményekről mint az 5. rész. És lemarad egy ilyen történetről, mely az utolsó részig tartogathat meglepetéseket.

Tudom, hogy nem vagyunk messiások, nem küldetésem nekem sem a star warst eljuttatni minden szívbe. De elszomorít, hogy hála közösségi média által felkapható mindenkinek elérhető tartalmak miatt egyesek előítéletből lemaradnak olyan dolgokról, amiért régebben odáig lettek volna! Részben beszéltünk már erről itt, hogy 99-ben mindenki befogadóbban fogadná a mesét.

Bezzeg a Boyst nézi, bár az is nagyon woke már, de ott bírja az alkotókat és maga mondta, vazzeg, hogy akit nem szeret annak a főztjéből sem kér. Majdnem mondtam Lalisan, hogy 'akkor menjé haza, azt főzessé anyáddal, kisköcsög..

Szóval sajnos nyilván nem az Ő feje az egyetlen példa, ahol a bulvár felülírja az amúgy elvileg érdekelt médiumot. Rohadtul szomorú hozadéka ez a mai kornak.

Kiírtam magamból elnézést kérek! :peace:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is: büszke vagyok rád csoli! Eleve azért, mert kiálltál a hülyeséggel szemben, holott az hasztalan. :clap:

 

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Az utóbbi években "radikalizálódik", mert azt már tudtam róla, hogy imdb 8.0 alatt nem néz meg semmit, bárki győzködi.

Mondjuk abból ítélve ahogy ezeket az oldalakat manipulálják, azonnal kuka a fickó...

 

Az egyébként nem baj, ha a felszínesek és a hülyék lemorzsolódnak. Bár ezt lehet, hogy a Disney másképp gondolja. :) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos. Üzletpolitikailag is káros lehet, ha ez a jelenség esetleg mérhető páciensvesztéssel jár.

Persze mondjuk néha, hogy a negatív reklám is reklám, de itt már arról van szó, hogy félreérteni akart riportok alapján úgy dönt valaki, hogy nem nézi.

Mondom neki, hogy figyelj, ismersz! A sz@rt nem szeretem. Ha azt mondom jó, akkor jó! Erre, "-á nem.." Akkor az amcsi stand up helyette...

Ilyen szinten bízni az imdb-ben és aljas újságirói módszerekkel írt clickbait címekben?

Szómorú. De zárjuk, le, köszi, hogy reagáltatok!

Rohadtul várom a holnapi részt, korán kelek majd miatta.

Most jön az, hogy az ucsó 3 részben merőben megváltozik a stílus?

Játékidő?

Vagy most jön Vernestra akciója, ami valamelyik trailerben is volt egy pillanatra és a beígért spéci kard? Ezek felől/alapján nagy üresjáratra nem számítok.

Ejj de várom már!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, csoli1138 írta:

Most jön az, hogy az ucsó 3 részben merőben megváltozik a stílus?

Hát a stílus már az 5. epizódban is megváltozott, de igen. :D

 

10 perccel korábban, csoli1138 írta:

Játékidő?

Nincsenek infók róluk, de szerintem hasonló hosszúságúak lesznek, mint az eddigiek. Bár a 4-5. rész nagyon rövid volt, eredetileg eme két részt egyben írták meg és szedték ketté. Leslye azt mondta, hogy a finálé fog 40 perc fölé menni, a többi 30-40 között van, ami amúgy így is van eddig:

 

Az első oszlop a nálunk megtalálható teljes hossz, a középső a nemzetközi stáblista nélküli epizódhossz, az utolsó pedig a stáblista nélküli rész (persze az elején lévő intró belevan számítva)

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Bocsi, de az írásod alapján elég ostobának és bíráknak tűnik a csávó.

Nem ilyen egyszerű. Hisz ostobákkal nem állok le. Főiskolát végzett, gyakorlatilag az egyik felettesem. Nem hülye gyerek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem tudom mennyire megbízható az oldal, de ha igaz amit írnak, az fantasztikus hír a sorozatra nézve!

 

SZERK: ezt a hírt vették át.

 

Idézet

"Reelgood define "engagement" as an aggregation of user interactions with titles across Reelgood platforms, including playbacks, tracking, and other interactions."

 

Ez alapján egyrészt, ez csak az adatok egy kis szelete (konkrétan csak azok a felhasználók vannak benne, akik Reelgood-ot használnak), másrészt kissé bullshit alapúnak tűnik, hogy nem csak a nézettséget veszik bele, hanem másfajta "interakciókat", jelentsen ez bármit.

 

Jövő héten már láthatunk Nielsent az első hétről, az lesz a mértékadó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.