Ugrás a kommentre

1x14 - War-Mantle


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha csak nem jelentik ki tárgyilagosan, hogy az ott nem Scorch, addig számomra az ott Scorch, mert úgy néz ki, mint Scorch, és a készítők mindent megtettek azért, hogy Scorch legyen.

Leírták tisztán és világosan, hogy csak emlékeztetnek rá ezek a dolgok. Ez a klón nem Scorch.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Leírták tisztán és világosan, hogy csak emlékeztetnek rá ezek a dolgok. Ez a klón nem Scorch.

Egyrészt, ártok valakinek azzal, hogy számomra az ott Scorch lesz? Másrészt, attól, hogy egy Afrikában élő fekete-fehér csíkos lóra azt mondják, hogy csak hasonlít a zebrára, az attól még zebra lesz. ;) Harmadrészt tuti nemsokára jön valami, ami igazolja, hogy az Scorch. Vagy, ha hivatalosan adnak neki egy másik nevet vagy egy készítő azt mondja, hogy "az nem Scorch", akkor újragondolom. De addig nekem akkor is Scorch lesz. :P 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 minutes ago, Cpt. Rex said:

Emlékeztessen rá, a páncél,  a fegyvere hangja, de hivatalosan nem ő, ez itt a probléma.  Más lett volna a dolog, ha legalább az egyik TK-s a nevén szóllitja(vagy a számját), de ez nem történt meg. Igy ez egy sima copy paste. 

A továbbiakban nem kivánok ebből ügyet csinálni, viszont amig nem lesz megerősitve, hogy Scorch-ot láttuk, nem csak egy "klónját", addig számomra, nem hiteles.

A wookiepedia is Scorch-nak írja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Iqvi írta:

A wookiepedia is Scorch-nak írja.

Mindenhol mindenki Scorch-nak hívja, nem véletlenül. Lehet, hogy a készítők széndéka nem ez volt (bár mondjuk akkor ennél sokkal jobban megváltoztathatták volna, mert lényegében majdnem teljesen ugyanúgy néz ki), de ez lett. És ezért lesz végül hivatalosan is Scorch szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Dzséjt írta:

Egyrészt, ártok valakinek azzal, hogy számomra az ott Scorch lesz? Másrészt, attól, hogy egy Afrikában élő fekete-fehér csíkos lóra azt mondják, hogy csak hasonlít a zebrára, az attól még zebra lesz. ;) Harmadrészt tuti nemsokára jön valami, ami igazolja, hogy az Scorch. Vagy, ha hivatalosan adnak neki egy másik nevet vagy egy készítő azt mondja, hogy "az nem Scorch", akkor újragondolom. De addig nekem akkor is Scorch lesz. :P 

Ha Boss és Fixer is megjelenne, és mondjuk még szöveget is kapnának, akkor már nem húznám a szám, ennyire. 

Viszont Sev-et ha behoznák, aki ütközetben eltűntnek van nyilvánitva a Kashyyyk-on.... Nem is tudom.

Persze ez nem jelenti egyből azt is hogy meghalt akkor, de nem tudok semmiféle infót arról hogy megtalálták volna, a későbbiek folyamán. 

Viszont szerintem Sev halott, ha nem lenne halott, akkor talán ő is megkapta a 66-os parancsot. Akkor meg ha aktiválódott nála a chip, valahogyan visszatalált volna egy köztársasági, vagy birodalmi bázisra, még ott a Kashyyyk-on. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sev egyszer jelent meg a kánonban, a TCW egyik részében, egy rövid ideig, tehát semmi garancia, hogy bármi megtörtént abból a kánonban is , amit a videójátékban láthattunk. Össze lehet mosni a Legendset meg a kánont, ha valakinek ez fekszik, szíve joga, csak utána meg nem kell csodálkozni, ha pofára esés van, mert teljesen más storyt írtak valaminek/valakinek a kánonban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Egyrészt, ártok valakinek azzal, hogy számomra az ott Scorch lesz?

Felőlem lehet neked Snoke is. Egészségedre. :P 

 

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

A wookiepedia is Scorch-nak írja.

Akkor tévednek.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Bomarr írta:

Nekem úgy tűnik neked nehéz elfogadni, hogy ez Scorch is lehet. Egyelőre semmi olyat nem láttunk ami ezt kizárná.

"Az ebben az epizódban látott kommandósok egyikének kinézetét úgy tervezték meg, hogy emlékeztessen RC-1262-re, vagyis Scorch-ra az említett játékból." Tehát csak easter egg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tartom Scorchnak, nem is szeretném, hogy az legyen, mert bár Ő volt a legkompetensebb katona a Birodalom oldalán a részben, mégis kevésnek, degradálónak érzem Scorch személyére nézve, hogy csak ennyit tudott tenni. Ugyanakkor szerintem sem tart nekik semeddig retconolni, hogy igen Ő Scorch és ha ez meg történik amúgy nem igazán fog zavarni, annak ellenére se, hogy nem szeretném, hogy megtörténjen. :) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Viszonylag jó rész volt, bár már kezdett egy kicsit sok lenni az örökös mentőakciókból. Gregort jó volt újra látni. Ebben a részben szerepelt Scorch a Delta osztagból?

A végkifejlet valahogy kiszámítható volt. Négyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
2021. 08. 05. - 21:56, Ody Mandrell írta:

"Az ebben az epizódban látott kommandósok egyikének kinézetét úgy tervezték meg, hogy emlékeztessen RC-1262-re, vagyis Scorch-ra az említett játékból." Tehát csak easter egg.

Akkor most már te is elfogadod, hogy ebben a részben is Scorch szerepelt és nem csak easter egg volt? :P 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.