Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon szép gyűjtemény, Phobos. Elismerésem. :lol:

 

House 6x22

Spoiler:

Zseniális epizód volt. :lol: Nem szaporítom feleslegesen a szót, Taub nagyon szimpatikusan viselkedett, House úgyszintén. A hat éven át várt House-Cuddy románc végre megszületett. :( És kezdek egy kicsit aggódni Remy-ért. A beteg pedig egy igazán könnyfakasztó eset volt. Ennek ellenére a férje arcán nem sok fájdalom tükröződött. Kíváncsian várom majd az új, hetedik évadot. De az még egy kicsit odébb van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is kell oda :lol:
Úgy bizony! :lol:

 

Annyi sétapálcája volt, hogy annak gyűjtésébe nem kezdek bele :(
Arra az esetre ha meggondolnád magad. :D

http://www.fashionablecanes.com/Dr-Gregory...;OVMTC=standard

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Frenkie, Kudar és a többiek:

 

LOST

 

Spoiler:

Ben elvileg nem ölheti meg Widmore-t (4x09 Shape of things to come, éjszakai jelenet Widmore ágyánál: "We both know i can't do that" -- Mindketten tudjuk, hogy nem ölhetlek meg).

 

Szerintem nem halt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Frenkie, Kudar és a többiek:

 

LOST

 

 

Ben elvileg nem ölheti meg Widmore-t (4x09 Shape of things to come, éjszakai jelenet Widmore ágyánál: "We both know i can't do that" -- Mindketten tudjuk, hogy nem ölhetlek meg).

 

Szerintem nem halt meg.

 

 

 

 

Ez mind ok, de Miles-nál volt az egyik rádió, Bennél a másik, ergo nem készülhettek fel rá. Golyóálló mellény persze előkerülhetett.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie Lost:

Spoiler:

Ez okés, de BEn mondta hogy nem ölheti, ez lehet azt jelenti, mint MIBnél, és a kiválasztottaknál, hogy megpróbálhatják, de nem fog meghalni. Lehet itt is van egy ilyen szabály, hogy mondjuk a Többiek vezetői nem ölhetik meg egymást. Biztos nem hiába hangzott el az a mondat annó Widmore hálójában. Persze magyarázatot erre már ne várjunk. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában vasárnap fejeződik be 108 perccel, amit hétfőn hajnalban lehet is már szedni. Nagyon nem várom.

 

 

Ody!

 

Vasárnap Usákéknál sorozatzáró. Hétfőn reggel "tölthető".

 

Hoppá... Obi1 megelőzött :D

 

Megkérdezhetem miért nem várod?

Köszi! Szerintem azért nem várja, mert nem lesz többet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eltaláltad Ody. Olyan ez mint amikor a SWIII premierje előtt voltunk, csak most erősebb is a hatás mert Lostból évente volt 10-20 adag.. és a SW folytatódik több formában is, míg a Lostnak teljesen vége van. Szipp.

 

Persze jó lesz visszanézni ahogy a hat évad egy teljes egészet alkot, egy kerek és megismételhetetlen történetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eltaláltad Ody. Olyan ez mint amikor a SWIII premierje előtt voltunk, csak most erősebb is a hatás mert Lostból évente volt 10-20 adag.. és a SW folytatódik több formában is, míg a Lostnak teljesen vége van. Szipp.

 

Persze jó lesz visszanézni ahogy a hat évad egy teljes egészet alkot, egy kerek és megismételhetetlen történetet.

Majd jön az SW sorozat, azzal megint elleszünk. Tudom, hogy nem ilyen lesz, de akkor is... :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még két év. Addig mit csináljak, éljek szociális életet? Na azt azért nem. :)

Mert arra a két évre elzárják az egész világon a TV sugárzást? :D Meg nem hinném, hogy a világ összes sorozatát beszüntették... Találsz másikat (bár az lehet, hogy nem olyan :D) mondjuk egy jó kis Brazil szappanoperát :D

 

-Ó, Miguel miért hagytál el?

-Nem tehettem mást Vanessa, szívem Esmeraldáé.

 

 

:D

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, de vége lett a Stargate SG-1-nak, Stargate Atlantisnak, Star Trek Enterprise-nak, Firefly-nak, ezekért mind rajongtam, és a fene bele, nem dőlt össze a világ. Vége, hát vége, majd lesz helyette más. Volt is, most van House és Castle, lassan megszeretem az SGU-t is. Ezek csak sorozatok, nem kell miattuk letargiába esni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem csak a Lostal van így. Aki azonosulni tud egy sorozattal, vagyis szereplőjével és együtt izgulja végig a részeket, akkor az ugyaolyan élmény nyújthat mint a Lost.

Szóval nekem most egy érvágás hogy vége a 24nek, ami már 8 éve ment. De ettől függetlenül a Lost is marhára fog hiányozni mert bár csak pár hónapja néztem annyira megszerettem, mert jóóó, mint a 24et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze "csak" sorozatok, de ha egy nagy kedvenc ér véget, az nem olyan dolog, hogy hipp-hopp keresek helyette valami mást. Én legalábbis nem azért nézem azt a néhány sorozatot, amit nézek, mert nincs jobb dolgom, hanem mert egész egyszerűen szeretem őket és lekötnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesznek itt még százszor jobb sorozatok is. :) Anno a Dallas, Rabszolgasors, Twin Peaks volt a tuti. Most meg....Csak körbe kell nézni és nyitni az újak felé. :D

Na jó de most azért kicsit már könnyebb hisz évente indul 30 új sorozat... :D Persze abból kb 2 nézhető :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó de most azért kicsit már könnyebb hisz évente indul 30 új sorozat... :D Persze abból kb 2 nézhető :)
Na látod. Akkor meg volt két csatorna, két sorozat oszt csókolom.

Momentán most én se találtam új, nézésre alkalmas sorozatot, de lent van az OZ, azt ledarálom, meg ott van egy csomó filmem még. :D Szóval messze nem fogok kétségbe esni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.