Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dexter

 

Spoiler:

Úristen!!! :D :D Na nekem ez A SOROZAT Rog. :D Már a trailer alatt elszálltam. Nem hittem volna, hogy ennyire Rita elvesztésére fog épülni az évad. Egy merő orgazmus lesz az egész! Mikor jön? Ősszel?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején egy darabig öncélú vérengzésnek meg sexorgiának tűnt. aztán írtátok, van története is. :D
Én nem éreztem öncélúnak őket, főleg, hogy a drámai vonal teljesen elnyomja őket, illetve saját szolgává avanzsálja a vérengzést meg a meztelenkedést. Harmadjára nézzem és még mindig vannak olyan momentumok mely alapján az agyam eldobom, hogy eddig nem vettem észre őket és hogy mennyire ki is van dolgozva az egész. :D

De a legjobb az, hogy akik még prüszköltek az első pár részre, azokból keményvonalas rajongók lettek. :D

Nagyon sajnálom, hogy nem kapott díjat, de ami késik nem múlik. Jövőre aratni fog az tuti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pillars of the Earthnek (Katedrális) pénteken volt a premierje. A kritikák tök jók, viszont sehol se látom, hol lehetne letölteni :D

Már alig várom, hogy lássam. Holnap este már otthon leszek, ha meglátom valahol, beírom. Nem hiszem el, hogy csak úgy elsiklanak felette :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több helyen is szeptember 26-ot írnak.
Na, akkor felgyorsítom a sorozat nézését! Az első három évad megvolt, addig megnézem a negyediket is. És végre beleszólhatok a kitárgyalásába. :D

 

 

Nem tudom ki ő, de a napokban kezdtem volna el nézni a Dexter, így azt hiszem, nem fogom. Spoiler gomb...?
Ugyan nem tudom, kiről mi volt benne, de ettől még biztos érdemes megnézni (már ha le tudod tölteni), az eddig látott három évad alapján.

Egyébként nekem az első és a harmadik nagyon tetszett, a második kicsit kevébé. A negyedikről csak a spoiler nélküli kommenteket olvastam, de az is elég meggyőző volt. :D

 

 

Már alig várom, hogy lássam. Holnap este már otthon leszek, ha meglátom valahol, beírom. Nem hiszem el, hogy csak úgy elsiklanak felette ;)
Majd megpróbálom én is letölteni valahonnan. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Dexter trailer, huhh.. Mindig is szerettem ezt a sorozatot, de hogy ennyire a kedvencem legyen arra nem gondoltam volna régebben. Így a Lost leköszöntével messze ez a legjobb a piacon szerintem.

Nagyon sokat fejlődött a második évad óta, ami a végére izgalmas lett, de azt a közepéig borzalmasan unalmasnak tartottam. Aztán jött a harmadik évad, aminek óriási drámai töltete volt végig, köszönhetően Jimmy Smits karakterének. Utána jött a negyedik évad, ami maga a tiszta zsenialitás, végig volt olyan jó mint azelőtt a legizgalmasabb részek, és Lithgow valami elképesztőt alakított.

 

Ebben az évadban látszólag visszavesznek a tempóból, de jól teszik. Olyan érdekesen alakultak a dolgok hogy most nem lenne helye egy újabb főgonosznak, és amúgy is.. bárkit betehetnek, nem érthet Lithgow nyomába.

Na jó, Michael Emersont azért megnézném pszichopata sorozatgyilkosként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez a Dex trailer annyira nem tudott még meghatni, valahogy túl sok a szenvedés benne.

Ettől függetlenül nagyon várom, az összes évad a kedvencem szóval jöhet.

 

A katedrális nekem már lent van a gépen HDben csak a feliratra várok.

 

Kiskósa, hát hajrá, hozzál be. ;) A mostani részek fillerek voltak meg elmékeztetők, de most megint megy a manga szerint és überdurva részek jönnek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, mindig eszembe jut amikor nézem a bemutatóját, hogy magyarországon forgatták. Valahogy ilyenkor benne van az agyamban hogy biztos gagyi lesz. mint a Lambertes film. Pedig a Hellboy 2 meg iszonyú jó lett.

 

Oldie: elég jó ez a kis trailer az SGUhoz. remélem jó lesz. meg hát Zsebes!!! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katedrális első két része villámösszefoglaló:

 

Első rész kicsit nehezen indul. Megküzdenek vele, hogy az összes szált beinditsák és érthetővé tegyék... a végére azonban már nagyon jó. A második rész meg annyira k*rva jó hogy a rész kellős közepén úgy éreztem hogy muszáj ide fellépnem és beirnom, hogy WOW!

 

Később majd irok bővebben ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.