Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én a helyében lelőttem volna a forgatókönyvírókat :lol:

Jó választás :D

 

Ebben a lenti diskurzusban igazából nem tudunk közös nevezőre jutni, mert ez már egy olyan kérdés, ahol nincs "jó" válasz, nincs egyetemes "jó". Mindenki a maga ideológiája, nézetei szerint dönti el, hogy helyes volt vagy nem :) Annyit tehetünk, hogy leírjuk, a saját nézőpontunkból miért volt helyes vagy nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyos az elején a 3. évadnak. 3x05 jön.

Szerintem rá fogsz majd jönni, hogy miről diskurálunk, ha pár rész után odaérsz, de akkor is várd meg az évad végét, mert egy későbbi esemény is szóba került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 32x08 Let's Kill Hitler

 

Hatalmas rész volt, tökéletes kezdése az évad második felének. :)

Megyek megnézem újra, mert nem tudok betelni vele :rock:

 

Rész legjobb szövege

 

“- I’m getting a sort of banging in my head.

- Yeah, I think that’s Hitler in the cupboard.”

 

 

Következő rész is jónak ígérkezik.

 

http://www.youtube.com/watch?v=cbhGsj9ftVM&feature=player_embedded#!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a lenti diskurzusban igazából nem tudunk közös nevezőre jutni, mert ez már egy olyan kérdés, ahol nincs "jó" válasz, nincs egyetemes "jó". Mindenki a maga ideológiája, nézetei szerint dönti el, hogy helyes volt vagy nem :) Annyit tehetünk, hogy leírjuk, a saját nézőpontunkból miért volt helyes vagy nem.

Ez jó végszó, bár Dzséjt véleménye még hátravan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=gthqegDSzjs&feature=player_embedded#at=93

 

Sztori: Egy évvel ezelőtt vámpírok, várfarkasok és zombik tűntek fel az amerikai San Fernando-völgyben. A Death Valley azon rendőrök története, akik ezen szörnyetegek elkapására szerződtek. S azon tévéstábok sztorija is, akik eközben a rendőrök cselekedeteit rögzítik az utókor számára. A rendőrök az élőholtak ellen szervezett akciócsoport, azaz az Undead Task Force (UTF) tagjai.

 

Fent lesz neten és készítenek majd hozzá magyar feliratokat akkor szerintem elkezdem nézni, nem néz ki ez rosszul :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben köztünk is lett egy nagy Dr. Who rajongó. Istápold. :)

 

Mindig örülök, mikor új Doctor Who rajongóval találkozok. :) Sokan az első rész alapján lemondanak a sorozatról, mert az elég furcsára sikeredett :lol:

 

Dei: Még messze járok Matt Smith Doktorától, de haladok rendesen. Most kezdtem el a 3. évadot, és úhh, nagyon feelinges sorozat.

A 3. évad nagyon jó és lesz benne egy kis kapcsolódási pont az egyik spin-off sorozathoz :)

Többet nem árulok el mert az már spoilers :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig örülök, mikor új Doctor Who rajongóval találkozok. :) Sokan az első rész alapján lemondanak a sorozatról, mert az elég furcsára sikeredett :lol:

 

Szerintem eléggé egyéni sorozat, a sikerességét pedig bizonyítja az a 3 évtized amióta hódít. Én is nézném az 5.(?) évadtól újra a sorozatot de nincs jelenleg annyit kedvem töltögetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Többet nem árulok el mert az már spoilers :D

Gondolom a Torchwood-ra gondolsz. Sajnos azzal a sorozattal kezdtem és után jött a doktor, szóval várom vissza Jack-et. :D

Én is úgy hallottam, hogy a 3. évad talán a legjobb.

Ja és ezt csináltam csak úgy tiszteletből :D

DWfanart

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap óta megnéztem egy évadnyi Avatart, és nem bírok leállni! :D Tegnap is éjfélig azt néztem, ma meg egész nap. ;) Valami eszméletlen király.

Helyes-helyes, jó is az :D

Egyébként a többiek akik nézték a sorozatot, remélem tudják hogy készül egy

, ami Aangék kora után játszódik, új (női) avatárral, új konfliktussal. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a Torchwood-ra gondolsz. Sajnos azzal a sorozattal kezdtem és után jött a doktor, szóval várom vissza Jack-et. :D

Én is úgy hallottam, hogy a 3. évad talán a legjobb.

Az ő visszatérését én is mindig várom, Ian és Rory után a kedvenc férfi útitárs :)

A 3. évadba jön be a második kedvenc fajom a 2005ös sorozatból. Számomra ezért olyan emlékezetes az évad és persze a Blink című rész miatt :D

 

A speciálokat is meg szoktad nézni?

 

Ja és ezt csináltam csak úgy tiszteletből :D

DWfanart

 

Jó lett a fanart, szegény 9 és 11 nem kap teret 10es miatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eléggé egyéni sorozat, a sikerességét pedig bizonyítja az a 3 évtized amióta hódít. Én is nézném az 5.(?) évadtól újra a sorozatot de nincs jelenleg annyit kedvem töltögetni.

 

Majd próbáld ki az 5. évadot, mert nagyon jóra sikerült. Azt hiszem minden évadra ezt mondom, hogy nagyon jóra sikerült. :lol:

 

 

Megnéztem újra a 27.(1.) évad első részét, még mindig hatalmas feelingje van az egésznek. Holnap nem kéne vizsgáznom, akkor tartanék egy Doctor Who maratont. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christopher Ecclestont nagyon bírtam, mert számomra valahogy sokkal jobbkedvűnek tűnt, és megnyugtatóbb karakterker, míg David kicsit már baljóslatúbb, és őrültebb, persze őt is nagyon bírom, nem hiába volt ő a Doki ennyi évadon keresztül.

A Speciálokat is láttam igen. Azok is nagyon jók.

 

Avatar: én ne tudnám! még a végén ehhez is én készítem majd a feliratot... :)

Amúgy Aang története az egyik legjobb mesesorozat amit valaha láttam. Iszonyú poénos, akciódús és a karakterek is hatalmasak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christopher Ecclestont nagyon bírtam, mert számomra valahogy sokkal jobbkedvűnek tűnt, és megnyugtatóbb karakterker, míg David kicsit már baljóslatúbb, és őrültebb, persze őt is nagyon bírom, nem hiába volt ő a Doki ennyi évadon keresztül.

A Speciálokat is láttam igen. Azok is nagyon jók.

 

Avatar: én ne tudnám! még a végén ehhez is én készítem majd a feliratot... :)

Amúgy Aang története az egyik legjobb mesesorozat amit valaha láttam. Iszonyú poénos, akciódús és a karakterek is hatalmasak.

A sok bíztatásra leszedtem az 1-5 évadát a Doctor Who-nak. Egyébként két spin-off sorozata is van, a Torchwood és a Sarah Jane adventures, amit én pár éve a Cartoon Networkon láttam adásban, de eszembe nem jutott, hogy köze van a Doctor Who-hoz.

 

Akkor az új Avatar kibeszélésében számíthatok rád, ugye kudar? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na 2 nap alatt ledaráltam a Trónok Harca első 5 részét, azt kell mondjam hogy kár hogy nem kezdtem már el előbb nézni. Elején még csak úgy nagyon érdeklődést se mutattam, azt 3. résztől már úgy kezdett érdekelni hogy ebből mi sül ki, 5. résznél meg már izgultam hogy mi lesz :)

 

2. évad várhatóan mikor jön, tudja valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.