Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi, meg is néztem ma a részt, végre egy igazán remek Castle epizód!

 

Várható volt, hogy valamikor előveszik ezt a témát is. Csak éppen még mindig nem zárult le, bár Castle döntését helyeslem.

 

Fringe 4/4

 

Á, milyen rész volt már !! És ezek után marad ki egy hét, nem hiszem el. Mindenesetre újabb érdekességeket tudtunk meg a Peter nélküli világról, pl. ott van Nina és Olivia kapcsolata, vagy az, hogy Walter mennyire nincs jóban Ninával.

De jó volt látni végre Petert. Úgy tűnik, hogy megvan a válasz a kérdésemre: a többiek emlékei mintha maradnának a mostani állapotukban. Nem biztos, hogy ez nem fog valamiképpen megváltozni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 4/4

 

Á, milyen rész volt már !! És ezek után marad ki egy hét, nem hiszem el. Mindenesetre újabb érdekességeket tudtunk meg a Peter nélküli világról, pl. ott van Nina és Olivia kapcsolata, vagy az, hogy Walter mennyire nincs jóban Ninával.

De jó volt látni végre Petert. Úgy tűnik, hogy megvan a válasz a kérdésemre: a többiek emlékei mintha maradnának a mostani állapotukban. Nem biztos, hogy ez nem fog valamiképpen megváltozni.

 

 

Sanszos, hogy marad ez az idősík, amibe aztán Peter beleilleszkedik valahogyan. Különben nem hiszem, hogy ennyit utaltak volna a változtatásokra. Egyébként Nina és Walter kapcsolata engem is meglepett, hiszen eddig barátok voltak. :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Sanszos, hogy marad ez az idősík, amibe aztán Peter beleilleszkedik valahogyan. Különben nem hiszem, hogy ennyit utaltak volna a változtatásokra. Egyébként Nina és Walter kapcsolata engem is meglepett, hiszen eddig barátok voltak. :hmm:

 

 

Nina-Walter hagyján, de úgy tűnik, hogy Nina már nagyon régóta ismeri Oliviát, és régen nem így volt. Nekem kevés, hogy Peter majd beilleszkedik, szerintem nem fog ez így maradni. Fura lenne, ha most már ott lenne velük, ő mindent tud, a többiek pedig semmit, aztán így nyomozgatnak.

 

 

Ilyen szépeket írsz, és csak hétfőn láthatom. :(

Sajnálom, hogy nem láthatod ma, pedig még olvastam is, hogy nem vitted magaddal, csak nem fogtam fel eddig :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankó... közben látom szaporodnak a Doktor Who-s avatarok :D

 

Dei

 

Az új dalekek kapcsán: tisztára azt hittem, hogy az újak majd coolabbak lesznek az elődeiknél de csak azértsem. Ahogy látom van ennek kapcsán egy kis elégedetlenség néhány külföldi fórumon, de nekem a dalekok, amig megmaradnak ilyen '60-as évekből szalajtott óriási borszorónak, rezegő hanggal, imádni fogom őket :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Kicsit késve ugyan.... :)

 

Valahogy nem fogott meg a rész. Masukán viszont jót röhögtem, hatalmas karakter még mindig. :D Viszont Deb már megérdemelne egy, de sokkal inkább két nyaklevest......főleg Quinntől. Remélem hamarosan beindul a sorozat rendesen, történet ügyileg is.

 

 

Terra Nova

 

 

Hozta a szokásos feelinget, nekem nagyon bejön a sorozat, hol könnyed, hol pedig érdekes események veszik kezdetét a karakterek között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, kinek van még?

 

Riddick...hát van még új a nap alatt. :D Én nem tudtam. :D

 

Fringe, nagyon jó kis rész volt, reméltem, hogy ezt akarják kihozni belőle.

 

Mert Peter nélkül azért nem volt ugyanaz a sori. Most jönnek az újabb bonyodalmak, talán a figyelők is, hát kíváncsi leszek, de eddig nagyon jó! :)

 

 

Supnat: jó volt végre megint monster of the week részt látni. Nagyon kellett már. Eddig is szuper jó volt, de egy kis pihi sem árt néha. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öregharcos barátom, a Doctor Who nem érdekelne esetleg? :)

Ezer éve is ajánlotta már az egyik ismerősöm, de sose vitt rá a lélek. :) Ennyi évadot szerintem már nem fogok letölteni. De van itt azért még jópár érdekes sorozat azon kívül. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezer éve is ajánlotta már az egyik ismerősöm, de sose vitt rá a lélek. :) Ennyi évadot szerintem már nem fogok letölteni. De van itt azért még jópár érdekes sorozat azon kívül. ;)

Neked nem jönne be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Riddicknél látok egy kilencedik Doktort :)

Igaz, lassan frissít a FF. :)

Nyugi, majd lecseréli. :D

 

Ody, azért a földet megsemmisíteni készülő Sontar seregeket nem a humorával űzte el. XD

(ezt csak kitaláltam, semmi spoiler nincs benne.) :)))

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért raktam ki a 9. Doktort, mert jelenleg ő a kedvencem. Bár a 10. Doktor is egyre szimpatikusabb. :D

Nem kizárt, hogy mire a 3. évad végére érek a 10. Doki képe fog ott díszelegni! :D

 

Oldie, egyébként nem kell feltétlenül az 1963-as elő évaddal kezdeni. Úgy is csinálhatod, ahogy én, a 2005-ös "újelső" évaddal is kezdheted. + egy kis wikipedia utánaolvasás és már képben is leszel!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

 

No ez érdekes volt. Mármint az, hogy Peter feltűnésével nem jöttek vissza az emlékek. Amúgy valahogy ennél "értelmesebb" visszatérést képzeltem el. Kicsit ez így olyan, hogy valahogy be kellett hozni a sztoriba a néger fazont szagú. Amúgy most Olívia vagy hazudott a négernek, vagy nem nyírták ki az összes alanyt aki részt vett a kísérletekbe. Anno ugye volt egy fazon akik velük gyógyíttatta magát.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háhá nagybátyámnak vettem, rendeltem külföldről egy szonikus csavarhúzót és ma jött meg. Áááá nagy kemény. XD

Bomarr:

 

a 11. doki sonicját rendeltem meg. Csak pár napig lesz nálam, szal most mindent megszonikozok. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amúgy a Fringe magyar feliratában szoktátok figyelni, hogy milyen szavak jönnek ki a részeket elválasztó képeknél?

És ez honnan jön? csak a fordító találja ki, vagy valahogy alapban is benne van?

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.