Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

DW 50. évforduló

 

Ez a kis infó a jelmeztervezőtől származik:

 

 

“There was a gap between Paul McGann playing the Doctor and Christopher Eccleston, when we didn't see a regeneration, and John Hurt will fit into that gap. He is a past Doctor, not a future Doctor.”

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csatlakozok a Dexi szezonnyitót méltatók táborába. Piszkosul klasszul indított ez a nyolcas.:rock:

A pszichonyanyás dolog elég keménynek ígérkezik. Plusz valszeg a Dexi-Debi probléma megoldódása se lesz egy könnyű szülés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matt Smith szenzációs a Doctor szerepében. :clap: :clap:

Az ötödik évad vége fele járok, még van 4-5 epizód :)

Hehe, akkor még hátravannak a szenzációs részek :D De jó lenne még csak itt tartani a sorozatban! Sebaj, újra lehet nézni :evil: Némelyik rész másodszorra még jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, az elmúlt hónapok nagy csinnadrattái után én is elkezdtem nézni a Game of Thrones sorozatot egy héttel ezelőtt. Mostanra megnéztem mind a harminc részt, és csak annyit tudok kérdezni, hogy hogy nem figyeltem fel eddig erre a mesterműre? Ez alatt az egy hét alatt teljesen beleszerettem, anélkül, hogy ismerném a könyveket. Őszintén sajnálom, hogy még nem a harmadik évad vége előtt kaptam rá, de sebaj, a negyedik évadra most már én is várok. :D Ez valami zseniális, a Band of Brothers óta a legjobb HBO sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

Perpillanat megnéztem az egyik legjobb epizódot. Na nem történet szempontjából volt a legjobb, mert ha azt nézzük, teljesen átlagos. De az utolsó 10 perc miatt ott van a legjobbak között.

S05*10

 

Amikor Vincent van Gogh-t magával viszi a Doctor a jövőbe, és elviszik a múzeumba, ahol ki vannak állítva a festményei. És ahol a szakértő minden idők legjobb festőjének kiáltja ki. És látni , ahogy a festő meghatódik és csodálkozik. Végre elismerik, volt értelme egész életében festegetni.. Abban a jelenetben minden benne volt..

 

 

Az ilyen pillanatokért tud csodálatos lenni az időutazás.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez semmiképp nem az 50. évfordulós specialhoz kapcsolódik, mert egyedül a 4. Doktorral kapcsolatos dolgok vannak benne. De örülnék, ha kiderülne, hogy csinálnak még egy extra epizódot Tom Bakerrel, de már egy Time Crash féle mini epizódos szereplés is megtenné.

De nem akarok nagyon reménykedni, mert a végén még kiderül, hogy egy régi epizód DVD kiadását reklámozzák ezzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vincent van Gogh-os epizód nekem is az egyik személyes kedvencem (bár kedvencből sok van) :P

Ez az az epizód, ami vitán felül szinte mindenkinek a kedvencei között van :)

 

Tyűűha. Nem gondoltam volna, hogy a Doctor kiváló futballista is :o:hmm::D

Mivel színészünk eredetileg annak készült. A forgatások alatt nem is járhatott focizni, nehogy lesérüljön, kivéve ezt a részt :D

 

Jake ha az 5. évadra 10est adtál, akkor nem tudom mit fogsz a 6.ra :D :D

Csillagos tízest :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

Perpillanat megnéztem az egyik legjobb epizódot. Na nem történet szempontjából volt a legjobb, mert ha azt nézzük, teljesen átlagos. De az utolsó 10 perc miatt ott van a legjobbak között.

S05*10

 

Amikor Vincent van Gogh-t magával viszi a Doctor a jövőbe, és elviszik a múzeumba, ahol ki vannak állítva a festményei. És ahol a szakértő minden idők legjobb festőjének kiáltja ki. És látni , ahogy a festő meghatódik és csodálkozik. Végre elismerik, volt értelme egész életében festegetni.. Abban a jelenetben minden benne volt..

 

 

Az ilyen pillanatokért tud csodálatos lenni az időutazás.

Az a pillanat nagyon megható és szívet gyönyörködtető egyben. Nekem is az egyik kedvenc epizódom talán épp emiatt az első öt évadból. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az az epizód, ami vitán felül szinte mindenkinek a kedvencei között van :)

Nekem nincs, és erről Van Gog tehet. Bár az a bizonyos jelenet meseszép, engem a karakter rémesen irritál, emiatt a részt sem tudtam megszeretni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs, és erről Van Gog tehet. Bár az a bizonyos jelenet meseszép, engem a karakter rémesen irritál, emiatt a részt sem tudtam megszeretni.

Van ilyen is :) Nekem pedig a kedvenc festőim között van, nagyon vártam ezt a részt, amikor már az 5. évadot néztem. Sikerült nekik jól megfogni a festőt, már amennyire bármit is lehet róla tudni, emiatt is annyira emlékezetes ez az epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuckból nálam még csak most jön az első évad vége. Nem nézem gyorsan, mert úgyis ismerem a sztorit :)

 

Néztem a Person of Interestet is párhuzamban, nagyon jó sorozat. Nézi innen valaki?

Közben kedvet kaptam újranézni a Lostot is (a POI-ben a legmagasabb az ex-lostszínészek száma/sorozat :D), szóval a közeljövőben abból is újrázok, de a változatosság kedvéért angol felirattal. Kell a gyakorlás :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.