Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Remek volt! Én is tuti nézője leszek. A végén alig akartam elhinni, hogy felrobbantotta magukat a csávó....bár lehet, hogy csak odakint robbant a nukleáris töltet, és nem a hajóban. :para:

 

Egyébként látványban tényleg korrekt. Köröket ver pl. a serenity-re.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem, nagyon bejött. Bár a hajó magyar elnevezésén röhögni tudok. Csillagközi Csillaghajó... hagyták volna meg az angol nevet, az Enterprise-t sem fordítgatták Vállakozásra vagy a Voygert Utazóra.

Az űrcsaták és úgy alapból az egész nagyon jó hangulatú, szóval ziher, hogy nézője leszek. Sajna magam előtt már lelőttem egy pár poént így hirtelen utáanézésből, de kíváncsian várom, mi jöhet még.

 

Egyébként a látvány is nagyon ok! Meglátszik a producer személye....Brannon Braga. Ugye nem kell őt bemutatni a Star Trek rajongóknak?

Branon Braga??? Na neeeeeee.... vagy rúgják ki gyorsan, vagy lőjék le, vagy térítsék észhez. De amit a trekkel művel drága barátjával, Rick Bermannal, azt sose hálálom meg neki.

Ellenben Ody, ehhez semmi köze, mert ő ekkor egyrészt még a trekkel foglalatoskodott, tehát a Paramuntnak dolgozott, nem az Universalnak, másrészt, a sorozat producerei:

Trisha Brunner .... associate producer (episodes 2.11-2.20)

David Eick .... executive producer

Harvey Frand .... producer

Toni Graphia .... co-executive producer

Glen A. Larson .... consulting producer

Paul M. Leonard .... associate producer

Ronald D. Moore .... executive producer

Bradley Thompson .... co-producer

Mark Verheiden .... co-executive producer (2005-)

David Weddle .... co-producer

 

Sehol egy Braga, hála a tervezőnek :para:

 

Ronald D. Moore azonban valóban köthető a Star Trekhez, méghozzá Deep Space Nine, Új Nemzedék és Voyager részekhez, illetve köze volt a Kapcsolatfelvételhez (8. film) és a Nemzedékekhez (7. film) is.

Illetve még ismert lehet a Roswell egyes részeiből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A misztikus számokkal kapcsolatban van valami részletesebb magyarázat, hogy miért pont ezek? Vagy csak ezek és kész?

 

Ja TP: bár nem szó szerint tudományos fantasztikus inkább misztikus fantasztikus. Régen láttam, kicsi voltam és arra nem emlékeztem, hogy vörös szűrővel vették fel. A hangulata egyedülálló, el tudom képzelni, hogy egyeseknek egyenesen emészthetetlenül örültek háza ez a város. :hmm: Rágen még újságcikkeket is gyűjtöttem vele kapcsolatban, de már nincsenek meg.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A misztikus számokkal kapcsolatban van valami részletesebb magyarázat, hogy miért pont ezek?

Még nem magyarázták meg, de ahogy haladunk a második évadban, a LOST is elevszíti sci-fi jellegét. :hmm: Persze ettől még nagyon jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak kiskorom emlékei miatt is, mikor még az oviban játszottam stájtjekeset, is Kőj kapitányra kell szavaznom, alias James Tiberius Kirk-re.

Utánna a Deep Space Nine verhetetlen kapitánya, Benjamin Sisko jön, aki mindenki közül a legnagyobbatt fejlődött (hitetlen, szabályzatmániás, elveszett fickóból félisten :))

Aztán jön Katherin Janeway, a USS Voyager öntörvényű, családanya kapitánya, aki nemrest szabályt se hágni, ha legénysége bármely tagjáról van szó.

Utánuk kullog Jean-Luc Picard, aki talán csak a filmekben fejlődött, de a kis vézna öregúrból kigyúrt öregúr lett, míg a jóképűnek indított elsőtisztje csúnyán elhízott.

Leghátul kullog Jonathan Archer már csak azért is, mert róla még nem tudok eleget, de eddig nem valami szimpatikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak néha-néha nézek bele ST-be anyunál (hat alap mozifilmet láttam, a többiből keveset), de nekem is inkább J.T. Kirk jön be inkább, ő az igazi klasszikus Enterprise kapitány. Pikard az alapján, amennyit láttam belőle, nem annyira jön be, de már-már ő is klasszikusnak számít. A többieket nem ismerem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudja hogy honnan lehet gyorsan letölteni a LOST részeit?DC++-on nem töltődik, torrenten meg lassan jön.Tégebben megvolt mind, de elvesztettem a DVD-t :)

Egy honlapot tudok ahonnan lelehet tölteni a teljes első évadot, de csak szinkronosan.Nekem az is jó lenne, de már 4X küldtem SMS-t de azt írja vissza hogy hibás a kód amit küldtem, természetesen az ő szerverükkel van a baj..(vesztettem 1200 HUF-ot :D )

 

LOST RULEZZZ!Indítványozni kéna hogy Jack-et tegyék be a Vészhelyzetbe :D

 

Egyébként van egy elméleti megoldása amit én is támogatok, de sok benne a spoiler és nem mondhatom el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és mégvalami.Az a halottas elmélet hogy ők már meghaltak eredetileg úgy szól, hogy az egy próba nekik és ha túlélik akkor visszamennek az életbe és akik meghalnak azok meghalnak :)

Sztem nem így van, de érdekes dolog.

 

Az én álláspontom az hogy régebben kísérletek folytak a szigeten, és amiatt vannak furcsaságok.Ott vannak a szörnyek is, akik mindig kergetik őket, azt mondta rá a francia csajszi hogy ez egy védelmi rendszer, akkor valószínüleg az ő védelmi rendszerük.Van még egy fontos dolog az elmélet mellett, de mivel mint mondtam extra spoileres inkább nem részletezem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.