Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem csodálom. Ez az a sorozat amiben nem kapkodnak el semmit. Türelem is kell hozzá de ha egyszer beindul akkor nem lehet tőle elszakadni.

Én most darálom. Az S03E09 jön épp. Egyszerűen szuper! ;)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most darálom. Az S03E09 jön épp. Egyszerűen szuper! ;)

Stranger in a Strange Land, avagy minden idők legrosszabb Lost epizódjának mondott része Bai Linggel? Jó szórakozást. ;)(amúgy annyira nem rossz rész mint ahogy mondják, csak olyan.. váratlanul semmilyen)

Majd írd meg hogy tetszett a harmadik évad fináléja, ami talán máig a kedvencem. Vagy az abszolút mindf*ck 4x05.

 

 

Én jelenleg Shieldet darálok, nézi azt innen valaki? Elég kemény (nem hiába a címe Kemény Zsaruk). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem vagyok normális.Már rég leszedtem a 24 első 3 évadját, de tegnap mondom elkezdem nézni.Valami iszonyú izgalmas, egyszerűen abbahagyhatatlan.Tegnap megnéztem 4 részt, ma nem tudom de délelött 11-től folyamatosan néztem csak ebédelni álltam meg, mondom most abbahagyom, de mindjárt kezdek egy újat.Hogy lehetett ezt hetente nézni?

Apropó, nincs pilotja?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem úgy lehetett így nézni (bár én nem néztem), hogy aki követte kezdettől, az kénytelen volt így, mert nem adtak többet :)

Viszont szerintem napi néhány résznél ne nézz többet, mert nagyon be lehet zakkanni a egész napos sorozatnézésbe, legalább rám nem volt jó hatással, nem is fanyalodom rá még egyszer :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most láttam a House új évadjának beharangozóját. Úgy fest, sikerült teljesen megújítani az egészet! Alig várom, nagyon felcsigázott! :)

Én meg ma töltöttem le azokat a részeket az 5. évadból, amiket még nem láttam. Mire elkezdődik az új évad (mikor is?), talán behozom a lemaradásom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.