Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A magyar szinkronhangok:

Ned Stark - Kőszegi Ákos

Catelyn Stark - Kovács Nóra

Robb Stark - Csőre Gábor

Arya Stark - Pekár Adrienn

I. Robert Baratheon - Gesztesi Károly

Cersei Lannister - Bertalan Ágnes

Jaime Lannister - Anger Zsolt

Tyrion Lannister - Láng Balázs

Sansa Stark: Dögei Éva

Bran Stark: Ducsai Ábel

Havas Jon: Czető Roland

Theon Greyjoy: Szűcs Péter Pál

Benjen Stark: Jakab Csaba

Rodrik Cassel: Orosz István

Luwin mester: Varga T. József

Septa Mordane: Bókai Mária

Viserys Targaryen: Welker Gábor

Daenerys Targaryen: Molnár Ilona

Khal Drogo: Galambos Péter

Jorah Mormont: Epres Attila

Illyrio Mopatis: Schneider Zoltán

Doreah: Nemes Takács Kata

Sandor "Véreb" Clegane: Bácskai János

Joffrey Baratheon: Timon Barna

 

Egész jó nevek, a szöszinek Ahsoka, Jamie-nek Obi-Wan és Nednek meg Mace Windu lesz a szinkronhangja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CW berendelt egy új SUPERNATURAL évadot!!! :D:rock:

 

Vagyis készülhetünk egy nagyon durva évadzáróra... :)

Én is épp most olvastam! :psycho::D:yes::clap::yeah::rock:

Az NBC példát vehetne a CW-ről. Nem izgatja őket, hogy 2 millió alatt van a nézettség, ha egyszer a legsikeresebb sorijuk.

Ha ezek után nem rendelik be a Chuck következő évadját is (ami a duplája a Supernatural nézettségének) én nem tudom mit csinálok. :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastad a A Jég és Tűz dalát? :D

Bár a kérdés nem nekem szólt, azért válaszolok én is: sajnos még nem. Már régebben olvastam róla, hogy nagyon jó, de még nem került a közelembe. Most már a közeljövőben nem is fog, egyelőre nézem a sorozatot, így legalább meglepetések is várnak :)

 

Az, hogy Bran felnyitotta a szemét, semmit sem jelent. Amnézia esetleg, mondjuk akár csak részleges, ha abban a világban létezik ilyen egyáltalán. Vagy valami más. Úgy látom, azon voltak a készítők, hogy a részek vége izgalmas legyen, de mást kapjunk utána, amit várunk. Majd elválik még...

Nekem Ned törvényen kívüli fia jön be eddig legjobban, és a harcos félhúga (remélem, a farkasa visszatalál majd hozzá). A Lannisterek meg gonosz dögök, de ilyesmi sztoriban dög karaktereknek lenniük kell.

Sárkányokat én is várok, szerintem biztosan jönnek, különben mi a fenének foglalkoznánk annyit a témával és bámulnánk a tojásokat, vagy miket.

Egyébként 2 rész után határozottan tetszik :)

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, éppen ezért nem akarom elolvasni :D Izgalmasabb rágódni, hogy mi lesz majd :)

Én is ugyanígy vagyok vele :D

Amúgy az én kedvenc karakterem Viserys Targeryen(nemtom, így írják e), ő az a karakter, aki "szerethetően genya", lehet neki szorítani, mert van egy célja, amiért meg kell küzdenie, nem úgy, mint a Targerienek, akik aljas módszerekkel akarják elérni céljaikat.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg úgy vagyok vele, hogy most erős késztetés van bennem, hogy a Királyok csatáját meg akarom venni valamikor a közeljövőben.

Annyit elárulhatok, hogy a Trónok harca elég erős cliffhanger-ek sorozatával ér véget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ezek után nem rendelik be a Chuck következő évadját is (ami a duplája a Supernatural nézettségének) én nem tudom mit csinálok. :death:

Akkor ez lesz (csak az nézze meg, akit nem érdekel a Chuck vagy már látta a második évad évadzárójának utolsó két és fél percét :D):

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Trónok harca egyre jobbnak tűnik. Nagyon jók a kavarások. Szeretem mikor egy sorozat eléri, hogy egyes karakterekre annyira pikkeljek, hogy akár egy kanál vizben is megtudnám folytani őket. Na a királynő és az ő fiacskája abszolut ez a kategória. "Boromir" egyelőre tényleg sodrodik, de szerintem idővel magára talál (nem olvastam a könyvet, ugyhog ez csak tipp). Ja egyébként a Khal Drogot (a megtermett barbár vezetőt) játszó Jason Momoa lesz az új Conan a barbárban a címszereplő. Na hát ezek után azt is várom. Itt abszolut bevált erre a szerepre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan kijön a Doctor Who 32. évadának új része, de még csak most néztem meg az 1. részt.

Az évad nyitánya nagyon jól sikerült, ilyen jó évad kezdést még nem láttam. Még szerencse, hogy holnap jön a következő rész, mert 1 hetet nem igazán bírtam volna ki. :peace:

 

Trailer a következő részhez.

http://www.youtube.com/watch?v=2bFgfH2Z1Ic&feature=player_embedded

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az aréna istenei kipipálva. :D

 

 

Szerintem hozta a Vér és homok színvonalát. Bár lényegesen kevesebb harc volt benne, ez nem ment a sztori rovására. Szemét karakterek kreálásában még mindig otthon vannak az írók, ugyanakkor vannak szerethető figurák is, mint Gannicus, Oenomaus, Melitta vagy Naevia. Crixus felemelkedését is jó volt látni, a folytatással ellentétben itt egyáltalán nem irritált. Batiatus mesterkedései pedig azt hiszem magukért beszélnek.

Remélem a 2. évadban a Spartacus, Crixus, Oenomaus trió összefut majd Gannicussal. A töriórákról nem ugrik be semmi, úgyhogy fogalmam sincs a történelem szerint mi várható a folytatásban (Spartacus halálát leszámítva persze).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Húazanyád! :o

Na ez egy áll-leesős rész volt sok minden miatt :rock:

 

Éppen ezért csak az nézze meg az előzetest aki látta már a részt :)

http://www.youtube.com/watch?v=FEj004kox-I

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Amennyire húztam a szám az elején a buta suta drámázáson ami már a Lostban is idegesített, a végére köpni nyelni nem tudtam :) De eme kettősség miatt valahogy nem tudok megelégedni az egésszel valahogy. Isten mentsen hogy ezt is tönkrevágják mint a Lostot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, pont azt ne várd majd a végén :) DeKnight nem fog ragaszkodni egy kérdéses történelmi esemény csúcspontjához. :)

Spartacus halála tudtommal nem tartozik a kérdéses dolgok közé. Legalábbis mindenhol ezt olvastam, ráadásul a törikönyvekből is ez rémlik. Az tény, hogy ez a korszak sosem volt erősségem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus halála tudtommal nem tartozik a kérdéses dolgok közé. Legalábbis mindenhol ezt olvastam, ráadásul a törikönyvekből is ez rémlik. Az tény, hogy ez a korszak sosem volt erősségem. :)

Van olyan verzió is ahol sose találták meg a testét, ergó nem derül ki pontosan, hogy meghalt e a csatamezőn.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb szerencse lehet egy sorozat számára, ha úgy "tönkre vágják", mint a Lostot. :lol:

Általánosságban elmondható, hogy sok rajongót vesztett a végére. Olvass kommenteket. ;) Az egy más kérdés, hogy ez másokat nem zavart és ették a sztorit. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.