Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Castle: már a 18. résznél tartok, de azt hiszem a 16-17 volt az ami iszonyú jó volt. A "24"es dulparész. Mintha csak Jack Bauert láttam volt. Történetben, utalásokban, mindenben. Nagyon állat volt. És már a szerelmi száluk is éleződik, úgyhogy remélem valamit összehoznak a végére, mert ha nem ideges leszek már...

 

Supnat:

 

Hát hát. Az első rész nagyon állat. szép felvezetés ahogy megmentik a családot, dean lemond róluk, és látszik hogy Cas-sal tényleg vége a barátságnak. Akciódús, poénos kicsit szal szép felvezető, egy igazán durva fináléra. Ami nekem annyira nem jött be. Ez hogy megint elővették Sam "falát" kicsit erőltetett volt nekem, főleg hogy a fél rész erről szólt, és a végén mégis magába kellett olvasztania az égett felét. Kíváncsi vagyok Cas visszatette e volna. És a végén, Byebye Balthazar...azt sem értettem miért kellett kinyírni. A kapu kinyitását is elég egyszerűen megoldották. Hoppá már magába is szívta...erre komolyan nem gondoltak Crowleyék? lol. És a végén Cas mint Isten. Kicsit féltem ettől. Mert most mi lehet majd. Vagy az első részben visszaváltozik valahogy, vagy egy évadon keresztül üldözik és próbálják megállítani az új bosszúálló istent aki a barátjuk volt. Hát nekem kicsit erős sajna. Ez elején eléggé néztem, de aztán belegondoltam és kicsit erőltetett. Pedig imádom ezt az évadot. Nagyon jó lett. Kíváncsian várom mi lesz a folytatásban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Castle

 

Ezt a Josh-szálat szerintem is lehetne hanyagolni, nekem se volt sose a szívem csücske. Valamivel gyorsan elvarrhatnák még az elején.

Hmm... a többi ötlet is tetszik :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle: már a 18. résznél tartok, de azt hiszem a 16-17 volt az ami iszonyú jó volt. A "24"es dulparész. Mintha csak Jack Bauert láttam volt. Történetben, utalásokban, mindenben. Nagyon állat volt. És már a szerelmi száluk is éleződik, úgyhogy remélem valamit összehoznak a végére, mert ha nem ideges leszek már...

 

Supnat:

 

Hát hát. Az első rész nagyon állat. szép felvezetés ahogy megmentik a családot, dean lemond róluk, és látszik hogy Cas-sal tényleg vége a barátságnak. Akciódús, poénos kicsit szal szép felvezető, egy igazán durva fináléra. Ami nekem annyira nem jött be. Ez hogy megint elővették Sam "falát" kicsit erőltetett volt nekem, főleg hogy a fél rész erről szólt, és a végén mégis magába kellett olvasztania az égett felét. Kíváncsi vagyok Cas visszatette e volna. És a végén, Byebye Balthazar...azt sem értettem miért kellett kinyírni. A kapu kinyitását is elég egyszerűen megoldották. Hoppá már magába is szívta...erre komolyan nem gondoltak Crowleyék? lol. És a végén Cas mint Isten. Kicsit féltem ettől. Mert most mi lehet majd. Vagy az első részben visszaváltozik valahogy, vagy egy évadon keresztül üldözik és próbálják megállítani az új bosszúálló istent aki a barátjuk volt. Hát nekem kicsit erős sajna. Ez elején eléggé néztem, de aztán belegondoltam és kicsit erőltetett. Pedig imádom ezt az évadot. Nagyon jó lett. Kíváncsian várom mi lesz a folytatásban.

 

 

 

Hoppá. Jack Bauer? Itt is rendrakás van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá. Jack Bauer? Itt is rendrakás van? :D

Atom, megfigyelés, lövöldözés, kihallgatás...minden! :D

 

Oldie, megnézted a GoT 2őt?

Iszonyú jó volt.

Imádom, hogy már most vannak utálható karakterek. Ezeket a lenisztereket hazavágnám a francba...Strak remélem rendet tesz majd. Drogo és a serege kíváncsi vagyok mikor ér majd királyvárhoz. Vagy hogy mi van a fal túloldalán. Elég nagy részben erről szólr a mostani sztori. És felébredt a kiskölyök. háháháhá, rémfarkast a ribanc torkára! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Got 1/6

 

Nekem ez most egy kicsit nyögvenyelős rész volt (főleg a törpés szál), kivéve a végét. Viserysnek hamar annyi lett, kár, hogy már nagyjából le tudom írni a nevét. Már nekem is eszembe jutott, hogy mikor kapja meg a seregét, de elég időt töltött a dothrakiak között, hogy rájöjjenek, mennyire nem éri meg a fickó. Ellenben, úgy tűnik, a tesója nagyon is. Jól kinőtte magát a szőke csaj :D

Szöszi hercegecskét megint elővette a mama? Vagy magától tette a szépet, talán tök fölöslegesen, Sansának? Hmmm...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 - 6. évad

 

Sokak által ez a leggyengébbnek tartott évad, szerintem viszont néhány részt leszámítva hozta a színvonalat - persze voltak jobb évadok is, ez tény. Jack Bauer továbbra is az egyik legjobb sorozatkarakter, minden tettével 100%-osan egyetértek, adott helyzetekben én is ugyanazokat tenném.

 

Amit hiányoltam a végéről, az Palmer volt. Legalább annyit, hogy jól van-e, mert tudtommal több évadban már nem kapott szerepet. Engem Jack családja döbbentett meg leginkább. Az öccse - aki az előző évadban is összedolgozott a terroristákkal - ki akarta nyírni, aztán az apjáról is kiderült, hogy még nála is nagyobb féreg. A karakterek soraiból viszont nagyon hiányoztak az olyanok, mint Tony, Michelle vagy David.

 

Nem sokára elkezdem a Redemtiont és a 7. évadot, bár 6 évad szinkron után nehéz lesz ráállnom az eredeti hangra, még akkor is, ha sokak szerint köröket ver a magyarra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értettem, hogy miért mondják rá, hogy a leggyengébb évad. Szerintem ebből a soriból az összes hozza a szintet. Ezért is van nálam a TOPban. Bauer papa megunhatatlan, és ezt az embert képviseli amilyennek mindenkinek kéne lennie! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokára elkezdem a Redemtiont és a 7. évadot, bár 6 évad szinkron után nehéz lesz ráállnom az eredeti hangra, még akkor is, ha sokak szerint köröket ver a magyarra.

Szerintem nem rossz a 24 szinkronja. Pár évadot én is szinkronnal láttam (mai napig nem értem, hogy feliratpártiként ez hogyan történhetett meg :hehe: ), de hallgatható volt. Persze az eredeti jobb, de a magyar se rossz :) Chloé eredeti hangjától elsőre majdnem dobtam egy hátast :D Szerintem neki jobb volt a szinkronhangja, mint az eredetije, jobban kifejezte a karakterét.

 

Na jah.. nekem is hiányoztak régi szereplők. De legalább ott volt a végén Audrey, akit kifejezetten kedveltem a karakterek közül. No meg Bill, akit szintén :)

Kár, hogy nem derült ki semmi az ifjabb Palmer hogylétéről, ezt én is hiányoltam. Egyébként nem az egyetlen karakter a sorozatból, akinek a végső sorsa lóg a levegőben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem rossz a 24 szinkronja. Pár évadot én is szinkronnal láttam (mai napig nem értem, hogy feliratpártiként ez hogyan történhetett meg :hehe: ), de hallgatható volt. Persze az eredeti jobb, de a magyar se rossz :) Chloé eredeti hangjától elsőre majdnem dobtam egy hátast :D Szerintem neki jobb volt a szinkronhangja, mint az eredetije, jobban kifejezte a karakterét.

 

Na jah.. nekem is hiányoztak régi szereplők. De legalább ott volt a végén Audrey, akit kifejezetten kedveltem a karakterek közül. No meg Bill, akit szintén :)

Kár, hogy nem derült ki semmi az ifjabb Palmer hogylétéről, ezt én is hiányoltam. Egyébként nem az egyetlen karakter a sorozatból, akinek a végső sorsa lóg a levegőben.

 

 

Billt és Chloe-t én is bírom, remélem őket már nem fogják kinyírni. Jut eszembe, Logan sorsáról sem derült ki semmi az után, hogy a mentőben romlott az állapota.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hatodik évaddal nekem igazán csak az volt a bajom, hogy nem tartotta fent az érdeklődést, ami egy 24-nek a legnagyobb sértés.

Csak azért néztem a részeket hogy hamar túl legyek rajta, sőt az utolsó két részt azóta se néztem meg, ugortam egyből a Redemptionre.

 

Aztán több hibája is volt. Unszimpatikus karakterek, hülye fordulatok, sz*rkavarás és miegymás.

Nem volt éppenséggel rossz, csak a többin sokkal jobban szórakoztam.

 

 

A szinkronja meg jó, illetve jó volt még Selmeczivel. De igazából Kiefer brutál-metál orgánumát nincs az a szinkronszínész aki vissza tudná adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT

 

Viserys folyton nyavalygott, mint egy óvodás, el nem tudtam képzelni, hogy labdába tudjon rúgni olyan fickókkal szemben, mint Robert király vagy Ned. Az elképzelés is abszurd, szóval neki egyértelműen tűnni kellett a színről.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a 24-ből pont a 6.évad a kedvencem. Az volt a kezdet. Egy kollégámnak kellett a 6.évad és belenéztem mi ez a 24. Úgy leragadtam, hogy 3 részt meg is néztem. Persze aztán elkezdtem előlről. Jack terrorelhárítóként nagyon ok, én sem bánnék különbűl a bünözőkkel, de tett egy olyat melyet én nem tudok neki megbocsátani. Amit semmilyen körülmények között nem szabadott volna megtennie.

 

 

Amikor lelőtte a vasútnál a főnőkét, Ryan Chappellet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jack terrorelhárítóként nagyon ok, én sem bánnék különbűl a bünözőkkel, de tett egy olyat melyet én nem tudok neki megbocsátani. Amit semmilyen körülmények között nem szabadott volna megtennie.

 

 

Amikor lelőtte a vasútnál a főnőkét, Ryan Chappellet.

 

Sajnos nem tehetett mást, ez volt az egyetlen út. Szívtelenül hangzik, de inkább haljon meg 1 ember, mint ezrek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem tehetett mást, ez volt az egyetlen út. Szívtelenül hangzik, de inkább haljon meg 1 ember, mint ezrek.

 

 

Szerintem nem ez volt, másrészt ilyen elképzelhetetlen. Senki nem tenné meg. A színész ki akar szállni a sorozatból és ezt az erőltetett dolgot találták ki.

 

 

Hogy miért nem tehetik meg? Mert innentől fogva, a terrorista bármit megtehet. Kiváncsi lettem volna arra, hogy ha azt kapja Jack hogy a lányát ölje meg, mit tett volna? Biztos hogy nem teszi meg. Ezt senki nem tenné meg. Ha holnap felhívnának hogy öljem meg a testvéremet mert különben kinyírnak ezer embert, én sem tenném meg. Mert akkor ugyanolyanok vagyunk mint ők. Gondold el hova vezet ez? Akit szeretsz, megölnéd csak mert meg kell menteni 100-akat? Ilyen alapon akkor a kommandósók is ha behatolnak túszt szabadítani ne figyeljenek a civilekre. Na de Ryant hogy lehetett volna megmenteni? Úgy hogy gumilövedékkel lő Jack és csak elájul. A csávó nem engedte volna ki a gázt. Ja és baromi könnyü más életét kioltani. Neki is vannak rokonai gyerekei. Mert ugye ha rólad lenne szó mindjárt nem hangoztatnád annyira, hogy inkább haljon meg egy ember(te).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem ez volt, másrészt ilyen elképzelhetetlen. Senki nem tenné meg. A színész ki akar szállni a sorozatból és ezt az erőltetett dolgot találták ki.

 

 

Hogy miért nem tehetik meg? Mert innentől fogva, a terrorista bármit megtehet. Kiváncsi lettem volna arra, hogy ha azt kapja Jack hogy a lányát ölje meg, mit tett volna? Biztos hogy nem teszi meg. Ezt senki nem tenné meg. Ha holnap felhívnának hogy öljem meg a testvéremet mert különben kinyírnak ezer embert, én sem tenném meg. Mert akkor ugyanolyanok vagyunk mint ők. Gondold el hova vezet ez? Akit szeretsz, megölnéd csak mert meg kell menteni 100-akat? Ilyen alapon akkor a kommandósók is ha behatolnak túszt szabadítani ne figyeljenek a civilekre. Na de Ryant hogy lehetett volna megmenteni? Úgy hogy gumilövedékkel lő Jack és csak elájul. A csávó nem engedte volna ki a gázt. Ja és baromi könnyü más életét kioltani. Neki is vannak rokonai gyerekei. Mert ugye ha rólad lenne szó mindjárt nem hangoztatnád annyira, hogy inkább haljon meg egy ember(te).

 

 

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy 1 ember halála (ami persze szörnyű) eltörpül több ezer másik halála mellett. Ha Jack nem öli meg Ryant, a terroristák kiengedik az ideggázt, és még többen halnak meg. Persze Jack nyilván nem ölte volna meg a lányát, vagy bármelyik más szerettét ugyanilyen helyzetben (ki igen?), ami pont azt bizonyítaná, hogy ő sem érzelemmentes. Viszont Ryan is belátta, hogy egyszerűen nincs más megoldás arra, hogy időt nyerjenek a terroristákkal szemben, és "beleegyezett" abba, hogy Jack végezzen vele. Arról nem is beszélve, hogy az elnök is támogatta a dolgot (így ha valakit, hát őt lehetne okolni), mert tényleg nem volt más kiút.

Ezt a gumilövedékes dolgot nem értem. Mit értek volna el azzal, ha Ryan csak elájul? Utána elvitték a holttestét a terroristák, így biztos feltűnt volna nekik az átverés, akkor pedig nem csak Ryant nyírják ki, de az gázt is kiengedik.

Én nem tudom, hogy jövök képbe. Ha esetleg valaha ilyen helyzetbe kerülnék, nem hiszem, hogy utána tudnék élni azzal a tudattal, hogy ártatlan ezrek haltak meg csak azért, hogy én élhessek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie mondd valamit. Ott is elég nagy habozás volt, bár a csávó belement ha jól emlékszem, lehet ez így megkönnyítette valamiképpen. De ha a lánya lett volna...hát szerintem az lett volna az a vonal, amikor átment volna terminátorba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT

 

Az epizód nagy része semmi volt, de az utolsó pár perc :D

Lassan kiderül ki is Jeffrey apja :D Nagyon jó :D

Viserys-t sajnálom, de hátha nem halt meg, ebben reménykedek :)

 

 

Viserys-nek annyi. Viszont majd Daeneris....

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem viszont nagyon nagy jelenet volt, és én abszolút megértettem, hogy Jack miért tette azt, amit tett. Nem lehetett kijátszani a terroristákat, a feltételek eléggé adottak voltak. Vagy megteszi, vagy emberek ezrei, tízezrei haltak volna meg. Mivel időt kellett nyerniük, ez volt az egyetlen megoldás.

 

House: Nagyon nagy volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem viszont nagyon nagy jelenet volt, és én abszolút megértettem, hogy Jack miért tette azt, amit tett. Nem lehetett kijátszani a terroristákat, a feltételek eléggé adottak voltak. Vagy megteszi, vagy emberek ezrei, tízezrei haltak volna meg. Mivel időt kellett nyerniük, ez volt az egyetlen megoldás.

 

Ez érthető Donát, persze. De mi lett volna ha a lányát akarják!?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is végig kéne már néznem ezt a 24-et. Eddig csak egy-két részt láttam belőle.

Szerintem érdemes, mert jót lehet rajta szórakozni a témától függetlenül :) No meg ilyen vitákra serkent :D

 

 

Viserys-nek annyi. Viszont majd Daeneris....

 

 

Nem tudom, de úgy sejtem, hogy Daenerys még jobban kinövi magát a feláldozható csini húgica szerepkörből :D Nem hiszem, hogy véletlenül láttuk, nem égett meg a keze a forró tojástól :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, megnézted a GoT 2őt?

Iszonyú jó volt.

Imádom, hogy már most vannak utálható karakterek. Ezeket a lenisztereket hazavágnám a francba...Strak remélem rendet tesz majd. Drogo és a serege kíváncsi vagyok mikor ér majd királyvárhoz. Vagy hogy mi van a fal túloldalán. Elég nagy részben erről szólr a mostani sztori. És felébredt a kiskölyök. háháháhá, rémfarkast a ribanc torkára! :)

 

No én is túl vagyok már a második részen és ugyanazt tudom elmondani mint te. Piszok jó a karakterfelhozatal, sőt, az egész atmoszféra. :)

 

A kis Aria nekem nagy kedvencemé vált. :D Tökös egy kiscsaj annyi szent és a végén nagyon sajnáltam. No meg a Vérfarkast.

Nagyon rendben van eddig ez a sorozat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Huhh, House nagyon állat volt a végén :o

Tökös srác, remélem nem lesz semmi büntetése emiatt, bár a rendőrös részek nem ezt támasztják alá :(

Cuddy amúgy megérdemelte :D

 

Viszont így is hiányozni fog a 8. évadban :(

 

(8. évados spoiler)

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy 1 ember halála (ami persze szörnyű) eltörpül több ezer másik halála mellett. Ha Jack nem öli meg Ryant, a terroristák kiengedik az ideggázt, és még többen halnak meg. Persze Jack nyilván nem ölte volna meg a lányát, vagy bármelyik más szerettét ugyanilyen helyzetben (ki igen?), ami pont azt bizonyítaná, hogy ő sem érzelemmentes. Viszont Ryan is belátta, hogy egyszerűen nincs más megoldás arra, hogy időt nyerjenek a terroristákkal szemben, és "beleegyezett" abba, hogy Jack végezzen vele. Arról nem is beszélve, hogy az elnök is támogatta a dolgot (így ha valakit, hát őt lehetne okolni), mert tényleg nem volt más kiút.

Ezt a gumilövedékes dolgot nem értem. Mit értek volna el azzal, ha Ryan csak elájul? Utána elvitték a holttestét a terroristák, így biztos feltűnt volna nekik az átverés, akkor pedig nem csak Ryant nyírják ki, de az gázt is kiengedik.

Én nem tudom, hogy jövök képbe. Ha esetleg valaha ilyen helyzetbe kerülnék, nem hiszem, hogy utána tudnék élni azzal a tudattal, hogy ártatlan ezrek haltak meg csak azért, hogy én élhessek.

 

 

 

A gumilövedékhez elfelejtettem odaírni, hogy injekciót is kapott volna amitől tetszhalottá válik. Ryan csak kényszer hatására egyezett bele, először le akart lépni(amit nem is csodálok) cigarettázás ürügyén. Még egyszer mondom ebbe senki nem ment volna bele és nem is hajtják végre. Először is mindenkinek van életösztöne. Ez kíirthatatlan. Automatikus reakció hogy élni akarsz és nem meghalni. Önként senki nem fog belemenni abba hogy ártatlanul öljék meg egy óra múlva, sőt ezt senkitől el sem lehet várni. Olyan szinten nem ,hogy senkinek sem jutna eszébe az mint Jacknek hogy végre is hajtja. Hogy ki a felelős? Természetesen a terrorista. Ő vitte az ideggázt a városba, ő kér teljesíthetetlen feltételt és ő nyomja meg a gombot amitől az ideggáz kiszabadul. Jacknek és a zsaruknak semmi felelőssége nem lett volna tízezrek halálában. Azt csak a filmek sugallják nagyon helytelenül, hogy ha nem engedelmeskedsz egy terroristának és megteszi amivel fenyegetőzik, akkor a nem engedelmeskedő a felelős. Nem. Csak és kizárólag a terrorista az. Természetesen ha pénzről van szó, akkor teljesítsék, vagy repcsi kell. Én azért vagyok annak a híve, hogyha elkapnak terroristákat akkor nyírják ki őket, mert akkor nem indítanak szabadítóakciót.

Te azért kerülsz a képbe, mert otthon a fotelból simán beleegyezel egy ártatlan ember megölésébe, hogy megments többeket. Azaz Istent játszol. Te döntesz emberek életéről. Ezért kérdeztem ha téged érintene, mondjuk téged lőnének agyon egy óra múlva, akkor is így gondolnád-e. Vagy ha a bűnözö azt kérné, hogy 30 óvodást nyírj ki, hogy megments százat megtennéd-e? Egy normális embernek meg sem fordul a fejében.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.